Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
42.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1 saat sonra otobüsüm kalkıyor eskişehire oradanda bilecik'e gececem yarın teslim olacam evden şu an ayrılıyorum Allah hakkmızda hayırlısını versin herkeze hayırlı teskereler diliyorum kalın saglıcakla

90/4
  • quote:

Orijinalden alıntı: selokaptan

arkadaslar 1 saat sonra otobüsüm kalkıyor eskişehire oradanda bilecik'e gececem yarın teslim olacam evden şu an ayrılıyorum Allah hakkmızda hayırlısını versin herkeze hayırlı teskereler diliyorum kalın saglıcakla

90/4

hadi hayirli yolculuklar, haftaya cumartesi bizde ayni durumda olucaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selokaptan

arkadaslar 1 saat sonra otobüsüm kalkıyor eskişehire oradanda bilecik'e gececem yarın teslim olacam evden şu an ayrılıyorum Allah hakkmızda hayırlısını versin herkeze hayırlı teskereler diliyorum kalın saglıcakla

90/4

hayırlı yolculuklar kardeşim,hayırlı tezkereler bende bilecik'e gidicem eskişehir üzerinden, 9 saatim kaldı benimde :S
  • İST.BOĞ.K. SARIYER DZ.ER EĞİTİM TABUR K./GARİPÇE/İSTANBUL
    90/4 2. grup
  • Ocak ayında gıdecek arkadaslar suluslerını ocak ayının ılk haftasından once almaya gıtmesınler. Ben gecen hafta gıttım 1 gun ıcerde sıra bekledım sıra gelınce de erken gelmıssın dedıler. sulusler 3 ocaktan ıtıbaren cıkacakmıs. Bılgınıze.
  • 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN - HATAY a düşen varmı? 337. dönem 90/4 kısa dönem
    12.12.2010 da teslim olacağız nasipse.
  • herkeze Bilecik'ten selamlar, 1 hafta önceye aldılar yemin törenini bu hafta çift çarşı pc yi özlemişim be :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ! Want to play a game -- 25 Aralık 2010; 12:05:50 >
  • e-devlette sevk edildigin merkez kaldırılmış benimki yok yani 90/4B gidenlerin varmı..
  • evet beyler 28 günlük acemi birliğimi bitirmiş bulunmaktayım yatarakta olsa :D manisa batı kışla güzel yer şuan dağıtım iznine geldim yemin ettikten sonra usta birlğim genelkurmay karargah destek özel oto şöför taburu. Çankaya/ANKARA düştü aynı yere düşen arkadaslar ulaşırsa bana sevinirim :):)
  • Ocak ayında gidicekler silüsler verilmeye başlanmış sanırım bir arkadaş aldıgını söyledi..
  • selamün aleyküm
    bende manisa merkeze gidiyorum celp dönemim 2 - YOZGAT
    aynı yere giden arkadaşlar iletişim kuralım
  • wayyy beaaa aldık sülüsü elimizde Ocak15 askeriz :D:D Geçermi beaa :D:D:D
  • nerelere gdiyonus bakalım ben kütahyaya gidiyorum, eskişehirde oturuyorum 45 dk acemiliğim 116.jandarma eğitim k.lığı çanakkale.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

nerelere gdiyonus bakalım ben kütahyaya gidiyorum, eskişehirde oturuyorum 45 dk acemiliğim 116.jandarma eğitim k.lığı çanakkale.

hayırlısı olsun bakalim, ben uçaksavar nişancısıyım Erzurum'a gidicem.
  • 28'İNCİ MKNZ.P.TUG. (BARIŞ GÜCÜ) K .LIĞI ANKARA MAMAK usta birliğimiz burası hayırlı uğurlu olsun bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdog

MEBS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI MAMAK ANKARA

varmı başka burası çıkan?

Burdaki görevi tamamladıktan sonra onbaşı olarak kıbrıs yolunu tuttuk arkadaşlar. herkeze hayırlı tezkereler..
  • bende karabükte 55gün Bilecikte 20gün şöförlük egitimi aldıktan sonra Bingöl il jandarmaya düştüm hakkımızda hayırlısı olsun yalnız bu konuyu açtıgım gün gibi sevinç yok artık :P
  • quote:

quote:

MEBS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI MAMAK ANKARA

varmı başka burası çıkan?

Burdaki görevi tamamladıktan sonra onbaşı olarak kıbrıs yolunu tuttuk arkadaşlar. herkeze hayırlı tezkereler..

Kaçıncı tabur kaçıncı bölüktü tertip. Ben 1.tabur 3.bölükteydim..
  • Hava Eğitim Komutanlığı - İzmir-Güzelyalı

Herkese hayırlı teskereler.
    25 şubatta yeni birliğime gideceğim inşallah.

Kütahyanın soğuğundan kurtulduk..

Edit: 1. tabur 1. grub 2. Bölükteydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 18 Şubat 2011; 20:25:43 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.