Şimdi Ara

90/4 Kasım celp döneminde askere gidecek arkadaşlar buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
42.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanweb1907

quote:

Orijinalden alıntı: İSYAN_ATEŞİ

şubat mı ? aralıkta da kısa donemler gıtmıyormu ya ?

valla bilmiyorum ASAL öyle diyor kasımdan sonra şubatta alım yapılcak deniliyor

Aralıkta kısa dönemler gidiyor .. Kasım bildiğiniz üzere 90/4 Şubat da ise 91/1 aralıkda gidersin biraz garibime geldi ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isbankonur

Beyler selam,
    Bende kasım celbinde gideceğim kısmetse ama Genel kurmay başkanlığında olan tek tip askerlik ve/veya askerlik süresi hakkında bekliyorum..
    Hakkımızda hayırlısı olsun burada bilgi paylaşımında bulunalım.

valla kasımı seçtiysen gidecegin kesin ama düşermi düşmesmi bişi diyemem bukadar muhabbeti oldu bence biz gidince yada giderken düşecek

Kasımı seçtin derken ben tecilliydim 2013 Şubat ayına kadar sonra gittim şubeye tecil bozduracağım dedim .. Bana askerlik durum belgesi kağıdı verdi. O kağıtda Celp Dönemi : Kasım 2010 / Sevk tarihi : 29/11/2010 yazıyor ..
    Askerlik muhabbeti fazla olmaya başladı artık karar verilmesi lazım sakız oldu heryerde düştü düşecek diye,kimisi de seçimlerden sonra vs diyor valla durum karışık dostum...

• quote:

quote:

quote:

Beyler selam,
    Bende kasım celbinde gideceğim kısmetse ama Genel kurmay başkanlığında olan tek tip askerlik ve/veya askerlik süresi hakkında bekliyorum..

valla kasımı seçtiysen gidecegin kesin ama düşermi düşmesmi bişi diyemem bukadar muhabbeti oldu bence biz gidince yada giderken düşecek

Kasımı seçtin derken ben tecilliydim 2013 Şubat ayına kadar sonra gittim şubeye tecil bozduracağım dedim .. Bana askerlik durum belgesi kağıdı verdi. O kağıtda Celp Dönemi : Kasım 2010 / Sevk tarihi : 29/11/2010 yazıyor ..
    Askerlik muhabbeti fazla olmaya başladı artık karar verilmesi lazım sakız oldu heryerde düştü düşecek diye,kimisi de seçimlerden sonra vs diyor valla durum karışık dostum...

bana verdikleri belgede de aynısı yazıyor sende 29 kasım 2010 da gidiceksin büyük ihtimalle bana söylenen sanada söylenilmiştir %90 gidersin ^^ %10luk ileriki celphe atma olasılıgı varmış oda bana vurmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler selam,

bana verdikleri belgede de aynısı yazıyor sende 29 kasım 2010 da gidiceksin büyük ihtimalle bana söylenen sanada söylenilmiştir %90 gidersin ^^ %10luk ileriki celphe atma olasılıgı varmış oda bana vurmaz

birde benim kütük ağrıda hiç gitmedim etmedim akraba vs bile yok :)) ağrı askerlik şubesini aradım orada bir eleman vardı listede ismin var mı baktın mı dedi bende valla isim listesinden falan haberim yok dedim. Dur bakalım dedi mahalle neresi dedi dur dedim kimlikten bakayım bilmiyorum bile düşün :) söyledikten sonra hayırlı olsun kardeş listede ismin var kasımda gidiyorsun dedi sonra kapattık.. Olay böyle gerçekleşti..
    Başka bir belge var mı sende ? Benim elimde sadece o belge var başka birşey yok,birşey de yapmadım yani sdece bekliyorum .. ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler selam,

birde benim kütük ağrıda hiç gitmedim etmedim akraba vs bile yok :)) ağrı askerlik şubesini aradım orada bir eleman vardı listede ismin var mı baktın mı dedi bende valla isim listesinden falan haberim yok dedim. Dur bakalım dedi mahalle neresi dedi dur dedim kimlikten bakayım bilmiyorum bile düşün :) söyledikten sonra hayırlı olsun kardeş listede ismin var kasımda gidiyorsun dedi sonra kapattık.. Olay böyle gerçekleşti..
    Başka bir belge var mı sende ? Benim elimde sadece o belge var başka birşey yok,birşey de yapmadım yani sdece bekliyorum .. ?

normal hocam zaten işlemlerin tamamlandıktan sonra durum belgesi veriyorlar sadece ve oradaki sevk tarihinden 15 gün önce askerlik şubesine gidersen nereye ne zaman gideceğini öğrenebilirsin...bende şubatta gideceğim aynı şekilde bendede durum belgesi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler selam,

normal hocam zaten işlemlerin tamamlandıktan sonra durum belgesi veriyorlar sadece ve oradaki sevk tarihinden 15 gün önce askerlik şubesine gidersen nereye ne zaman gideceğini öğrenebilirsin...bende şubatta gideceğim aynı şekilde bendede durum belgesi var

Anladım dostum .. zaten e devlet den şifre vs alacağım sonra da şubeye gider sülüsü alırım kısmetse. 91/1 senin iyi olmuş 1 tertip olması.
    Bizim işin kötü kısmı 3 sene orada olacağız. :) 2010 2011 2012

• bende varım
  • Yerler belli oldumu bilen var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Yerler belli oldumu bilen var mı ??

Dün aradım askerlik şubesini kasımın 10unda yerler bellı oluyor bayramdan sonra gidiyorsunuz dedi ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Yerler belli oldumu bilen var mı ??

Dün aradım askerlik şubesini kasımın 10unda yerler bellı oluyor bayramdan sonra gidiyorsunuz dedi ..

evet E-devlet şifresi alıp kontrol edin 1-10 kasım arasında herkezinkisi açıklancakmış 1inde yerler açıklanmaya başlıyormuş en son 10un da açıklanıyormuş ondan 10unda garanti olsun diye diyorlarmış ama e devlet şifresi olanlar 1inden sonra hergün kontrol etsin
  • torunlar gelin bakalım İzmir Gaziemir'e fena yamultacağım sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ! Want to play a game

bende varım

Hadi hayırlısı olsun.
    -----

Arkadaşlar bende en yakın zamanda E-Devlet şifremi alacağım.
    İş yerimden de ayrıldım.15 Kasımda sülüsü alıp hakkımı(tazminat) alacağım..
  • e-devlet'ten baktım şu an için birşey yok.
  • arkadaşlar bende kasımda gitcem inş. yalnız şöyle bi sorun var ben mart ayında bozdurdum tecili mayıs dediler çıkmadı eylülde çıkmadı gittim şubeye dedim bi sorunmu var askerliğim çıkmıyo falan dediler kasımda alırlar seni kütük aydında kütüğe göre 2010da şubatta gitcekmişim gitmedim tabi şimdi ben 2011demi giderim yoksa kasımda alırlarmı valla bi gidemedim sıkıntı oldu ya işi gücüde bıraktık onun için 88liyim bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

arkadaşlar bende kasımda gitcem inş. yalnız şöyle bi sorun var ben mart ayında bozdurdum tecili mayıs dediler çıkmadı eylülde çıkmadı gittim şubeye dedim bi sorunmu var askerliğim çıkmıyo falan dediler kasımda alırlar seni kütük aydında kütüğe göre 2010da şubatta gitcekmişim gitmedim tabi şimdi ben 2011demi giderim yoksa kasımda alırlarmı valla bi gidemedim sıkıntı oldu ya işi gücüde bıraktık onun için 88liyim bu arada

yahu hocam gerçekten almama ihtimalleri varmı ya bende şubatta gideceğim benimkinide ertelemesinler
  • valla hocam bana şubeden herkes kendi celbinde gitcek dediler ondan aklıma takıldı ama sonrada kasımda alırlar seni dedi sona bırakmışlar dedi tecilli olduğum için yoksa bağlı olduğum kütük yani aydın şubat 2010da göndermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yousuff

valla hocam bana şubeden herkes kendi celbinde gitcek dediler ondan aklıma takıldı ama sonrada kasımda alırlar seni dedi sona bırakmışlar dedi tecilli olduğum için yoksa bağlı olduğum kütük yani aydın şubat 2010da göndermiş

banada oradaki görevli ne zaman gitmek istediğimi sordu en yakın zamanda gitmek istediğimi söyledim sıralama'yı 1.şubat 2.mayıs 3.ağustos 4.kasım diye yapmıştı ve işlemler bitince görevli şubatın başı gel nereye düştüğünü öğrenirsin dedi ve durum belgesinde 2011 şubat yazıyor...inşallah bir problem olmaz ya içime kurt düştü şimdi...
  • aynısını bana geçtiğimiz mart ayında yaptılar tecili bozdurdum ne zaman gitmek istersin diye hemen dedim o zaman mayıs yazıyom dedi olmazsa ağustos yani eylül olur dedi o da olmadı işte geçengün tekrar gittim kasımda alırlar artık dediler pazartesi tekrar gitcem net bi şekilde öğrencem
  • valla bende 88liyim okulum yeni bitti tecili kaldırdım temmuzda, 29 kasım 2010 sevk tarihli evragı verdiler senin kütügün kasımda gönderiyor %90 gidersin dediler ama bilmiyorum eger dediginiz gibi 2-3celp atarlarsa kötü olur kesin bişide demiyorlar iştende çıktım temmuzdan beri çalışmıyorumda evde yatıyorum boşboş çıkmazsa şubata kadar kötü olur yav, biran önce başlasada bitse başa bela işede giremem artık askerlik belge durumu belli degil diye verecekler 3-4ayda bir celp var
  • quote:

valla bende 88liyim okulum yeni bitti tecili kaldırdım temmuzda, 29 kasım 2010 sevk tarihli evragı verdiler senin kütügün kasımda gönderiyor %90 gidersin dediler ama bilmiyorum eger dediginiz gibi 2-3celp atarlarsa kötü olur kesin bişide demiyorlar iştende çıktım temmuzdan beri çalışmıyorumda evde yatıyorum boşboş çıkmazsa şubata kadar kötü olur yav, biran önce başlasada bitse başa bela işede giremem artık askerlik belge durumu belli degil diye verecekler 3-4ayda bir celp var

Dostum benimde tecilliydi zaten ama ben tecil ettirdim 2013e kadar sonra bozdurdum.. Hiç ettirmesem daha iyiydi fark eden birşey olmadı benım için ağrı 2010 kasım gönderiyor inş kasımda giderim.. bana da senin gibi kağıt verdiler 29,11,2010 sevk tarihi diye.. Senin kağıtta meslek ne yazıyor bu arada ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.