Şimdi Ara

90-110 bin arası önerileriniz? (Başlık değişti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1980 model opel kadett 1.3 (10 sene)

2005 model chevrolet lacetti 1.6sx (10 sene)

2015 model opel corsa (5 sene)

kullandım. Araçlar hep sıfırdan alınmaydı (aile bireyleri tarafından).

İlk kez ikinci el bir araç alacağım. İkinci el araç masraf çıkarır biliyorum ama en azından 1-2 yıl masrafsız kullanabileceğim üzmeyecek bir araç almayı umuyorum.

***BMW ve İmpreza seçeneklerim gelen yorumlarla iptal oldu. her ikisi de aklımı gıcıklasa da mantıklı olmak istiyorum  ***

Çok agresif bir kullanıcı değilim. Yıllık 10.000-15.000km arası yol yapıyorum. Konfor ve güven istiyorum. Bakım yaptırırım. Bol rampalı yolculuklar yapıyorum. Rampalarda da beni üzmeyecek bir araç alabilmek istiyorum. Evet hem kullanıcılar hem meraklı bilgililer her türlü yönlendirmenize açığım buyrun mesaj sizin.

Tercihen 2005 üstü model umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 28 Ekim 2021; 17:2:3 >

• BMW 316i ,
    BMW 316ti,
    BMW116i,
    Subaru İmpreza
    "1-2 yıl masrafsız kullanabileceğim üzmeyecek bir araç almayı umuyorum."

95-115 bin TL'ye alacağın bu araçlar seni sanayiye ortak yapar. 3.16 atmosferik hem gitmez, hem çok yakar, hem yağ kaçırır hem de o paraya bulacağın aracın şasesi dahi işlemli olur. LPG ile ırzına geçileceğini hesaba dahi katmıyorum.

Impreza da ehven-i şer ama onu da keko gençlerin elinden geçmemiş bulman lazım.
  • Ekspertizden geçmiş sıkıntısız gözükenlerde dahil mi bu tespitinize?

• O yasta bmwye expertiz yaptirsan ne farkeder yaptirmasan ne farkeder.

Masrafli olacagi kesin. Bmwler yurutmesi ucuz araclar degil

• BMW 316i ,
    BMW 316ti,
    BMW116i,
    Subaru İmpreza
    "1-2 yıl masrafsız kullanabileceğim üzmeyecek bir araç almayı umuyorum."

Ağam eğlenir bizlen
  • :) Eğlenme gibi bir amacım yok. İkinci el ve marka model tecrübesi olanlardan bilgi içerikli yönlendirme bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 27 Ekim 2021; 22:8:18 >
  • o bütçeye alınacak BMW sanayiden çıkmaz büyük ihtimalle, Subaru da uğraştırır.

• 316 dan ziyade temiz bir e36 320i bulunur. Subaru ise 2.0t modellere bakabilirsin
  • bende sizin gibi o rakamlara araç bakıyorum Subaru impreza daha yakınım ama temiz olmadıktan sonra almaya gerek yok BMW temizi çok zor
  • Başlığı da içeriği de güncelledim buyrun bilgilendirip yönlendirin beni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.