Şimdi Ara

90-100 milyar civarı ne alabiliriz arkadaşlar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

bmw 3 serisi e90 da var bu paraya, egea da var, dsg si ile sanayiden çıkarmayacak vag grubu arabalar da. Özetle sen ne istiyorsun? ne vereyim abime
    "dsg si ile sanayiden çıkarmayacak vag grubu arabalar"
    Ben 5 yıldır 2012 golf dsg kullanıyorum bir kere bile dsg için sanayiye gitmedim, 5 yılda açtığı toplam masraf 0 tl
    ya bendeki vites dsg değil ya da sen insanları yanlış yönlendirmek için bilinçli çamur atıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

Ben 5 yıldır 2012 golf dsg kullanıyorum bir kere bile dsg için sanayiye gitmedim, 5 yılda açtığı toplam masraf 0 tl
    ya bendeki vites dsg değil ya da sen insanları yanlış yönlendirmek için bilinçli çamur atıyorsun

Alıntıları Göster
    İşyeri arkadaşım da senin gibi kıskandığımı düşünüyordu Bir gün işe servisle gelince diğer arkadaşlar gel gel çok komik bir şey olmuş tahmin et golf'e ne oldu? DSG bozulmuş. Tek sevindiği nokta ise iyi niyet garantisi olması idi. o halde 700-800tl ödemişti 2016da ve aracı 2-3yaşında ve 60-70bin km civarında idi. Evet çamur atıyorum çok komik kameralar nerede

• commandx C kullanıcısına yanıt
    90-100 milyar ama ne? Armut mu, dolar mı, Türk lirası mi o da önemli tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

Alıntıları Göster
    çamur atmak nedir hocam, dünya biliyor artık DSG nin en çok arıza veren şanzıman olduğunu.
    amerikada dsg kullanamıyor vw, millet dava açıyor çok para kaybediyor diye. bizde de hukuk milleti savunsa burda da satamaz zaten bırakır iptal eder dsg yi komple.

• e90- pug 508

• 90-100 milyar civarı ne alabiliriz arkadaşlar?

Sıfır Km ancak bu alınabilir
  • 90-100 arasına düşük kilometrede astra sedan bakabilirsiniz. 1.6 edition plus veya 1.4t sport paketleri sizin için uygun olur. 1.6 ları lpg ile baya uyumlu çalışıyor. Eski model tiguan veya jettadan ziyade ben olsam astra alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 model C-max'lar nasıldır ? var mı bilen?Hız için değil aile aracı olması için bakıyorum ama yolda yokuşda da bayılmasın isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willian

Ford C-Max öneririm donanım bol oyuncak çok 1.6 dizel 115ps güçlü motoru var. Biz aldık gayet iyi
    Hocam C-maxla ilgili biraz detay verebilir misiniz?
    bir de hangi paketi daha iyidir.
  • rewkdark R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle. 2011 model mk2 kasa Ford C-Max 1.6tdci 115ps Titanium X paket aracım. Araç aile için bagajı geniş ancak içi için aynı şeyi söyleyemeceğim içerisi diz mesafesi pek iyi değil. Konfor konusunda süspansiyonlar sert. Sert kasislere hızlı girince vuruyor pat küt diye amortisör. Uzun soluklu otoban uzun yolda ki çukurlarda sönümleme de iyi. Yol tutuş klasik Ford. Gerçekten bir mpv ye göre iyi yol tutuyor çoğu c sedanı madara bile edebilir. Çekiş konusunda 115 beygir ve 275nm tork çok güzel gücü altınızda hissettiriyor vites düşmeden çoğu yokuşu vites yükselterek çıkarsınız. Ancak 1. Vites baya hantal dolmuş vitesi gibi 2 ye atınca arabanın kimyası değişiyor. Önemli özellikler ise anahtarsız çalıştırma , otomatik park , elektirikli bagaj kapağı , ön cam rezistansı , elektirikli ısıtıcı motor ısınana kadar onun sayesinde hemen sıcak hava veriyor 1 dk için de. Ayrıca Bluetooth ve aux USB gibi bir özellikler yanıdna sesli komutta mevcut.

Yakıt tüketimi Ankara'da kış sert geçiyor sabahları -8, -4 gibi değerler oluyor klasik 8-5 arası trafikte inişli çıkışlı rota da kışın 6.8 ortalama var. Yazın ise aynı rota da 5.6 civarı ortalama tüketim mevcut. Uzun yolda ise 120-160 arası ile 5.6-6.0 arası değişiyor. 100 km ye sabitlemede ise 4.4 litrelere düşüyor.

6. Vites 2.100dd de 120kmh ile gidiyor. Sormak istediğiniz başka bişi varsa cevaplayabilirim.

Kronik olarak cam tavan perdesi bozuluyor bunu da es geçmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Willian -- 29 Ocak 2020; 16:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Willian

Merhabalar öncelikle. 2011 model mk2 kasa Ford C-Max 1.6tdci 115ps Titanium X paket aracım. Araç aile için bagajı geniş ancak içi için aynı şeyi söyleyemeceğim içerisi diz mesafesi pek iyi değil. Konfor konusunda süspansiyonlar sert. Sert kasislere hızlı girince vuruyor pat küt diye amortisör. Uzun soluklu otoban uzun yolda ki çukurlarda sönümleme de iyi. Yol tutuş klasik Ford. Gerçekten bir mpv ye göre iyi yol tutuyor çoğu c sedanı madara bile edebilir. Çekiş konusunda 115 beygir ve 275nm tork çok güzel gücü altınızda hissettiriyor vites düşmeden çoğu yokuşu vites yükselterek çıkarsınız. Ancak 1. Vites baya hantal dolmuş vitesi gibi 2 ye atınca arabanın kimyası değişiyor. Önemli özellikler ise anahtarsız çalıştırma , otomatik park , elektirikli bagaj kapağı , ön cam rezistansı , elektirikli ısıtıcı motor ısınana kadar onun sayesinde hemen sıcak hava veriyor 1 dk için de. Ayrıca Bluetooth ve aux USB gibi bir özellikler yanıdna sesli komutta mevcut.

Yakıt tüketimi Ankara'da kış sert geçiyor sabahları -8, -4 gibi değerler oluyor klasik 8-5 arası trafikte inişli çıkışlı rota da kışın 6.8 ortalama var. Yazın ise aynı rota da 5.6 civarı ortalama tüketim mevcut. Uzun yolda ise 120-160 arası ile 5.6-6.0 arası değişiyor. 100 km ye sabitlemede ise 4.4 litrelere düşüyor.

6. Vites 2.100dd de 120kmh ile gidiyor. Sormak istediğiniz başka bişi varsa cevaplayabilirim.

Kronik olarak cam tavan perdesi bozuluyor bunu da es geçmeyin.
    çok teşekkürler hocam merak ettiğim her sorunun cevabını yazmışınız.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-hatasiz-boyasiz-79500-km-785116616/detay/

bu nasıl sizce fiyatı trend olması ,alsam ( bu ya da buna benzer) 4-5 yıl binilebilir mi? yoksa yaşından dolayı sorun çıkmaya başlar mı?

• 308 ehdi classic edition plus

• Kesinlikle mk3.5 focus

• rewkdark R kullanıcısına yanıt
    Benim görüşüm bu araca dizel ve full paket binilir. 1.6 trend araca bu fiyat çok bence. Almışken Titanium x ve dizel olsun. İlla benzin tüp olacaksa 1.6 ecobost iyidir 182 beygir güç de mükemmel olur

• Yerinizde olsam astra corolla veya fokus bakarım o fiyata gayet güzel düşük km li alına bilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.