Şimdi Ara

9 Yıllık Laptopa Ssd Takma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta gördüğünüz gibi 9 yıllık casper nirvana nb 15.6 bilgisayarim var açılma süresi 2 dakikayi geçti Asıl konumuza geçelim
    A data su 650 ssd sine bakiyodum yorumlari da gayet iyi sizce bunu mu almaliyim başka önerebileceğiniz marka varmidir?
    Bide küçük sorum olucak 9 yıldır aynı 5400rpm lik hdd kullaniyorum oyunlarda hiçmi fps artmaz forumlarda fps artirmaz diyolar
    Sistem Özellikleri
    İşlemci Intel 2430M
    Ekran Kartı Nvieda Gt540m
    Ram 8 gb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Samsung uzun ömürlü diyorlar. 50 tl fazla ver samsung al bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Peki belirttigim gibi fps farki olurmu ?

• Çok eski bir hard diskin varmış. Ortalamaya vurunca pek fark olmaz ama anlık yükleme takılmaları vb yok olabilir. Tabi ram işlemci falanda önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Hiç değilse drop girmez saolasın samsung serisene karar kildim

• FPS arttırmaz ama oyunlar daha hızlı yüklenir harita geçişlerinde FPS düşüşünü azaltır. 9 yıllık laptop dediğine göre Sata 2 kullanıyor o. Yani gerçek bir SSD performansı gene alamayacaksın. Yarı yarıya düşük bir performans verecek sana.
  • merhaba i5 işlemcili 8 gb ram li casper nirvana laptop um var. Yeni SSD harddisk takarsam bir kaç ay sonra anakart ram yanar diyor götürdüğüm bilgisayar servisi bir firma. Buna katılır mısınız?
  • softland S kullanıcısına yanıt
    bi daha selam vermeyin onlara mümkünse
    o nasıl bir yalandır öyle, evlerden ırak

2009 model toshiba laptop var evde, iş yerinde kullanıyoruz ama kendi laptopumuz. iki üç yıl önce masaüstü pc de 500gb ssd alınca boşa çıkan samsung evo 120gb ssd yi taktım laptop resmen yeniden doğdu. iki üç yıldır kullanıyoruz ve yanmadı. 10-15 bilemedin 20 saniye içinde açılması mı dersin tıkladığın sayfanın çat diye açılması mı dersin, resmen yeni alınmış laptop gibi hızlandı. hatta yeni laptopta ssd değil de hdd varsa ondan bile hızlıdır 11 yıllık laptopumuz.

ssd alın, tavsiye ederim.

• Teşekkür ederim hocam : ) içimi ferahlattın. Başka bir bilgisayarcıda SSD taktıracağım.
  • Merhabalar bende yaklaşık 10 yıllık Casper marka laptopuma ssd taktım sıfırdan Windows 10 u açmışken fanı temizledim sorunsuz çalışıyor du dün akşam bugün açmak istediğimde hiç bir şekilde açılmıyor ve şarj almıyor acaba sorun ne olabilir sorunu nasıl çözebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eski laptopları ssd ile canlandırmak mümkün ben download,yazım tarzı ofis işlerim için halen 13 yıllık acer laptop umu kullanıyorum onceden vista ile gelmişti bu cihaz 1 gb ram takviyesi win7 artı ssd ile canavar oldu maşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.