Şimdi Ara

9.yılım. Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu sene yine olmadı geçen yıl 70 bu yıl 53bin sıralamada kaldım. Öncesinde ilk iki yıl dışındaher sene sınava zevkine girdim ve 8 yılda da 40-70arasi sayısal/tm yaptım çalışsam da bir sey değişmedi çalışmasam da. Cunku salak salak sınavlar ile her sene değişen sistem ile çabalarımı boşa çıkardılar. Mesela oncesinde en fazla 3-4 soru gelen problemleri ve 2 soru gelen permütasyon olasılık konusunu aman canım bunlar da kalsın diyerek çalışmıştım ve o sınavda 14 problem sorusu gelmişti 7si olasılık problemi idi de patlamıştım süre açısından. Neyse hukuk ıstiyorum.
    Kendimden bahsedeyim.
    Oks'de Türkiye derecesi (ilk 200) yapıp iyi bir fen lisesine gidip hayatını mahveden bir abinizim.
    Şu an Ege üniversitesinde 40k ile giriş yaptığim malum sağlık bölümlerinden birini okuyorum.
    Geleceği yok okuyasim yok.
    Geçen sene yaşadığım sürüyle kötü olayın ardindan kendimi keşfedip tıp sağlık mühendislik gibi hiç bir alana Ilgın olmadığını farkettim ve içimde yıllardır yanan hukuk aşkı alevlendi son üç ay çalışıp 70bin sıralama yaptım bu yıla kesin olacak diye gazla girdim fakirlik hali sağda solda islerse çalışmak ve yıllardır beraber olduğum kız arkadaşımdan yediğim darbeden sonra fazla odaklanamadim 53binde kaldım.
    Değişen soruları da gördünüz ayt matematik patladı anlayacağınız.
    Siz benden 5-9 yaş arası küçük kardeşlerim abiniz olarak üstünlüğünüzü kabul ediyorum. Yeni sisteme bızden daha aşinasınız. Yol yordam öğretin ben mutsuzum hayallerimin peşinde koşmak istiyorum bu yaşıma kadar yaptığı açıklamada hatalardan geç de olsa dersimi aldım.
    Önümüzdeki yıl ne yapmalı nasıl çalışilmali hangi konular hangi kitaplar onemsenmeli?
    Param yok dershaneye gidemem çözümlü sorular, online hocalar vsvs.
    Hepinizin gözlerinden öpüyorum canınızı sikmayin bakın hala ayaktayım ben ölmedim. Dünyanın sonu değil.
    Herkesin derece beklediği fakat hiçbir halt yapamayan bir öğrenci olarak size tek tavsiyem şu. Fen lisesinde gram zekası olmayan adamlar düzenli ve çok çalışarak dereceler yaptılar. Hepiniz yapabilirsiniz. ben de tabi.
    Tecrübelerinden faydalanmak isteyenler de yazabilir.
    Sevgiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.