Şimdi Ara

9 Yıl uğraş sonucu yapılan pokemon oyunu [ÇIKTI] POKÉMON URANIUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçüklüğünden beri Pokemon hayranı olan bir geliştirici, 9 yıl boyunca uğraşarak ücretsiz Pokemon Uranium adında bir oyun hazırladı
    Tüm dünya Pokemon Go çılgınlığı ile eskileri yad ederken, aynı zamanda Nintendo, Pokemon Sun & Moon adındaki oyununu da hazırlamaya devam ediyor. Ancak eğer siz de bu Pokemon haberleri ve Pokemon Go ile bir Pokemon aşkınız tekrar canlandıysa güzel bir haberimiz var.

Klasikleşmiş pixel art şeklinde hazırlanan Pokemon Uranium adındaki bir oyun, Pokemon hayranı tarafından 9 yıllık bir çalışma sonucunda hazırlandı. Aynı zamanda bu kadar emeğe rağmen ücretsiz olarak sunulan yapımda 150 yeni Pokemon olmak üzere toplamda 192 farklı Pokemon bulunuyor. Tandor bölgesini gezebileceğiniz, sinematik içeren savaşlar ve responsive olarak hazırlanan UI ile gerçekten harika bir yapım olan Pokemon Uranium ile yıllar öncesinde zevkle oynadığınız Pokemon oyununu yeniden hem de ücretsiz olarak oynayabiirsiniz.

Adından da anlaşılacaği gibi güçlü bir nükleer düşmanınızın olduğu oyunda 8 adet gym de mevcut. Ortalama 30 saatten fazla oynanış süresi sunan yapımda online olarak savaşma ve takas özelliği de var.

9 Yıl uğraş sonucu yapılan pokemon oyunu [ÇIKTI] POKÉMON URANIUM

Şu anda sadece PC platformunda olan Pokemon Uranium, aynı zamanda kısa süre içerisinde Mac bilgisayarlara uygun olarak da çıkartılacak. Oyunu da dilerseniz buradaki bağlantıdan bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

İndirme Linki Tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adminastör -- 11 Ağustos 2016; 12:49:44 >

• Oyunu indiren varsa upload edebilir mi acaba malum site fazla yoğunluktan ötürü çöktü ve download linkleri de donduruldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Şu anda sadece PC platformunda olan Pokemon Uranium, aynı zamanda kısa süre içerisinde Mac bilgisayarlara uygun olarak da çıkartılacak."

Bu ne demek oluyor yani? Mac bilgisayarlar pc değil common computer mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 12 Ağustos 2016; 13:21:44 >
  • İsteyen arkadaşlara torrent linkini ulaştırabilirim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo telif hakkından kaldırttı oyunu tabii ki. Keşke şu pokemonun haklarından vazgeçse de kurtulsa oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

İsteyen arkadaşlara torrent linkini ulaştırabilirim.

Sevinirim..

• GBA Romu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pokemon Plütonyum'u beklemek daha mantıklı gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi link de ben alabilir miyim?
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    beklemedeyim
  • Arkadaşlar konudaki arkadaşlara linki tek tek attım isteyenler için

https://www.reddit.com/r/Games/comments/4xlqu1/pokemon_uranium_official_download_links_have_been/

reddit teki DripplingDonger isimli arkadaş torrent magnet linkini paylaşmış
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    bana da torrent atarmısın
  • Dostum yukardaki linke gidersen magnet linki var bu seferlik sana da atayım ama indirmek isteyen arkadaşlar linkini verdiğim reddit te magnet linkini bulabilirler.
  • Telefonda oynanamıyor mu şimdi peh o zaman

• Pc'den oynarız artık, tesekkurler..

• Diamond pearl spriteları kullanmışlar nasıl 9 yıl olabilir diyecektim diamond pearl çıkalı 10 yıldan fazla olmuş

adminastör isminden hatırladım seni, yaşın kaç şu an sen bile büyümüşsündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Diamond pearl spriteları kullanmışlar nasıl 9 yıl olabilir diyecektim diamond pearl çıkalı 10 yıldan fazla olmuş

adminastör isminden hatırladım seni, yaşın kaç şu an sen bile büyümüşsündür

22 yıllarımız geçti burada
  • Allah aşkına insan neyin romu olduğunu söylemez mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.