Şimdi Ara

9 yaşındaki Halil’in annesini kahreden feryadı: Anne artık ölmek istiyorum(Destek Olun Arkadaşlar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
14.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne diyeceğimi şaşırdım dünya çok garip Allah şifa verir inşallah varsa yapabileceğimiz birşey konunun takipcisiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Gözümden yaşlar geldi. Allah yardımcısı olsun diyen iki yüzlü, duygusuz ve samimiyetsiz empatiden yoksun insanlara da evet lan allah var, ne güzel sınıyor değil mi.

Çocuğa derslerin nasıl diyor birde . Kötü olsa ne olacak . Çocuk orada canıyla uğraşıyor sen gelmişsin dersleri nasıl diye soruyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgrozl

Ne diyeceğimi şaşırdım dünya çok garip Allah şifa verir inşallah varsa yapabileceğimiz birşey konunun takipcisiyim

hocam twitterdan , diğer sosyal platformlardan devlet büyüklerimize haberi paylaşabiliriz. Şahsen ben twitter üzerinden tweet atıyorum

• Akraba evliliği ile alakalı olduğu söyleniliyor. Ailenin önceki çocuğu da bu sebepten dolayı hayatını kaybetmiş. Ancak ailesi belki sonraki çocuğumuz sağlıklı olur diye tekrar çocuk yapmış ancak bu çocukta da hastalık nüksetmiş.

Videoyu gündüz görmüştüm halen aklımdan çıkmıyor. Yaşamlarımızın kıymetini bilelim. O çocuk okulda arkadaşlarıyla gülüp oynayabilirdi. Küçücük yaşında vücudunun kaldıramayacağı hastalığı çekiyor. Allah şifa versin. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşup okuluna rahatça gider.

• upuppppppppppppppp
  • Upupupupu

• Konu üste çıksın nasıl yardımcı olabiliriz ?

• Yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadarda güzel yetiştirilmiş bir çocuk.mutlaka yurtdışında falan tedavisi vardır.
  • Konuyu yukarı taşıyalım arkadaşlar, çok üzücü çok sinir bozucu bir durum.

• Sanatçılar, futbolcular, oyuncular, bir gecede binlerce lira harcayan insanlar..

Yine sessiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 16 Şubat 2018; 11:32:40 >
  • Up

• Allah yardımcısı olsun, inşallah görmesi gereken kişiler bu durumu görür.
  • Allah şifa versin umarım tez zamanda tedavisi için destek sağlanır gerekli işlemler yapılır. Allah ailesine sabır kardeşimizede tez vakitte şifa nasip etsin.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Hocam belki birçok kişi bana saldıracak ama söylemeden geçemiyorum,bu aile bu çocuğun gunahına girmemiş mi?Akraba Evliliği bir risk bunu yapmışlar,ilk çocukları bu hastalıktan can vermiş sonra tekrar denemişler yine aynı hastalık.Buna benzer baska haberlerde okudum akraba evliliği birinci çocuk kas hastası ikinciyi yapıyorlar yine kas hastası üçüncüyü yapiyorlar yine kas hastası sonra televizyona çıkıp devlet yardım etsin diyorlar, ben kizmadan edemiyorum o cocuklarin cok büyük gunahına giriyorlar.Bu çocukların hiç günahı yok bu acıları cekmeleri hak değil.Şimdi diyenler olacak onlarin çocukları olmasın mı?Onlar Insan Degil Mi?Hayatta Malesef Herşeye Sahip Olamayabiliriz.Kimi Zaman Iyi bir aile kimi zaman saglikli bir vucud kimi zaman yeterince maddiyat.

Zor biliyorum ama maddiyatlari yeterli ise bir cocuk edinip ona bakabilirler.Mahvolmus Bir Hayat Dünyaya Getirmektense,Mahvolmus bir hayati kurtarabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Beyler dedem sessiz sakin bir adamdı gayet sevilen sayılan düzgün normal biriydi. Bir gün birden bir hastalığa yakalandı doktorlar teşhis koyamadı. Yıllar boyunca kaşındı kaşınmaktan eli yüzü hep yara oldu. Tabi 7 gün 24 saat kaşınınca kafayı yedi adam. Agresif heryere sinir saçan herkesle kavgalı bir adama dönüştü.

Özetle bu hastalığı yakından tanımış biri olarak çok zor arkadaşlar. Yazın bir sinek kaşıntısına bile dayanamazken her gün her dakika kaşınmak çin işkencesi gibi. Sinirden kafayı yersiniz. Düşünün uzanırken kitap okurken sınavdayken sürekli kaşınıyorsunuz.

Allah yar ve yardımcısı olsun kardeşimizin.

Ben de bir ara çok beter bir şekilde insomniaya yakalandım. Gitmediğim yer, doktor hastane kalmadı. Zaten çok doktor var çevremde ama uyku konusunda tıp resmen çaresiz. 48 saatte ancak 2 saat uyuyabiliyordum. Vücudum kaskatı olduğundan yürüyemiyordum ayrıca asit dökülmüş gibi yanıyordu. En sonunda intihara karar verdim ama çok ilginç ki o kararı aldıktan sonra iyileşmeye başladım. Ben de aynen anlattığın deden gibi birine dönüştüm o yüzden çok iyi anlıyorum ama neyse ki saolsunlar çevremdekiler kötü gün dostu olduğunu kanıtladı yanımda olmaya devam etti. Geçmiş olsun kardeşim.

way be intihar karari aldin demek cok ilginc demekki senin sorunun psikolojikti
    psikoloja gittin mi ?

• hasanb35 H kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ailelerin ciddi şekilde bilinçlendirilmeleri gerekiyor. Aile sonuçları büyük risk alarak ikinci çocuğu yapmış. Bencillik de diyebiliriz buna. Zaten akraba evliliği yapılmış. Çok büyük risk var. Buna rağmen çocuk yapma isteği engellenememiş. Bir şey olmaz mantığıyla yaklaşmamak lazım. Biz buna kader de diyemeyiz. Allah insana muhakeme yapabilmesi için beyin vermiş. Bellki sonuçları düzgün bir şekilde muhakeme edilmemiş. İlk çocukta da ailenin günahı olabilir. Çünkü akraba evliliği yapılmış.

• Allah yardımcısı olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşir. Keşke param olsaydı da ben yardım edebilseydim...
  • Eğer allah olsaydım mucizemi deniz yararak değil bu çocuğa şifa vererek gösterirdim

Eğer allah/tanrı olsaydım kendimi asla affetmezdim bu olaya müdahale etmediğim için
  • Para toplayamaz mıyız aramızda ne biliyim sadece acil şifalar dilemeyelim..

İnanılmaz zor ya Allah sabrını versin :/

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.