Şimdi Ara

9 Tane Zayıfım Var Bi Çare Bulun[3 YIL SONRA] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler yeri burası değilde,ortalama hesaplanırken Beden eğitimini katıyormuyuz ?

Tabii ki de katıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka mı la bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

özürlü takliti yap.. rapor falan al...

gece gece güldürdün
  • Beyler Sözlüler Felan Verildi 6'ya Düştü Zayıflar Geçme İhtimalim Varmı Acaba ?
  • Oğlum duygulandım lan :D Üniversite öğrencisim şu an , ve evet o zaman sınıfta kaldım
  • Tek yol sanayi
  • 10. Sınıfta bende ilk dönem 9 2. Dönem 5 zayıfla kalmıştım. Ama şimdi 2 üni bitirmiş yüksek lisansa hazırlanan bi insanım. Hayat çok garip :)

• WonderCx W kullanıcısına yanıt
    HAhah :D Hakikaten öyle
  • Valla simdi fen lisesindeyim 6 dersim zayif
  • foruma gireceğine kitaplarına gir, ders calis.Yoksa senide bi kac sene sonra aramizda ( sanayide ) gorebiliriz.
  • Hocam tarihe bakın lütfen :D O konuyu 3 sene önce açmıştım şu an üniversite öğrencisiyim zati
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseMunez

Hocam tarihe bakın lütfen :D O konuyu 3 sene önce açmıştım şu an üniversite öğrencisiyim zati

nereyi tutturdunuz :D
  • İzzet Baysal Üni. 4 yıllık pazarlama öğrencisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoseMunez

Hocam tarihe bakın lütfen :D O konuyu 3 sene önce açmıştım şu an üniversite öğrencisiyim zati

Emindim zaten tarihe bakmadan gazlamak için yazdım, adam olacak çocuk profili var sende ama olsun yinede çalış sen

• preyze kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede var ilkokulda mattan 90 95 alıyordum şuan fen lisesindeyim 5 zayıf var

• istanbul da isen derslerine yardımcı olabilirim.
    istanbul da değilsen, discord skype whatsapp gibi şeylerden yardımcı olmaya çalışırım sana.

durum ciddi ise pm at. ders anlatımları, soru anlatımları falan yardımcı olurum elimden geldiğince.

benimde kardeşim ve kuzenlerim sınava hazırlanıyor onlara da mentorluk yapıyorum elimden geldiğince.
  • mustacix kullanıcısına yanıt
    Samimi teklifiniz için çok teşekkür ederim fakat yanlış anlaşıldı mevzular Bu post benim 3 sene önce açtığım bir post . Bu gün eskilere bakarken denk geldim ve konu tekrar canlandı . Şu an üniversite öğrencisiyim zaten , o postu attığımda sınıfta kaldım fakat , tekrar yaptıktan sonra geçtim , şu an akıllanmış durumda izzet baysal 4 yıllık pazarlama 1.sınıf da okuyan naçizane bir gencim. Tekrar teşekkürler
  • Saygın Üye kullanıcısına yanıt
    Valla lisede hic calismadim simdi seneye ne yapacam diye merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • preyze kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı sınıfsın şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lisede 9 zayıfla pazarlama kazanmış yine de tebrik etmek lazım @
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.