Şimdi Ara

9. sınıf karnem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir de Atakent Anadolu Lisesine gidiyorum, ve 9. sınıfım.Notlarımda bunlar sizce iyimi.Okulda çoğu arkadaşıma göre çok ezik kalıyorum bende mi problem var onlar mı çok inek ?

9. sınıf karnem

Bide teşekkür alıp alamayacağımı hesaplayabilir miyiz ?

• ben senin yaşındayken en çok iplediğim dersler matematik,kimya,fizik ve geometriydi,bir sayısalcıydım zaten.

Bana göre notların vasat.
  • Bende 9a gidiyorum 2 yok 1 tane 3 var senin notlarda fena sayılma ama ingilizceyle iyi geçin .
  • bana göre notların süper

9. sınıfta sınıfta kaldım 1 yıl 2. yıl 3 tane sorumlu dersle zar zor geçtim

10. sınıfta bile 3 tane zayıf var o karne bende olsa peder varya kafasını kırar herhalde
  • Notların pek iyi sayılmaz.9.sınıfın sonunda okul 6. olmuştum.Tabi daha 1 dönemin var ve Geometri hocana selam söle.70 yapsaymış maaşından mı kesilcekmiş bir sor bakalım.
  • Berkay takam kafana benim notlar da senin gibi, hiç takmıyorum kafama salla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harley-Davidson -- 21 Ocak 2011; 21:55:03 >
  • yalan lan hepsi

ulan bu konuya göre öss 1. si dh den çıkar ..
  • KAç kişi lise1 de kalıyor bende zor bela gecmistim sen kimseyi takma 3.00 ortalama olsun yeter sonradan açılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

yalan lan hepsi

ulan bu konuya göre öss 1. si dh den çıkar ..

yalan değil arkadaşım bubenim gerçek karnem
  • Anadolu lisesi için notların gayet iyi.Sadece sözel derslerin daha iyi olabilirmiş.

Puan Ortalaması 69,74
    Not Ortalaması 3,62

0,26 ile teşekkür alamıyorsun fakat hocalar sözlülerle ortalamalarını yükseltirlerse alırsın.Başarılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.