Şimdi Ara

9. Sınıf bitti tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam abiler 9. sınıfı 89 ortalamayla bitirdim derslerim iyi gibi YGS/LYS stresim şimdiden başladı Boğaziçi İnşaat Müh. hedefliyorum yani çok çalışmam gerek bunun farkındayım FEM 9.sınıf tüm dersler soru bankası aldım yararı olur mu ve 10. sınıfta ne yapmalıyım kitap tavsiyesinde bulunabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla yat sana yeminle diyom yatt la daha cok varrrr

• 11 de çalışmaya başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlk15k

Valla yat sana yeminle diyom yatt la daha cok varrrr

Biliyorum daha erken ama hedefim büyük çok çalışmam gerek

• Bir an önce başla deneme çöz yaz sonuna kadar en az 140 yapmazsan UNUT BOĞAZİÇİNİ ÇALIŞ ÇALIŞ ÇALIŞ 3 sene sadece eve kapan lise hayatını yaşama UNUTMA YAZ SONUNA KADAR 140 NET OLMAZSA BİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19sagokey19

11 de çalışmaya başla

Çok geç olmaz mı? Sizin sıralamanız kaç ve ne zaman çalışmaya başladınız?

• hedef çok büyükse 10 bittiğinde yazın başla kardeşim şuan çok erken 1 2 sene sonra bıkabilirsin çok sıkarsan kendini
  • ben 12 ye geldiğimde 9. sınıfın konularını bile hatırlamıyordum dersleri çok iyi dinle olayları mantığıyla öğren ezber yapma günü kurtarırsın belki ama işe yaramaz 2 gün sonra çok kasmana gerek yok ben sadece dersleri dinledim+sınavdan 2 gün önce çalışma 12.sınıfa kadar 12.sınıf sınavın %80 ini belirliyor lisede en büyük pişmanlığım olimpiyata hazırlanmamak eğer imkanın varsa kesinlikle ilgin olan bi derste hazırlan olimpiyata disiplin kazanmış olursun aha bu da notlar https://store.donanimhaber.com/92/99/f4/9299f4e879c6e0a91d7221dfe05dfa1c.png

bu arada iyi bir anadolu lisesi ankarada zorladılar bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuardsmanBob -- 26 Temmuz 2015; 1:32:32 >

• Ortalamanı yüksek tut ve temelini sağlamlaştır.10. sınıfın yazında başlarsin.

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler

• Peki o zaman 10. Sınıfta başlarım teşekkürler

• GuardsmanBob kullanıcısına yanıt
    Kardeş 4. Sınıfta ne yaptın sen 5. Sınıfta toparlamışsın ama 4. Sınıfta çok asmışsın dersleri olmamış yazık etmişsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearlK

Kardeş 4. Sınıfta ne yaptın sen 5. Sınıfta toparlamışsın ama 4. Sınıfta çok asmışsın dersleri olmamış yazık etmişsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.