Şimdi Ara

9 ŞEHİT..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tinleri şad olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman kaoos olmasın aman istikrar sürsün aman koalisyon günlerini de gördü bu ülke , oylarınızı dikkatli atın şehit haberleri bitsin . ( ! )
  • quote:

Orijinalden alıntı: çitos64

cozüm süreci olsaydi, bu insanlar yasiyor olucakti

Siz hainler ölseydiniz ölmeyeceklerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 10 Şubat 2016; 11:42:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Siz hainler ölseydiniz ölmeyecekti

Daha iyi anlatılamaz dı...Hala savunanlar var çözüm sürecini.. Bayrak asayım gidip..
  • quote:

Aynen öyle ancak seneye çözüm süreci bittiğinde 9 değil 18 şehit veriyor olacaktık. Çözüm süreci pkkya güç kazandırmaktan, gücünü katlamaktan başka bir işe yaramadı.
  • babaları fakir olan ölüyor nedense o yüzden bu ülkeye zengin olmadan çocuk yapmamayı düşünüyorum....
  • Yazıklar olsun her gün şehit, artık bu şehit haberlerine yorum yapmam bu son olsun !
  • Hz Allah rahmet eylesin

• quote:

cözüm süreci istemeyenler. eline silahi alsin gitsin , pkk lilerler catissin, klavye basindan yazmak cok kolay

O gün gelmesin diye dua etmelisin pkkli değil pkklı belli ki pekekdiyorsun bunu da hangi kesimin dediğini bu millet iyi biliyor..Ağzımı bozdurmadan git..
  • Güvenlik güçlerimiz vasıfsız, beceriksiz tamamen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cözüm süreci istemeyenler. eline silahi alsin gitsin , pkk lilerler catissin, klavye basindan yazmak cok kolay

Merak etme, çağırılırsam koşa koşa giderim. O gün gelene kadar ülkeme başka yönlerden faydalı olacağım.

Başka şeyler de yazmıştım, ban yemeye değmezsin diye sildim. Kulaklarının çınlamasından anlamışsındır.

• çitos64 Ç kullanıcısına yanıt
    Şuan çözüm süreci işliyor bakın çözüyoruz...
  • Koalisyonu olmadığı sürece sıkıntı yok, dolar 3 tl'nin altında iyi iyi. Abartmayin yahu, ne güzel şehit olmuşlar,peygamber efendimize komşu oldular.

• Cemaat'i de hiç sevmem ama bu videoda haklılar

• her gün şehit haberi almaya da alıştı bu millet, birilerinin beceriksizliklerinin bedeli başkalarının canıyla ödenirken, uyuşturucu gibi milleti uyutan saçma sapan tv program ve diziler son gaz devam ediyor.
  • Şuan asker ve polislerimiz oralarda çözüm sürecinin pisliklerini temizliyor. Terörün, destekleyenlerin ve göz yumananların Allah belasını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Şuan asker ve polislerimiz oralarda çözüm sürecinin pisliklerini temizliyor. Terörün, destekleyenlerin ve göz yumananların Allah belasını versin.

Vericek bağırsaklardan 1.5 metre gitti .Yavaş yavaş sürüne sürüne bögüre bögüre acısı çıkıcak.285 şehit ve devletin herşeyden haberi var. Devleti yöneten akepe akepe başındakiler uzun adam .Herzaman dedim 7 hazirandan beri 400 şehit vermeden olaylar bitmeyecek. Kahpe düzene koltuk sevdalılarına satılık vahdettin abdülhamit soyuna lanet olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 10 Şubat 2016; 15:01:00 >
  • siyasi beceriksizliklerin, koltuk ve banknot severlerin sonucu bu olanlar..
    öldüklerinde nasıl hesap verecekler merak etmiyor değilim.
  • Oglen osman yurt sehidimiz morgdan alinirken ordaydim.Annesi,babasi ,ogullarini gorunce cok kotu oldum.Onlarin cektigi aciyi bilemeyiz gercekten cok kotu bir durum.Bir an once su vatan hainleri temizlenirde kurtuluruz insallah.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.