DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
9.Jandarma Eğt.Alay Komt. BİLECİK 89/3
127
Cevap
1
Favori
133.443
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 9.Jandarma Eğt.Alay Komt. BİLECİK 89/3
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      26 Mesaj
      05 Ağustos 2009 17:18:25 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Buraya düştüm nasıl bir yerdir bilecikte nerdedir varsa buraya düşün başka yazsın
      bilenler burası hakkında bilgi verirmisiniz.89/3 Olarak gitcem buranın acemiliği kaç gündür.Neler götürmek lazım.

9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK

|
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      06 Ağustos 2009 10:01:32 Konu Sahibi
      nasıl bir yer bilen yok mu.Gidecek kimse yok mu
      |
      |

• Yarbay
      2352 Mesaj
      06 Ağustos 2009 16:39:52
      nasıl sonuçları bu kadar erkenden alabiliyorsunuz?

birisi açıklasa da bizde öğrensek
      |
      |

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.
    • Er
      3 Mesaj
      06 Ağustos 2009 17:14:48
      Benimde bilecik 9. jandarma er eğitim alayı
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      06 Ağustos 2009 17:37:12 Konu Sahibi
      gideceğimiz yerler belli oldu sizde askerlik şubesini arayıp öğrenin.
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      06 Ağustos 2009 18:16:13
      bende buraya düştüm yha hadi hayırlısı burdanda güzel bir yere düşeriz inş:)
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      06 Ağustos 2009 18:30:49 Konu Sahibi
      Buraya düşen başka varsa isterseniz msn nizi verin ben eklerim konuşuyuz
      |
      |

• Yarbay
      2352 Mesaj
      06 Ağustos 2009 19:18:13
      quote:

Orijinalden alıntı: sekilkral

gideceğimiz yerler belli oldu sizde askerlik şubesini arayıp öğrenin.

Aradım 9unda belli olacak dediler
      |
      |

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      07 Ağustos 2009 09:30:52 Konu Sahibi
      Burası nasıl bir yer bilenler, bilecikte nerde bu 9. jandarma hangi ilçede burası
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      07 Ağustos 2009 17:11:19
      bende 89/3 bilecik 9. jandarma eğt. kom.
      |
      |

engin
    • Er
      2 Mesaj
      07 Ağustos 2009 17:13:42
      benimde 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK ekleyin beni. orda görüşürüz. engindemir89@hotmail.com
      |
      |

engin
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      07 Ağustos 2009 17:22:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: engindemir89

benimde 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK ekleyin beni. orda görüşürüz. engindemir89@hotmail.com

Ekledim.
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      09 Ağustos 2009 17:40:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

nasıl sonuçları bu kadar erkenden alabiliyorsunuz?

birisi açıklasa da bizde öğrensek

Bilecik merkez'e Düşen Arkadaşlar Konuya Buradan Devam Edelim

Şimdi Ben Birlik Yerleri Açıklanğığı ikinci gün telefonla öğrendim bugünde yani 7.08.2009 tarihinde silüslerin yani sevk belgelerinin verileceği açıklandığı ilk gün silüsümü aldım Silüsü veren üstteğmenimde bana bi güzellik yaptı Dediki: 9.er eğitim aalay komutanşığına gidiyorsun ama jandarma karakolu eri olarak görev yapacaksın benim durum bundan ibaret

anlara keçiörenden yola cıkacam 17.sinde sehir cıkıs tarihi veriliyo 1.bölümler için 19.undada birliğe katılma şartı 8.890 lirayıda tam olarak 1 kurusu ile eline sayıyolar

benimle aynı alaya gidecek aradaşlar yani 89/3 9. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Bilecik/Merkez'e gidecek arkadaşlar telefonla tam olarak nereye gittiğinizi öğrenin arama motorundan kütüğünüz kimliğinizin arkasında yazan yeri atıyorum ankara sincan askerlik subesi yazın numarayı alın arayın öğrenin zaten silüsler verliyo

tam olarak 89/3 9. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Bilecik/Merkez e düşen arkadaşlar konulara vevap yazsın

Bileciği araştırdım rakımı cok yüksek bi yer alay geniş büyük bi arsa üzerinde yazın cok sıcak ve nemli biraz tatil yöresi var izmir foca gibi olmsada eğitimi ağır buda benim işime geliyo ve tertiplerimin dediği gibi yüzde 90 doğuya gönderiliyo sebepleri

1.eğitim şartları doğuda görev yapmak için şartlandırlıyo yani doğudaki göreve hazırlık olarak sert bi eğitim veriyolar

2.2.sevk cıkışı yani dağıtım dereceleri doğu illerine endeksli bu söyle oluyo her şehrin dağıtımda uyduladığı yön haritası gibi bi sistemi var tabi bunu pc yapıyo ama ayarlamaları genelkurmay başkanlığından yapılıyo yani bizim bileciğin yön haritasıda doğuya doğru desem herkez anlarherhalde

şimdiden hepimize iyi bot bağlamalar hayırlı tezkereler İNŞŞŞŞAAALLLLAAAH

wast_broken_into_pieces@hotmail.com
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      09 Ağustos 2009 17:46:27
      bizim alaydan bi görüntü

http://www.sakaryagazete.com.tr/sakaryagazete.php?f=&sayfa_id=333333&id=2231&l=1&t=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debila_beto -- 9 Ağustos 2009; 17:56:13 >
      |
      |
    • Er
      2 Mesaj
      10 Ağustos 2009 11:49:59
      hadi hayırlısı bakalım EKLEDİM DOSTUM SENİ KABUL ET knuşuruz orda görüşürüz.ben silüs ü lamadım daha 17.sinde geldediler.
      |
      |

• Çavuş
      41 Mesaj
      10 Ağustos 2009 15:26:45
      Selam arkadaşlar bende 20sinde oradayım 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK 89/3

Sevkimi alırken albay(şb.bşk.) "seni oraya verdiklrine göre uyanık gördüler demek" dedi, pek iç açıcı olmadı tabi ama sonuçta biyere gidecektik değilmi :) orada görüşürüz arkadaşlar orasıyla ilgili bilgi edindiğimde yazarım buraya..
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Ağustos 2009 20:07:01 Konu Sahibi
      Evt varmı başka 9.Jandarma ya gidecek..
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      10 Ağustos 2009 23:36:19
      bende bilecik 9. jandarma er ağitim alay komutanlığı bartın capfinto@hotmail.com ekleyin arkadaşlar
      |
      |

• Çavuş
      63 Mesaj
      11 Ağustos 2009 14:28:59
      baska tertiplerimizde var arkadaşlar bana ulasın görüştüreyim sizi aynı yerden yola cıkarsınız belki
      |
      |

• 11 Ağustos 2009 18:18:42
      1=) BİLECİK MERKEZDE BULUNMAKTADIR..
      2=) EĞİTİM KOMANDODAN KOLAY AMA DİĞER BRANŞLARDAN ZORDUR.
      3=) KOMUTANLARIN HEPSİ İYİDİR GER TÜRLÜ SORUNUNA GETİRİRLER
      4=) PROBLEM OLUP OLMAYACAĞI RDM SONUCUNDA KARAR VERİLİR... TESLİM OLDUKTAN 1 HAFTA SONRA RDM YE GÖNDERİRLER EĞER PSİKOLOJİK BİR PROBLEMİN YOKSA BÖLÜĞÜNDE KALIR EĞİTİMİNİ ALIRSIN EĞER VARSA 11 BÖLÜK DENİLEN ARIZALARIN BULUNDUĞU BÖLÜĞE GİDERSİN... EĞİTİM ALMAZSIN ORDA SİLAHTA VERMEZLER SANA 3 AY YATARSIN SONRA DİREK DOĞUYA GİDERSİN. BİR AKMIŞSIN NE ŞEHİT OLMUŞSUN NE GAZİ... KISACASI 11 BÖLÜK ÖLÜME AYRILMIŞ BÖLÜKTÜR...
      5=) 75 GÜN ACEMİ BİRLİĞİ SÜREN VAR... İLK BİR AYI GENEL ASKERİ EĞİTİM SÜRESİ VE YEMİN TÖRENİ SONRAKİ 45 GÜN BRANŞ EĞİTİMİNİ ALIRSIN VE GİDERSİN.
      6=) ALLAH KOLAYLIK VERSİN 75 GÜN KULAKLARINI KAPA GÖZLERİNİ BAĞLA DİŞİNİ SIK... VERİLEN EĞİTİMİ ALMAYA BAK... YOKSA SONUN HİÇ İYİ OLMAZ... BEN 89/2 YİM BİZİM 9 TİMİN HEPSİDE DOĞUYA GİTTİ... 2 TUNCELİ 2 BİNGÖL 2ŞIRNAK 1 URFA 1 AĞRI 1 HAKKARİ... MÜNFERİTLERİN 3 KİŞİ HARİÇ DİĞERLERİDE DOĞUYA GİTTİ... BENİ SORARSAN BEN EĞİTİM ÇAVUŞU OLRAKA 9.ALAYDA KALDIM VE SİZLERİ BEKLİYORUM EĞİTİM VERMEK İÇİN... ŞİMDİDEN HOŞ GELDİNİZ...
      |
      |

Reklamlar
modasor
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,505
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.