Şimdi Ara

9 günlük tatilin oyuna etkileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz dönemine dönüş yaşadık resmen. Ranked girip champ. deneyen mi istersiniz, 15 dk da 1/4/0 gidip ne feeder çıktınız diyen mi istersiniz, lane için kavga edip sonra afk kalan mı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet aynen öyle. Oyunuma 2 tane unranked geldi sen düşün. Normal oynmuş gibi davranıyorlar. Hele bir Master vardı ultiyi açıp aralarına girip supporta odaklanıyordu sadece :D
  • Ben bayramın ilk günü oyuna girememiştim.Biri oyunu reddediyo biri karakter seçme ekranından çıkıyo fln.Zaten 2oyundan birinde afk oluyo.

• Ligler bronz 6 mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziboaydino

Evet aynen öyle. Oyunuma 2 tane unranked geldi sen düşün. Normal oynmuş gibi davranıyorlar. Hele bir Master vardı ultiyi açıp aralarına girip supporta odaklanıyordu sadece :D

bana premade bot diyen master ve trydamere gelmiştti eastte ilk maçlarıydı
  • 2 kere Gold 1den düşme, 4 kere Gold 2 serilerinden düşme ve en sonunda Gold 2 0 puana düşme 1 haftanın bilançosu. Qualin quareth sizle aynı takımdaysa yenildiniz karşıdaysa free Win. Lanet var üstümde. Karşıya hwadan falan adam gelip yenceğim oyunuda bir şekilde kaybettiriyor kesin.

• En temizi bayram boyunca oyuna girmemek

• bende sadece hafta sonları giriyodum ama bu bayram girdim. ona ragmen 7-8 dakikada oyun buluyor
  • Bayramdan birkaç gün önce ranked girmeye başladım bayramdan önceki ranked wl : 5 win 2 lose.

Bayram tatili başlayıncaki ranked wl : 5 win 5 lose.
  • Ranked 12 win streak yapıp bayramda arkadaşın ısrarı üzerine ranked girip lose streak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sn0wFlake -- 17 Ekim 2013; 21:50:04 >
  • 2 defa gold 1 den düştüm ama yazla alakası yok sanırım ben kötü oynadım ya :D ahaha
  • beyler misafir geldi ben çıkıyorum el öpücem
    bayramın özeti

• quote:

Orijinalden alıntı: QenwiR

Ligler bronz 6 mı

Bronz 6 yok kardeş bir yanlışın olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: theturx

Yaz dönemine dönüş yaşadık resmen. Ranked girip champ. deneyen mi istersiniz, 15 dk da 1/4/0 gidip ne feeder çıktınız diyen mi istersiniz, lane için kavga edip sonra afk kalan mı...

+1 gold 5 teyim böyle rezil oyuncular görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

quote:

Orijinalden alıntı: theturx

Yaz dönemine dönüş yaşadık resmen. Ranked girip champ. deneyen mi istersiniz, 15 dk da 1/4/0 gidip ne feeder çıktınız diyen mi istersiniz, lane için kavga edip sonra afk kalan mı...

+1 gold 5 teyim böyle rezil oyuncular görmedim.

Gold farklı mı yine silver ile eşleşiyorsun
  • quote:

Ligler bronz 6 mı

ben gümüş 1im arkadaşım altin1 duo girdik ve tahminet sup ad tresh(bot pre dediğimzi halde) ve ne ward aldı ne birşey yaptı sonra ben oyundan düşüp geldikten sonra(en fazla 2dk sürdü) yardım istediğimde banane düşmeseydin düşerken bana mı sordun şuan zaten free killsin mide gelmiyorum diyen jungle mı istersin daha çok örneği var bunların yani bronze la alakası yok trde plata kadar elo hell
  • herşeyi geçdim bende laf oluyor merkez baya uzağım internet cafe bi gittim lag falan yok ama bende var bi bitsinde okullar açılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: brody-xtreme

quote:

Ligler bronz 6 mı

Bronz 6 yok kardeş bir yanlışın olmasın.

Ciddi olamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatigue

2 defa gold 1 den düştüm ama yazla alakası yok sanırım ben kötü oynadım ya :D ahaha

Oha Bismillah

• 2 macta 1 afk :( garen karsisina jax alanmi dersin irelia karsisina aatrox mu yoksa junglea fizz alanmi? :( hepsi su son 2 gunde geldi basima :'((

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.