Şimdi Ara

9 farklı PlayStation oyunu limitli süreliğine ücretsiz oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen baya sakinsin :))) Neyse sen aklı başında biri değilsin en azından onu öğrenmiş olduk topluca, bi daha denk gelirse insanlar kâle almaz hiç değilse. Zaten sıkıntılı herkes, bi de seninle uğraşmasınlar.
  • Bir abzu var gerisini kutuphaneye eklemedim bile cunki hem bana gore kotu oyun hem de vr oyunu.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Girmiyor demiyorum ben. Gamepass süper bir şey diyorum. İkisi faklı şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar nasıl oyunlar 😁 Allah game passı başımızdan eksik etmesin 😁😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygulbahar

Son 2 haftada Nba 2K21, watch dogs legion ve bikaç unisoft oyunu, squadrons ,bethesda oyunları vs vs Eyyorlamam bu kadar

Arada git sosyalles sonra can sıkıntısından millete satasiyorsunuz.

• Ben xboxa çamur atan kitleye laf anlatmaktan dilinde tüy bitmiş biriyim. Önce bunu söyleyeyim.

Ama sormak ıstiyorum. Ne alakası var? Bu oyunları + Rachet and Clank + Horizon Zero Dawn'u tamamen bedava veriyorlar adamlar. Hiçbir abonelik, hiçbir koşul sunmadan. Kütüphanene ekliyorsun ve senin oluyor. Aynı Epic Gamesin verdiği oyunlar gibi. Microsoft yıllardır buna benzer bir aksiyona girmiyor. Sony geçen yıl da Uncharted ve Journey vermişti ücretsiz olarak.

Game Pass ise bir abonelik sistemi. O oyunlara sahip olmak istediğin her ay için para vermen gerekiyor. Bu açıdan ps plus ile karşılaştırılabilir ama o da doğru değil. Çünkü ps plus ile karşılaştırılacak platform Live Gold. Ona da 3 senedir çöp yığıyor Microsoft. Sony'nin PS Now platformu var. Onunla kıyaslanır. Orada da aklı olan adam Game Passin ezdiğini görür.

Özetle elmalarla armutlar toplanmaz. İlkokul 1. sınıf matematik dersi konusudur bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ygulbahar kullanıcısına yanıt

Watch Dogs Legion’u oraya niye yazdın? Ne demek o? Bedava veriliyor da biz mi görmedik? Cidden anlamadım.

• kbere K kullanıcısına yanıt

Ben o kadar ac gozluyum ki hem fizik (bu biraz kas istiyo) hem de matematik (Bu da kari hesaplamada ) olsun acimam elmalarla armutlari ayni anda usenmem toplarim. Sonra da yevmiyeyi cikarrim.  

Hava mi sogudu ne?  

• Bu kadar çok VR oyunu verilmesini anlamadım. Çok mu satmış?

• Boş beleş oyunlar zaten birçoğu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Yakın zamanda ps5 alıp satıp xbox aldım, evet ps de var oyunlar ama az yani ve önceki ps de oynadığım oyunlar o yüzden ilk defa konsol alınacaksa bence xbox daha mantıklı gibi geliyor bana tr şartlarında. Dediğin gibi çok değişen var tercih etme sebepleri bazında ama bana göre xbox daha mantıklı gibi geliyor. Şu anda çok masraflı ps. İşalla ilerde tr fiyatlandırması farklı olursa süper olur.
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Ben sataşmadımki :)
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Şu anda 4 günlük deneme verdiler, bütün platformlarda.
  • ygulbahar kullanıcısına yanıt

Elimde xbox series s ve PS5 digital edition var. Birisi sorsa hangisini alayım diye xbox derim ve sebeplerini açıklarım. En büyük sebep de game pass olur. Aynı oyunlar PC'de de varcı arkadaşlar gelmeden söyleyeyim. Evet ama aynı oyunları aynı kalitede oynatacak PC sende varsa. Ki bu soruyu soranların yüzde 90'ında yok. Zaten o pcnin üstüne bir konsol daha alacak adamın durumu iki konsolu da almaya yeter.

Ayrıca kendi ürettiği oyunların bile ps5 versiyonları için para isteyen(mesela spiderman) bir firma benim canımı sıkıyor.

Ama bu demek değil ki Sony'nin yaptığı güzel şeylere de burun kıvıralım. Play at home adı altında, normalde yapmasa kimsenin sesini çıkarmayacağı bir şey yapıyor ve 9 bağımsız, 2 tane aaa oyun hediye ediyor. Geçen sene de Uncharted 4 gibi konsol alanların ilk aldığı oyunlardan birini hediye etmişti. Takdir ediyorum. Umarım Microsoft da 2 tane aaa oyunu hediye eder herkese. İsterse game Passte olan bir oyun olsun.

A

• Arkadaşlar şu ocelot'un namıdiğer eski zombie_benz'in kalıcı acısı var karışmayın ona, sallayın arkadaşı.. :)

Sana tamamen katılıyorum, ps5 kötü bi ürün asla değil zaten, pc ile de kesinlikle karşılaştırmıyorum bu ikisini, zaten saçma olur karşılaştırmak. Bütün amaç oyun oynamak isteyenler ve bunu türkiyede yapmak isteyenler daha ucuza daha çok oyuna daha kolay sahip olabilmelerini sağlamak. Tabi bu oyunlar ne kadar kaliteli olursa o kadar güzel olur. Aklın yolu bir sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Arkadaşlar şu ocelot'un namıdiğer eski zombie_benz'in kalıcı acısı var karışmayın ona, sallayın arkadaşı.. :)

Senin mabadını nasıl tutuşturduysam hala bana cevap vermeye çalışıyorsun. Yallah indie çöplüğüne
  • Pc'de xbox game pass kullanıyorum diyenlere gülüyorum. Oyunların çoğu single player ve internette anında bulduğun eski oyunlar. Sorsan ülke orjinal oyun oynamaktan geçilmez. Kimse korsan oynamıyor.

Xbox game pass Forza horizon 4 ve Gears 5 'den ibaret. Bunun dışında yeni eklenen ama eskimiş Bethesda oyunlarını sayarsınız. Xbox game pass' i büyük nimet gibi sunanlar şovunu şimdi değil ileride yapsın. Daha hala şekilleniyor şuan abartılacak seviyede değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    aynen kanka ondan halo serverları full çekiyor ea oyunlarını saymıyorum
  • Halo mu kaldı kanka,Destiny oyna hem bedava. Onu da yapan Bungie. Bir oyunun full çekmesi yazdıklarımla ne alakası var. Among Us ya da Fall out 'da full çekiyor. Neyi değiştirir??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.