Şimdi Ara

9 Aylık Mcdonalds maceram Ve Öğrendiklerim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
5
Favori
24.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız hocam. Hangi şubede çalıştınız?
  • mrnick M kullanıcısına yanıt
    Beylikdüzü Tüyap şubesinde, 2000 yılı öncesi...
  • Zebaniyi göremedik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    anladım hocam zaten dedim gibi seni tutan bir üst kadro müdür yada bölgeci yoksa fazla hayel kurmaya gerek yok
  • e normal değil mi. İşçisin yapacaksın tabi.
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Kola şurubu + Co2 3'ünü makina ortaklaşa basıp gönderiyor.

Kolasız şekilde basarsanız Sodalı suya benziyor.
  • hangisi gerçek et
    doğru söyle

bi de her zaman taze hamburgeri nasıl yerim
    beklemiş istemiyorum
  • Konuyu açan arkadaş sonuna kadar haklıdır. Ben burger king ve Mc donalds da her zaman yemek yerken gözlem yapıyorum fark ediyorum ki aşırı eziyorlar resmen köle muamelesi yapıyorlar. Hatta hep şu soruyu sorardım kendime; orada çalışan bir insan ne kadar niteliksiz birisi olabilir de fast food mağazasını tercih etmiştir? Gidip neden başka yerde çalışmaz, hatta bir burger king şubesinde 5 yıldır gördüğüm aynı bayan eleman var, resmen zombi olmuş ama severek yapıyor herhalde Konu sahibi arkadaşa da tavsiye ederim; Nickinin olduğu sinema firmasında çalıştım, en azından müdürleri ego yapamıyor, bir sorun olursa tutanak tutup merkeze gönderiyorlar. Ve Koreliler firmayı satın alınca denetlenmesi de baya bir artmış.
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum'a nasıl başvurdun hocam?
  • Yağdanlık temizlemediysen MC Donalds ' ta çalışmışın demem kardeşim :)
  • McDonald's değilde başka yerde çalışsan bile aynı muameleyi görürsün. Türkiye genelinde sistem böyle.. Her zaman herkes 1 (bİr) alttakini ezer.

Bende bir dönemd bir bankanın Operasyon merkezinde çalışmıştım. Orada da maaşı bölük-pörçük verip piç etmişlerdi. Almam gereken maaştan bir şey anlamamıştım, maaş mı veriyorlar cep harçlığı mı veriyorlar belli değildi, bende işi bıraktım.
  • uluorta yerlerde bile oyle maasin yarisi elden yarisi asgari ucret

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promayz00

quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

Ben hiç yemem hocam :D Giderim bi iskender alırım 17 tlye ya da köfteci yusuftan 1 porsiyon köfte yerim 8-10 tlye bitiririm işi.

Öyle diyorsunda nugget'i götürmüşsün.

Sanane lan
  • 2 yaz lcw de çalıştım arkadaşın anlattığı ortamın aynısı vardı. İşçi köle müdür kral.
  • Zaten pek yemiyordum artık önünden dahi geçmem. Kıçıkırık hsmburgere 15-20 TL bayılacağıma mis gibi adana iskender köfte filan çeker yerim be.. Onlar hamburgerlerin içine de tükürüyordur nasılsa kaşarla birlikte erimiş olarak geliyor ıyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComingWind

Zaten pek yemiyordum artık önünden dahi geçmem. Kıçıkırık hsmburgere 15-20 TL bayılacağıma mis gibi adana iskender köfte filan çeker yerim be.. Onlar hamburgerlerin içine de tükürüyordur nasılsa kaşarla birlikte erimiş olarak geliyor ıyyy

Ekmeğini kazanmaya çalışan insanlar onlar, Tyler Durden değiller.
  • Bunca gerginliğin ezilmenin haksızlığın yalakalığın döndüğü yerde Tyler Durden de olur çalışanlar

• bir gun bu himina koduklarindan siparis verdim gelmedi aradim kurye geldi evde yoktunuz dedi kuryeyi aradim cins cins konustu.kapatti .halbuki evdeyim. ipneyi buldum vatsaptan bi guzel dovdum aksam .

bidahada yemedim

not kurye yı şikayet ettigim musteri iletisimde cins cins konustu.

benm arkadasta burada calisti 2ay insanligini unuttu yaslandi dondurma bolumu rahatmis ama.

ayrica ne bekliyinuz zincir bir magaza kole gibi calistirirlar.

• hocam özel şirketlerde bu çok yaygın sen öyle çok çalışığ ezileceksin ki müdürün daha fazla maaş alsın, patronun daha çok kazansın. bu kural hiç değişmez ne kadar yüzüne gülselerde sen basit bi maşasın bende bırakcam senin anlattığına göre çok daha iyi bir işteyim ama mantık olarak hep aynı
  • Hangi özel sektör iyi zaten. Varsa yoksa alt kademe ezilsin, üstler kaymağını yesin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.