Şimdi Ara

9.2 final çıkmış, public betacilar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9.2 final yayınlanmış ben public peta kullanıyorum bende güncelleme gözükmüyor?

Biz apple ın gönüllü denekleri unutulduk mu :)

Beta profilinide sildim, güncelleme görünmüyor

Beta kullanıpta güncelleme alabilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tomofil tutkunu

9.2 final yayınlanmış ben public peta kullanıyorum bende güncelleme gözükmüyor?

Biz apple ın gönüllü denekleri unutulduk mu :)

Beta profilinide sildim, güncelleme görünmüyor

Beta kullanıpta güncelleme alabilen varmı?

Şuan kullandığın beta ile normal sürüm aynı, o yüzden gelmedi

• 9.2 ye çoktan geçtik

• Sürüm numarası olarak aynı olduklarından, sistemde güncelleme gözükmüyor. Ancak 9.2 final sürümünü ipsw.me vb. bir adresten indirip iTunes üzerinden telefonu dfu moda alarak restore edersen, final sürüme geçebilirsin. Ben de beta 4'teyim, geçmek için acelesi yok bana göre. İkisi birebir aynı diyenlere kısmen de olsa katılmıyorum, beta 4'teyken bildirdiği bir kaç hatanın final sürümde giderildiğini yazan bir arkadaş vardı. Yani küçük de olsa iyileştirmeler, hata gidermeler var anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Sürüm numarası olarak aynı olduklarından, sistemde güncelleme gözükmüyor. Ancak 9.2 final sürümünü ipsw.me vb. bir adresten indirip iTunes üzerinden telefonu dfu moda alarak restore edersen, final sürüme geçebilirsin. Ben de beta 4'teyim, geçmek için acelesi yok bana göre. İkisi birebir aynı diyenlere kısmen de olsa katılmıyorum, beta 4'teyken bildirdiği bir kaç hatanın final sürümde giderildiğini yazan bir arkadaş vardı. Yani küçük de olsa iyileştirmeler, hata gidermeler var anladığım kadarıyla.

Ben restore yapmadan direk shift tuşuyla ipsw dosyasını seçerek yükledim sizce bi sorun teşkil eder mi

• engnavci kullanıcısına yanıt
    Yo hayır, hiçbir sorun yok.

• Beta 4 de kalsam bundan sonra gelecek güncellemeyi alırmıyım yoksa illa restore yapmak mı gerek

• beta ile birebir aynı kaldığını düğünmüyorum, ufakta olsa hatalar vardı çünkü beta da..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.