Şimdi Ara

9.000 TL'lik hepsiburada ve LG mağduriyeti. [Çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
9.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • murat1400 (12 mesaj) trakyAli-1986 (7 mesaj) ucuß3 (3 mesaj) madhane (3 mesaj) pepe7115 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (46 mesaj) Mobil (34 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (21 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Firmalar ile Yaşanan Sorunlar >> 9.000 TL'lik hepsiburada ve LG mağduriyeti. [Çözüldü]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1648 Mesaj
    Sürekli bir yerlere b.k atma peşindesiniz. 37 yaşıma geldim, en baba firmada bile sorun yaşadım. Elektronik bu terlik değil ki ha deyince çözülsün hepsi.

Daha 2 hafta önce xiaomi temizlik robotu aldım 4 gün sonra kafayı yedi bozuldu. Kutudan çıkan numarayı aradım, 45dk kimse açmadı. İnternete yazdım öyle kötü yorumlar, dolandirildik telefona bakmıyorlar yazıları vardı ki. Haliyle pişman oldum, paramla yaptırayım diye servis aramaya başladım. 1 saat sonra eşim o numarayı tekrar aradı. 2dk beklemeden açtılar telefonu. Kutu içeriği ile birlikte gondermemizi istediler. Cuma günü kargoya verdik, ptesi teslim edildi mesajı geldi. Salı günü akşam odemeniz kredi kartınıza iade edilmiştir diye mesaj geldi.

Ben de alel acele konu açıp gomebilirdim o firmayı. Ama sabırlı davrandım çözüldü sorunum. Her teknolojik ürün 1-2 günde çözülmüyor, hepsinin bir inceleme süresi var. Müşteri istekleri sadece sizinkiyle sınırlı değil. 10 binlerce talep içinden cevap veriliyor.

Ama yine de biz seviyoruz, "x firma rezilliği" "y firma dolandırıcılığı" diye ortalığı yaygaraya vermeyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

bi insan televizyon izlemek icin neden 10 bin tl verir

Bilmem,tüm günün yorgunluğunu arta kalan zamanında akşam evde 2 saat keyifle geçirmek için olabilir mi?

Asus Maximus X Code | Intel i7 8700K@5Ghz | MSI 1080 Ti LightningZ@2075/12000Mhz | Corsair Dominator Platinum 32GB 3000Mhz | Creative Sound Blaster ZxR | Samsung 950 Pro 512GB (O.S) | Samsung 850 Pro 2TB (Games) | Toshiba 14TB 7200rpm (Storage / 4K Archive) | Phanteks Evolv X | Corsair Individually Sleeved Blue | Corsair AX1500i | Corsair H150i PRO | Be Quiet Silent Wings 3 | Nzxt Aer Fans & Hue+
    Gaming Gears & Entertainment Setup
    Samsung Odyssey G9 QLED 49'' SuperUltrawide G-SYNC 240hz HDR1000 | Corsair K95 Platinum | Corsair MM300 Extended | Logitech G Pro Wireless | AudioEngine HD3 | Beyerdynamic MMX300 2nd Gen | Sony X930E 65'' 4K HDR | Samsung HW-Q90R 7.1.4ch Dolby Atmos/DTS X | Sony PS4 PRO
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Yok amazon'muş yok hepsiburadaymış yok gittigidiyor muş... bunların hepsi aynı.

• Yüzbaşı
    461 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Yok satmam, vergisi az, bakımı az, yakıtı az birde arıza açmıyor yeni model arabalar zora gelemiyor. Bunun bakımını aksatmana rağmen dağ bayır demeden gidiyor. Askeri standartlarda üretilmiş bir araba, savaşa sok sağ çıkar. Üstelik trigeride zincirlik ömürlük.

Arabayı verip 9000 tl ye tv de alınmaz. Araba değer kazanıyor şuan 15-20 istiyorlar tv değer kazanır mı ?

Hocam 9000e birak araba bisiklet alinir ancak. Sonuna kadar katiliyorum oyuzden zaten seni katakulliye getirmeye calisiyorum ya hemen alirim diye :) 2018 model arabamla koy yoluna girmeye korkarken o arabayla dag tepe dunyayi gezerim. O bir arabadan fazlasi hayat arkadasi be

|
    |

Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...(Hz.Mevlana)
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj

Ürün iadesini 1.5 ayda yaparlar, hala stokta olan ürünü bir kısmı çekle alındı diye iptal edip göndermezler stok yok bahanesiyle.. ve buna benzer bir sürü şey. Son siparişlerimde hep sorun yaşadım, benim paramı çevirerek 3-5 kuruş kar mı ediyorlar bilmiyorum ama fazlasıyla kaybediyorlar. Çevremde herkes ile yaşadığım olumsuz tecrübeleri paylaşıyorum alışverişlerini daha güvenilir Amazon TR gibi firmalardan yaptırıyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Bilmem,tüm günün yorgunluğunu arta kalan zamanında akşam evde 2 saat keyifle geçirmek için olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Vaybe 2000 3000 hadi 5000 TL.lik TV ile keyifli olunmuyor yani Vaybe yazık biz ölmüşuz zenginlik böyle birşey.

9binlik TV ye bakınca günün yorgunluğu atılıyor Vaybe.

|
    |

amazonu bu firmaların ismi geçtiği cümlede kullanmanız bile gereksiz olmuş,amazonun kendisinin satıcı olup sattığı ürünlerde koşulsuz 30 gün iade hakkınız var,hepsiburadanın kendi satıcısı olduğu ürünlerde 15 gün veriyor ve hemen iadede almıyorlar süründürüyorlar,gittigidiyoru değerlendirmemize gerek yok çünkü gittigidiyor,n11,trendyol hep aracı firmalar.
    |
    |
    ntman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || Ryzen 2600 || B450 Tuf Gaming Pro || XPG D80 32GB 3200MHZ Ram || Asus Dual Evo 2070 Super || Xpg S40G 256GB M2 SSD || JamesDonkey 1TB M2 SSD || GamePower WarCry || Gigabyte 750W 80+ Gold PSU || Asus ROG Strix XG248Q || Ekipmanlar:Razer Blackwidow Chroma||Razer Mamba T.E||Razer Firefly||Steelseries QcK Prism Cloth XL|| Logitech G930 || Logitech G933|| Kasa için:https://i.hizliresim.com/xrkjpk.jpg # Ordu Üniversitesi-ElektronikTeknolojisi# # IphoneX #https://steamcommunity.com/id/dolandiriciyim
  • Yarbay
    2763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Sürekli bir yerlere b.k atma peşindesiniz. 37 yaşıma geldim, en baba firmada bile sorun yaşadım. Elektronik bu terlik değil ki ha deyince çözülsün hepsi.

Daha 2 hafta önce xiaomi temizlik robotu aldım 4 gün sonra kafayı yedi bozuldu. Kutudan çıkan numarayı aradım, 45dk kimse açmadı. İnternete yazdım öyle kötü yorumlar, dolandirildik telefona bakmıyorlar yazıları vardı ki. Haliyle pişman oldum, paramla yaptırayım diye servis aramaya başladım. 1 saat sonra eşim o numarayı tekrar aradı. 2dk beklemeden açtılar telefonu. Kutu içeriği ile birlikte gondermemizi istediler. Cuma günü kargoya verdik, ptesi teslim edildi mesajı geldi. Salı günü akşam odemeniz kredi kartınıza iade edilmiştir diye mesaj geldi.

Ben de alel acele konu açıp gomebilirdim o firmayı. Ama sabırlı davrandım çözüldü sorunum. Her teknolojik ürün 1-2 günde çözülmüyor, hepsinin bir inceleme süresi var. Müşteri istekleri sadece sizinkiyle sınırlı değil. 10 binlerce talep içinden cevap veriliyor.

Ama yine de biz seviyoruz, "x firma rezilliği" "y firma dolandırıcılığı" diye ortalığı yaygaraya vermeyi...
    alakası yok fazlası bile yapılmalı eğer siz haklıysanız ve sizin isteğiniz yerine gelmiyorsa her türlü kötü muameleyi alıcı değil pek ala satıcı hak eder

sırf size öyle denk geldi diye sütten çıkmış ak kaşık olacak halleri yok hiç kusura bakmayın yorumunuz boş hiç bir kelimesine katılmıyorum

bende internetten yıllardır ürün alırım sorun yaşadığım da oldu hakem heyetine verdiğim de son olayda tarafıma gelen "tıraş makinesini" çalışmadığı halde ve ürün üzerinde koruyucu bant olmasına rağmen hepsiburada dolandırıcısı kullanılmış ürün/kişisel ürün iade alınamaz diye reddedip duruyor 3 keredir ürünü aldığımdan bu yana 3. hafta iki kere satıcıya gitti geldi ürün bozuk kabul edilmiyor taleplerim hiç bir şekilde :D

ayrıca ha deyince çözecek kardeşim yok öyle uğraştıra uğraştıra çözmek 3 kuruşluk şey için mahalle bakkalı uğraştırmaz yapamaz bunlar iyice azdı siz böyle yaptıkça da azmaya devam edeceklerdir iki kişinin sorununu çözeriz onlar da yazar illaki sağa sola der sonra aynen devam keşke istanbul da yaşasaydım günlerini gösterirdim de malesef değilim kendilerini bir halt zanneden dolandırıcılar bunlar başka sıfat uygun değil.

veririm hakem heyetine çatır çatır alırım paramı ucuz ürün olduğu için de önemli değil beklerim nolcak ancak fiyat olarak yüksek ürünlerde ŞAK diye çözecek problemi tabiki yok öyle bir dünya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 8 Eylül 2020; 16:32:33 >
    |
    |

YAMAHA PACIFICA 112 JMX & ROLAND CUBE-20X
    SONY WM-GX688 // SONY PSP GO
    TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.