Şimdi Ara

9.000 TL'lik hepsiburada ve LG mağduriyeti. [Çözüldü] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
9.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
155 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su olay Avrupada olsa LG yeni TV yi hediye paketiyle evine getirir yaninda birde esantiyon soundbar hediyesi verir , ama bizim ulkede tv ni alir seni bir ay oyalar nasil olsa bir kanun yok varsada fos git sikayet et derler birde utanmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyordan lg marka bir tv almıştım anneme. 15 gün sonra boydan boya yeşil çizgi çıktı. gg den aldğm satıcıda garip adı olan istanbulda tanımadğm bir satıcı. neyse servis geldi ürünün fotolarını çekti falan birkaç gün sonra geldiler götürdüler imha edecez dediler size verdikleri gibi kağıt verdiler. bunu satıcıya verin dedi adamlar. satıcıyı aradım mail olarak attım gg 2 gün sonra bana paramı geri verdi .

• ucuß3 kullanıcısına yanıt

Siz olması gerekeni yaşamışsınız :) helal olsun ggye.

• murat1400 M kullanıcısına yanıt
    evet :) ama genel anlamda hepsiburada da bir boşlama var . ilgili değiller . bazen çok ilgili oluyorlar bazen sallamıyorlar. helede ürünlere olumsuz yorum aslaaaaaa yaptırmıyorlar . beğenmiyorsan yolla ama kötü yorm yapma diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu konuda amazon türkiyeyi tek geçerim. hanıma kulaklık almıştm 20 günde bozuldu ne kutu var ne fatura. bize yollayın iade alırız dedi adamlar. paramıda aynen iade ettiler . keza amazon.com dan da bilgisayar toplamıştm ekran kartm bozuldu 3. yıl . yenisini yolladılar . türklerde müşteri memnuniyeti yerine alavere dalavere ön planda tutuluyor. nasıl kazıklarm nasıl işi yokuşa sürerim nasıl caydırırm. teknosadan telefon aldm adamlar yakama yapıştı illa kasko yapacaksın diye. lan telefon 4 bin , 800 kasko , birşey olursa paranın yarısını verip teli alıyorsunuz üstüne 800 veriyorm defolun dedim zor kurtardım paçamı

• Gerçekten 9 bin liraya televizyon var mı ? Bizim Renault R9 springle aynı para 1991 model LPG+benzin 350.000 km de sıfır motorlu.

• öncelikle geçmiş olsun baska marka adı altında işin içinde oldugum için durumu acıklamak istedim sadece

öncelikle ürün aldıgınız yer bayi olmadığı için bu tur durumlarda 20 30 günü geçmektedir üstüne pandemi üstüne kurban bayramı trafiği işin içinden çıkılmaz bi hal almasını sağlıyor.

bazı arkadaslar servis ürünü alsın yenisini getirsin gibi soylemlerde bulunmus ama servis elamanları marka sahibi kişiler olmadıgı için sen bu ürünü hb n11 3.taraf sitelerden alsan bile arıza durumundan ilk once ürün fabrika teknisyenin [Depocunun Eline] ulasmadan yenisi Fabrikadan tedarik edilmez süreci kısaca anlatayım

ilk güzel yaptıgnız iş direk servis cagırıp kontrol ettirip iade kagıdı almak hd burada iade işlemlerini ilk etapda baslatmamak.

siz hb burada üzerinden alısveriş yaptıgınız için işin içinde aslında 3 parti gözlem ekibi var

1-hb

2-hb satıscı

3-lg servis

bu dönemde telefon yüzyüze gorusme diye bişey yok bütün işlemcler mail aracılıgı ile olmakta

kısacası bu ürün değişicek size sıfır gelicek ama ana satıs magzasından almadıgınız için ekstra kafan 20 gün kafadan eleyin o ürün size 15 gün içersinde tedarik edilirse +20 +25 ekleyin o ona mail atıcak o ona mail cvp vericek sonra fabrika ürün gidicek bakılcak zor işler bu arada bende arcelik bünyesinde magzada calısmaktayım

2ay kullanılmıs makineye iade raporu cıkartılsa bile sahıs direk magzadan alsa bile 15 gün ,çersinde yeni ürün gelir insallah sorununuz çözülür hocam

bu arada bukadar yazdıgım şeyler sizin için değil yorumlarda servis bakmıs kusurlu yenısı nedne grtirmemiş koskoca lg bi ürün temin edememiş gibi söylemde bulunan arkadaslar için

• Ülke de zengin çok 9 bine TV alınıyor sonra kriz var bilmem ne.

• Bir ürünü indirimde alıp para iadesi çıkması da kötü bir durum. Geçenlerde başıma gelen olay, geçen sene 350 ye aldığım mouse aynısının yeni versiyonu 700-1000e satılıyor. Para iadesi çıktı. Zarar etmediğimemi sevineyim mağdur olduğumamı.

Bu arada geçmiş olsun tabi. Ama hb’yı istanbul bilişimle karıştıranlar olmuş karıştırmamak lazım. İstanbul bilişim yıllardır şaibeli bir firmadır sonunda konkordoto ilan etmiş. Hb da da yaşadığınız olayı da yaşamayacağınız firma yok. Bazen şansınıza işiniz 2 dkda çözülüyor bazen sorunlu bir süreç yaşanıyor.

• Cok geçmiş olsun. Ben de haziran 1de buzdolabı aldim teslim edilmedi, ücret iadesi de alamıyorum. Bunlar doğru dürüst denetlenmedigi sürece, caydırıcı yaptırımlar olmadığı sürece tüketici mağdur olmaya, onlar da kazanclarina kazanc katmaya devam eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir66 -- 28 Temmuz 2020; 1:50:45 >
  • Amazondan başkası yalan. Fiyatlarina bakmadım ama 3 aşağı 5 yukarı olsun temiz olsun h.b artik bitik

• Ben bunlarla gunluk stresimi atiyorum

9.000 TL'lik hepsiburada ve LG mağduriyeti. [Çözüldü]

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Gerçekten 9 bin liraya televizyon var mı ? Bizim Renault R9 springle aynı para 1991 model LPG+benzin 350.000 km de sıfır motorlu.

9000 e veriyosan hemen gelip alayim hocam talibim

• Hocam ölü piksel çok mu fazlaydı yada büyük müydü?

Sadece meraktan soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Cok geçmiş olsun. Ben de haziran 1de buzdolabı aldim teslim edilmedi, ücret iadesi de alamıyorum. Bunlar doğru dürüst denetlenmedigi sürece, caydırıcı yaptırımlar olmadığı sürece tüketici mağdur olmaya, onlar da kazanclarina kazanc katmaya devam eder

Tüketici hakem heyetide cay corba peşinde keyif yapıyorlar telefon ücret iadesi kararı cıkması 6 ay sürdü hakem heyetinden

Lg nin servisleri umursamaz ve insan oyalama taktiğile iş yapıyorlar ver gerekirse hakem heyetine 6 ay kullanim o parayı bana yeter diye düşünüyorlar

Telefonun fatura bedeli 1200 tl alsak ne olur 6 ay sonra telefonun fiyatı oldu 2000 tl

• Benim de 2 bin lirama çöktüler 3 aydır iade etmiyorlar bunlardan kürdan bile almayın. Heryer şikayet kaynıyor

• amazon a dan zye garanti diye birşey çıkarmış tüketici haklarını koruyor gibi tabi kagıt üstü değilse

• Ben şu LG OLED tv alanları anlamıyorum, zamanında da LG telefon alanları anlamıyordum. Arkadaşlar bu adamlar bu işi YAPAMIYOR... Özellikle OLED, ben seneler önce LG yi hayatımdan çıkardım, herkese tavsiye ederim.

Hepsiburada ya gelince, bunlar bu cesareti nereden alıyor, nasıl bu kadar vurdumduymaz oluyor anlamıyorum. Hepsiburada ve lg umarım tüm bu yaşattığınız şeylerin bedelini en ağır şekilde ödersiniz... Allah sizi islah etsin. Gün yüzü görmeyin.

Çok geçmiş olsun kardeşim, aklında bulunsun LG den uzak dur.

• O kadar para verip Hepsiburadadan alışveriş yapmam 2 ay önce ben de teknosa uygulamasından 12.000 lira tv almıştım ama tv evime gelene kadar karnıma ağrılar girdi ki teknosanın iade koşullarında mağazadan yapılabildiğine güvenmiştim yani allah korusun bişi olsa mağazaya götürecektim,kaldı ki 24 saat geçmeden istanbuldan manisaya gelmişti kargom şaşırtıcı biçimde. Demem o ki böyle sirkülasyonu yoğunluğu çok aşırı olan yerlerden başınızı ağrıtacak şeyler almayın. Geçmiş olsun hocam bazen bir musibet bin nasihattan iyidir işte.

• Lg alınırmı çıkardığı şeyleri görüyorsun görmüyorsanda bi zahmet araştır. 9000 tl ile bir internet sitesinden alışveriş yapıyorsun bari o siteyide araştır sonra başına böyle şeyler gelmez.birde hepsiburadanın tek vukuatı değil bu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.