Şimdi Ara

8mbit hızım 6mbit'e düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar interneti bağlatalı yaklaşık 15 gün oluyo 2 gün önce internet kesilmesi yaşadm yaklaşık 1 gün internetim gelmedi ttneti aradım türk telekom geldi evdei telefon hattını düzeltti intetnetim geldi fakat kesilmeden önce tam 8mbit alıyordum şimdi ise hattım 17mbiti destelediği halde hızım 6mbit bunun için ne yapmalıyım ttneti aradığımda direk çözerlermi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Merhaba arkadaşlar interneti bağlatalı yaklaşık 15 gün oluyo 2 gün önce internet kesilmesi yaşadm yaklaşık 1 gün internetim gelmedi ttneti aradım türk telekom geldi evdei telefon hattını düzeltti intetnetim geldi fakat kesilmeden önce tam 8mbit alıyordum şimdi ise hattım 17mbiti destelediği halde hızım 6mbit bunun için ne yapmalıyım ttneti aradığımda direk çözerlermi ?

Tekrar aramalısın. Hızına ilişkin arıza kaydı açınca ilk yaptıkları iş 8mbit hızını 6mbite düşürmek oluyor genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudavim

quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Merhaba arkadaşlar interneti bağlatalı yaklaşık 15 gün oluyo 2 gün önce internet kesilmesi yaşadm yaklaşık 1 gün internetim gelmedi ttneti aradım türk telekom geldi evdei telefon hattını düzeltti intetnetim geldi fakat kesilmeden önce tam 8mbit alıyordum şimdi ise hattım 17mbiti destelediği halde hızım 6mbit bunun için ne yapmalıyım ttneti aradığımda direk çözerlermi ?

Tekrar aramalısın. Hızına ilişkin arıza kaydı açınca ilk yaptıkları iş 8mbit hızını 6mbite düşürmek oluyor genelde.

+1 kopma olmasın diye düşürüyorlar
  • Tekrar arayıp sorununu anlat ve gelip tekrar yapsınlar derim ben.O kadar para boşuna gitmesin.
  • Hat değerlerine aldırış etmeden kafalarına göre cahilce anlamsız bir hıza sabitlemelerinin tipik ispatı. Ulaşılabilir hızım 17 Mbit dedikten sonra verdikleri cevap ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.