Şimdi Ara

8limitsiz akk olmayan paket kalktı mı arkadaşlar ? online işlem merkezinde gözükmüyor da artık ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet 8limitsiz akksiz paket kalktı mı arkadaşlar ? online işlem merkezinde gözükmüyor da artık ? ya da arayıp sormak mı lazım bi hata var mı diye. geçeceğimden değil de merak ettim.

Edit: kalkmamış ama sanırım arayıp online işlemler kısmındaki hatayı düzeltmem gerekiyormuş geçişe görünmesi için, ya da telefon ile geçiş yapabilirmişim. bazen böyle hatalar oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 2 Mart 2015; 1:30:31 >

• Kaldırıldı.

Kurumsallar için 16 mbit var artık 185 tl ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan.Akbekmez

Kaldırıldı.

Kurumsallar için 16 mbit var artık 185 tl ye

yok hocam eski kullanıcılar hala geçebiliyor aktif gözüküyor sitede.
  • THEKNIGHT kullanıcısına yanıt
    siteyi alt üst ettim 8limitsiz paketini bulamadım ? ( varsa siz link paylaşırmısınız ) müşteri hizmetlerine 2 kez sordum birisi kaldırıldı diğeri cahil çıktı adil kullanım kotasız paket yok dedi

iyice azıttı bunlar adil kullanım kotası olmayan paketleri uydunet'te, süper online'da olduğu halde bunlar satışı bilerek kapatıp satışa sunmuyor.Türkiyenin her yerine ulaşan ve adil bir rekabeti olamadığından meydanda at koşturuyor resmen.
    ttkom da satışa verilebilir ayrıntıları da mevcud. http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/urun/kurumsal/toptan/DSL-Internet-Tarifeleri.pdf

• Ancak 185TL'ye kurumsal alabiliyorsunuz.
    Eğer ihtiyacınız varsa 16Mbps'lik paket için alternatif servis sağlayıcıları deneyin. Uygun fiyatları var.
  • akksiz pakete ihtiyacım var ama ttnet bunu biliniçli olarak sağlamıyor. 200gb akk yeter diyerek 50mbps kampanyaya abone oldum cayma bedeli 300 küsür tl çıkarıyorlar.
    Doğru düzgün akk olamyan adsl, vdsl , fiber paketleri çıkarsın hem vatandaş mağdur olmasın hem kazansın mağdem.
    süperonline'ın akk sız paketleri (http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi ) kampanyalı 25 mbps akksiz 99 tl ' en azından isteyen için var ve satıyor adamlar.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    btk ttnet in pazar payı yüksek olduğu için kotasız paket satmasını istemiyor rekabet ortamı oluşturmak ve ttnetin pazar payının düşmesini sağlamak için diğer iss sağlayıcı firmalara sattırıyor ama sonuçta para yine türk telekoma gidiyor
  • Iste bunlat hep soygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradım müşteri hizmetlerini 8Mbps için 105tl 16Mbps için 185 yada 195 lira gibi bir ücret var dedi bu paket geçtiğimiz zaman ceza falan ödeyecekmiyiz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

ttnet 8limitsiz akksiz paket kalktı mı arkadaşlar ? online işlem merkezinde gözükmüyor da artık ? ya da arayıp sormak mı lazım bi hata var mı diye. geçeceğimden değil de merak ettim.

Edit: kalkmamış ama sanırım arayıp online işlemler kısmındaki hatayı düzeltmem gerekiyormuş geçişe görünmesi için, ya da telefon ile geçiş yapabilirmişim. bazen böyle hatalar oluyormuş.

benimde paket haziran sonunda bitiyor araştırmaya başladım eğer alt yapın uygunsa kaçırılmayacak fırsat bence

25 Mbps AKK YOK Fiber 99TL
    http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.