Şimdi Ara

8GB & 16GB hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iki seçenek arasında kaldım.Fikirleriniz ,tecrubeleriniz cok önemli benim icin . Acaba 8 GB genpa garantili iphone almak mı uygun olur yoksa 8 GB genpa garantili fiyata 16 gb garantisiz kayıtlı ürün almak mı doğru olur. Garanti konusunda tecrübelerinizi söylerseniz sevinirim. Ipod Touch kullandım 8 GB çokta dolmamıştır. Ama garanti bir işe yaramıyorsa niye ona boşa para verip 8 GB alayım 16 lık almak varken...şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 yetmez yeterde normal bir telefondan farkı olmaz
  • garantili herzaman iyidir, satacağın zaman özellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

8 yetmez yeterde normal bir telefondan farkı olmaz

Garantili 16 GB çok pahalıya geliyor usta. Garantisiz 16 GB benim cebime uygun. Garantili de 8GB olan benim cebime uygun. Garantisiz dediğim. 1 ay alacağım dükkan garanti veriyor cihazda bir sorun olursa değiştirme filan tamiri yapacaklar. 1 aydan sonrası bende. Araştırmalarıma göre de genpaya giden tüm telefonlara hep kullanıcı hatası deyip bir sürü fiyat çekiyorlarmış o zaman ne anladım ben garantiye verdiğim paradan.

Dostum çok telefon değiştirdim.Garantiliydi hep telefonların.Vatan bilgisayardan yada türkcell bayisinden alınmaydı hep. Satarken hiç sormadılar garanti filan. Klasik fiyat çektiler hep. hepside çok iyi telefonlardı. Artık satmıyorum bende aile arasında telefon dağılımı yapıyoruz :)

• 8GB ilk 1 hafta sana çok gibi gelecek ve yetecektir.Fakat 1 ay sonunda telefonu ve uygulamaları,oyunları,videoları çözdüğünde bu 8GB'nin yetmeyeceğini anlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

8GB ilk 1 hafta sana çok gibi gelecek ve yetecektir.Fakat 1 ay sonunda telefonu ve uygulamaları,oyunları,videoları çözdüğünde bu 8GB'nin yetmeyeceğini anlayacaksın.

Hocam peki garantili garantisiz durum için ne düşünüyorsun ?
  • Türkiye'de genpanin garantisine fazla guvenme..…
  • 16GB sadece uygulama yuklu telefonumda. Ne muzik, ne video ne fotograf. Malesef 32GB almadigima pismanim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsenic7

quote:

8GB ilk 1 hafta sana çok gibi gelecek ve yetecektir.Fakat 1 ay sonunda telefonu ve uygulamaları,oyunları,videoları çözdüğünde bu 8GB'nin yetmeyeceğini anlayacaksın.

Benimde yurt disi garantisiz cihazım sıkıntı yasamıyorum. Kullanan kisiye bağlı birazda.

• quote:

quote:

quote:

Benimde yurt disi garantisiz cihazım sıkıntı yasamıyorum. Kullanan kisiye bağlı birazda.

Anladım hocam. Yok cihazlarıma iyi bakan birisiyimdir :) Dikkat ederim yani.

• quote:

Arkadaşlar iki seçenek arasında kaldım.Fikirleriniz ,tecrubeleriniz cok önemli benim icin . Acaba 8 GB genpa garantili iphone almak mı uygun olur yoksa 8 GB genpa garantili fiyata 16 gb garantisiz kayıtlı ürün almak mı doğru olur. Garanti konusunda tecrübelerinizi söylerseniz sevinirim. Ipod Touch kullandım 8 GB çokta dolmamıştır. Ama garanti bir işe yaramıyorsa niye ona boşa para verip 8 GB alayım 16 lık almak varken...şimdiden teşekkürler

hocam 8gb yi ne kadara alcaksın? 1600 tl civarına yurtdışı 16 gb 4s alabilirsin de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_bsy

quote:

Arkadaşlar iki seçenek arasında kaldım.Fikirleriniz ,tecrubeleriniz cok önemli benim icin . Acaba 8 GB genpa garantili iphone almak mı uygun olur yoksa 8 GB genpa garantili fiyata 16 gb garantisiz kayıtlı ürün almak mı doğru olur. Garanti konusunda tecrübelerinizi söylerseniz sevinirim. Ipod Touch kullandım 8 GB çokta dolmamıştır. Ama garanti bir işe yaramıyorsa niye ona boşa para verip 8 GB alayım 16 lık almak varken...şimdiden teşekkürler

hocam 8gb yi ne kadara alcaksın? 1600 tl civarına yurtdışı 16 gb 4s alabilirsin de?

Hocam garantili 8 GB 1.600 demişti 1550 dedi peşin fiyata en son adam. Garantisiz 8GB ( yani 1 ay dükkan kendi garanti veriyor ) 1.400 dedi en son. 16 GB garantisiz cihaza 1.500 dedi. 4S 16 GB'a dediğin gibi 1.600 dedi. Hocam fazla para dökülmeyim diyorum. Şimdi jelatindi kılıftı simkarttı şuydu buydu derken zaten yine para döküleceğim.

• 100 tl icin se 4s al tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: udolu1905

100 tl icin se 4s al tavsiye ederim

Hocam kullanan bir kaç arkadaş fazla fark yok dediler.Onun yerine 5 i bekle daha iyi filan dediler ondan 100 lira 100 liradır hesabı diye düşündüm :) Ama o da düşüncelerim arasında . Çok kararsızım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsenic7 -- 19 Şubat 2012; 0:02:41 >
  • quote:

quote:

Hocam kullanan bir kaç arkadaş fazla fark yok dediler.Onun yerine 5 i bekle daha iyi filan dediler ondan 100 lira 100 liradır hesabı diye düşündüm :) Ama o da düşüncelerim arasında . Çok kararsızım...

hocam bence 4s al 2 sene kullanırsın 5s çıkınca onu alırsın şaka bir yana 1400 garantisiz 4 8gb çok gerçekten onun yerine 4s almanızda fayda var.

• quote:

quote:

quote:

hocam bence 4s al 2 sene kullanırsın 5s çıkınca onu alırsın şaka bir yana 1400 garantisiz 4 8gb çok gerçekten onun yerine 4s almanızda fayda var.

Anladım hocam. 16 Gb alacağım kesinleşti kafamda. bir 50 kağıt daha indirip yaparsa adam 1550 ye bırakırsa 4s i 4s alacağım. Peki hocam birşey daha . Bu microsimkart almak gerekiyormuş ya. Kart kestirenler sonradan şebeke sorunu yaşayabiliyormuş. bende de şans yoktur gider gelir bana denk gelir hocam. Türkcell bayisinden microsimkart alayım diyorum. sanırım 128 lik alabilirsem iyi olurmuş. Cihazı alamaya gitmeden önce micro simkartı alayım öyle mi cihazı almaya gideyim sizce? Bu micro simkart alır almaz çalışıyor mu birde? eski telefonuma takmak istesem büyük simkarta otutturacak hazır yuvalar var mı sorun yaşarmıyım ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım hocam. 16 Gb alacağım kesinleşti kafamda. bir 50 kağıt daha indirip yaparsa adam 1550 ye bırakırsa 4s i 4s alacağım. Peki hocam birşey daha . Bu microsimkart almak gerekiyormuş ya. Kart kestirenler sonradan şebeke sorunu yaşayabiliyormuş. bende de şans yoktur gider gelir bana denk gelir hocam. Türkcell bayisinden microsimkart alayım diyorum. sanırım 128 lik alabilirsem iyi olurmuş. Cihazı alamaya gitmeden önce micro simkartı alayım öyle mi cihazı almaya gideyim sizce? Bu micro simkart alır almaz çalışıyor mu birde? eski telefonuma takmak istesem büyük simkarta otutturacak hazır yuvalar var mı sorun yaşarmıyım ?

kart kestirme olayını tam bilmiyorum ama istersen turkcellden önce microsim kart çıkarttır. öyle git.. telefon simkilitlimi kilitsizmi kartını takıp kendi gözlerinle görürsün.. telefonu açtıktan sonra aktivasyonunu yaparsın sonra kullanmaya başlarsın.. hayırlı olsun şimdiden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kart kestirme olayını tam bilmiyorum ama istersen turkcellden önce microsim kart çıkarttır. öyle git.. telefon simkilitlimi kilitsizmi kartını takıp kendi gözlerinle görürsün.. telefonu açtıktan sonra aktivasyonunu yaparsın sonra kullanmaya başlarsın.. hayırlı olsun şimdiden

Eyvallah sağol hocam. Türkcellden microsimkart çıkarmada biraz sıkıntım var. Çünkü hat benim üzerime değil. Çok eskiden kullandığım numaramdır. Hattım pederin üzerinedeydi. Maalesef kendisi sizlere ömür :( Türkcell micro simi vermek için hattın sahibini istiyormuş. Hat sahibi değilsen devir yapman gerekiyormuş. Bu yüzden de 50 lira vermeliymişim. Haybeye 50 lira vermek istemiyorum şimdi açıkçası. Bu yüzden kartı kestireyim dedim

• iPhone'u tam anlamıyla kullanıcaksan 8 gb yetmez yurtdısı olsun 16 olsun.Bana 16 gb'da yetmiyor suan...
  • Bence ikinci el 16gb 4 al.
    Gecen hafta temiz ve kayitli cihazımı 920liraya sattım.
    Hem fazla para vermemiş olursun hemde 16gb olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.