Şimdi Ara

89. Oscar Ödül Töreni (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
3
Favori
13.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 sene öncesine kadar bende yoğun takip ediyordum fakat bir yerden sonra bıraktım bu seni moonlight da çok merak etmiştim ama öyle diyorsunuz siz dediğiniz filmini izleyiniz de ekledim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• peki a man called ove desem kaç artı gelir her artı oscara uzanan yolda bir merdiven olsun

• Giydiği elbise içerisinde yılbaşı hindisi gibi duran hatuna "rüküş" dedikten sonra lafı toparlamaya çalışmak nedir ya...
  • Gerçek Kesit > Manchester by the Sea

Sarı Bıyık > Casey Affleck

89. Oscar Ödül Töreni
  • 89. Oscar Ödül Töreni

89. Oscar Ödül Töreni
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hacksaw ridge akacak alem bakacak

• Stay filminde ki Gosling ile şimdiki arasında ki farka bak be adam pürüzsüz bir hale geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 27 Şubat 2017; 3:55:42 >
  • Alicia Vikander hiç seksi değil nasıl Tomb Raider'ı oynayacak bu kadın?
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    çok çocuksu bir suratı var
    89. Oscar Ödül Töreni
  • Daha çok fantastik ve senaryosu sağlam dramalar oscarlar da aday gösterilmeli. Birde kazananın nerdeyse baştan belli olmayacağı adaylıklar yer almalı. Mesela la la land neredeyse banko oscarı alacak gibi bu olmamalı en az 2 3 filmin aynı muhteşemlikte oscara yakın şansı olmalı. Boyle olmayan törenler keyifli olmuyor bu seneki törende aynen öyle.
  • Twitch'den Türkçe canlı yayın:http://www.twitch.tv/dbl2010

• digitürkten izliyorum orjinal dil seçiyorum reklamdan sonra türkçeye dönüyor çözümü veya başka bir site var mı izlenecek

iyi seyirler
  • 89. Oscar Ödül Töreni

• Maharshela Ali alırsa Oscar kazanan ilk Müslüman mı olacak? Mehmet Açar ondan bahsetmişti de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuovocinemaparadiso

Maharshela Ali alırsa Oscar kazanan ilk Müslüman mı olacak? Mehmet Açar ondan bahsetmişti de ?

Oyuncu kategorisinde evet ama oscarı kazanan ilk musluman olmayacak lakin yakın zamanda iranlı yönetmen asghar farhadi a separation ile oscar kazanmıştı.
  • reklam bitiyor türkçe dublaja geçiyor
    "saçlarına bayındım , ortadan ayrılmıs saçlar..."
    bu nedir abi bi orjinal dilde kalmıyor bu akşam keyifle izleyemicez gibi
  • nuovocinemaparadiso N kullanıcısına yanıt
    Evet. Annesi hristiyan yapmak için uğraşıyormuş fakat o müslümanlığı seçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promayz00

Önce hacksaw sonr lion izledim. İkisini de çok başarılı buldum. Özellikle lion. Bizim yöentmenler hadi batının filmlerine yaklaşamıyor en azından hintlileri örnek alsınlar. Filmleri düşük bütçeli olmasına rağmen harika. Şu filmlere bakıyorum, birde bizim rekor kıran filmimiz Rcp İvedik'e.

Lion filmi Avusturalya İngiltere ortak yapımı.

Filmin bütçesi: 12 milyon dolar. 43 milyon bütçeli film.

Şu anda Türkiye'de en yüksek bütçeli film 500bin ile 1 milyon arası.

Kusura bakmayın, o para ve çalışma zamanı Türkiye'deki senarist ve yönetmenlere verilse ciddi anlamda büyük işler yapacak insanlar var.

Bir sinema filmin 300bin tl yatırıp 3 haftada çektiriyorlar. İyi bir film çıkması çok zor.

Çıkan iyi filmlerde gerçek anlamda düşük bütçeli ve kısıtlı zamanda yapıldığı için kesinlikle Türk sineması bir mucizeyi başarıyor.

Tabi içinde olmadığınız için bilmiyorsunuz doğal olarak nasıl ve ne halde çekiliyor. Yapımcılar az para ile çok para kazanma derdinde. Sanat adına bir şey yapmak boşa kürek demek yapımcılar için.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.