Şimdi Ara

89. Oscar Ödül Töreni (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
3
Favori
13.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konusmalar yapilirken arkadan yetkililer gelip haber veriyor, yapımcı abi de açıklıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La La Land'ı iyi trollemişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesi aldi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La la Land balonun patlamasına çok sevindim ama Moonlight da hak etmiyordu. Tamamen siyasi başka bir şey değil.
  • Ödülü veren içinde alan içinde berbat bir durum. Alan için daha berbat, sehnede elinde heykelcikle öyle bir durumda kalmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 27 Şubat 2017; 19:51:17 >
  • arrival'ı sevmemek, helal olsun ne diyim
  • Nocturnal Animals filminin sadece bir dalda aday olması (micheal shannon - en iyi yardımcı erkek oyuncu) ve onu bile kazanamaması doğru değildi. Bu yılın en başarılı filmi Nocturnal Animals olmalıydı.

• Vay be olaya bak

Brie Larson ne kadar güzel olmuş dün gece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAHERSHALA ALI kesinlikle haketti oscarı ama moonlight bence felaket overrated. Filmi izledim hem geylik hem varoşlardaki bir zenci hem de sorunlu bir çocukluk... zaten ırkçılık ve homofobi tartışmaları varken oscar ödülünün bu filme verilmemesi imkansız olurdu. Ama bence aday olarak kalmalıydı bana kalırsa filmin hakkı imdb 7.0

Lalaland her şeyiyle çok başarılı bir filmdi dönemleri çok güzel yaşattı film 2016da mı yoksa 80lerde mi geçiyor anlayamıyorsunuz bence çok başarılıydı bu konuda.

Fences ise yine klişe ve zencilere yapılan ırkçılığı anlatan bir film. Ödül almaması mümkün değildi diyalogları abartmışlar ben sıkıldım izlerken.

Oscarın zayıf noktası eşcinaellik ve afro amerikalılar bunu öğrendik.

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Hem zenci hem gay olunca direk verdiler. Adamlar akademinin bug'ini buldular

• Filmdeki tek oscarlık şey bence oyuncu seçimiydi 3 dönemide sanki aynı kişi oynuyormuş gibi izledim film boyunca.

ekşide yazmışlar iki bıyıklı zencinin birbirine kur yapması dışında pek özelliği yoktu diye

• hic ama hic inandirici gelmedi
  • dün geceye damga vuran olayın videosu var mı link atabilir misiniz ? ne olmuş sunucu kazananı yanlış mı açıklamış bişey olmuş sanırım. bide kırmızı halı güzellerinin fotoğraflarına nereden bakabiliriz. mesajımı alıntılayarak cevap yazarsanız sevinirim
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Malum olayın uzun hali:

Kırmızı halı:
    http://oscar.go.com/red-carpet

• oha ohaaaa izlerken ağzım açık kaldı. ben çok büyük bişey değil diye düşündüm. yani la la land diyip ardından pardon moonlight mış gibi bi anons yaptıklarını düşündüm. bunlar la la land demiş, tüm herkes sahneye gelmiş, herkes konuşmasını yapmış, ondan sonra düzeltmişler ohaa beee yine başkaları yerine utandık
  • gay konusu varsa ben yokum. izlemekten vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

gay konusu varsa ben yokum. izlemekten vazgeçtim.

+1

Beyler Oscars Whatsapp Grubunu açtım gelmek isteyen var mı? Routine ve ben varım şu anlık.
  • Youtubedaki yorumlari okuduktan sonra ben de kurgu olduguna iyice inandim. Hem reytingler dustugu icin hem de siyahlarla beyazlari ayni sahnede toplayip "beyaz-zenci gardastir" izlenimini vermek icin yapildigi dusunuluyor. Gayet mantikli. Klasik hollywood.

• son yillardir çok boş filmler oscar aliyor..
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.