Şimdi Ara

89/2 Askerleri... (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yarın sabah 8.5 otobüsüyle kütahyaya jandarma olarak gidiyorum bende...
  • kütahya jandarmada usta birliğinde rahat olursunuz. hem oranın yerel halkı da askeri çok sever. özellikle kızlar...
    anlarsınız siz onu:)
    quote:

Orjinalden alıntı: Shuffy

Yarın sabah 8.5 otobüsüyle kütahyaya jandarma olarak gidiyorum bende...

• Herkesin Yolu Açık :) Cümleten 89 / 2 Tertiplerime Şimdiden Hayırlı Teskereler Dilerim ..
  • Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı - KÜTAHYA-
    Asıl dönemim 88/1 di şimdi gelmiştik :/
    Nyse ozmn gitseydım belkide dağ bayır koşturmuştum
    Herkeze Hayırlı Teskereler
    Biz komando değilizki dağlarda ismimiz olsun.Biz denizci değilizki her limanda sevgilimiz olsun.Biz havacıyız güzelim bırakta havamız olsun ;)
  • biz nerdeyiz nereye götürüyorlar bizi demeye baslamislardir torunlar biletleri yirtmayin usta birliginizde dedelerinize vereceksiniz onlarda size güzellik yapacak 88/2
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeTeR PaN

Arkadaşlar bende bugün gittim tekrar salladılar beni çarşamba günü gel diyorlar

vay be has torunuma bak benim hey beee foça ne günlerim geçti unutmak mümkünmü

şimdi biraz isyan ediceksin ama benim düştüğüm yere düşersen (çok zor bir ihtimal ama neyse) çok ararsın foçayı
  • Slm Arkadaşlar.Bende jandarma-komando yeni foça.Varsa oarda yapcak askerlik tanışalım.89/3
  • arkadaşlar 4 yıllık fakülte bitirinlerin de artık uzun dönem askerlik yapacağı kesinleşti mi?

bilgisi olan var mı?

hayırlı teskereler
  • selam 89/2 ler. benim bir sorum var cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

89/2 tertip askere giden ve dağıtım izni kullanan birisi başka izin kullanmazsa ne zaman terhis olur?
  • turgay helal olsun bitirdin geldin şimdi ben gidiyorum burdura hadi bakalım hayırlısı...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.