Şimdi Ara

89/2 Askerleri... (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
42.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende burdur-ulaştırma çıktım ama komando olmak çok istiyorum boy 1.70 kilo 73 kiloyu sorun etmiyorum eğtimlerde çoğunu veriririmde
    benim seçilmem için ne yapmam gerekir.
  • arkadaşlar burada şimdiye kadar yazışan herkez askerdeyken fırsat buldukca yazsın
  • SUBEYE GITTIM SORDUM ISPARTA PİYADE DEDİ BOY : 1,89 KİLO : 85 KOMANDO MU YAPARLAR BENI ANLAMADIM GITTI AMA SÜLÜSÜ ALDIKTAN SONRA BELLİ OLUR ISPARTADA YAPAN WARSA YAZSIN.. BİDE 29 UNDA TESLIM OLCAN DEDILER BUNA GÖRE SÜLÜSÜM BOZUK AYNI DEVRELER BANA 10 GÜN TAKCAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyqt -- 7 Mayıs 2009; 0:59:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dyqt

SUBEYE GITTIM SORDUM ISPARTA PİYADE DEDİ BOY : 1,89 KİLO : 85 KOMANDO MU YAPARLAR BENI ANLAMADIM GITTI AMA SÜLÜSÜ ALDIKTAN SONRA BELLİ OLUR ISPARTADA YAPAN WARSA YAZSIN.. BİDE 29 UNDA TESLIM OLCAN DEDILER BUNA GÖRE SÜLÜSÜM BOZUK AYNI DEVRELER BANA 10 GÜN TAKCAK

Zaten 25 den başlıyor.
  • ne desek ne yapsak boş illaki gidecez görecez arkadaşlar.
  • Piskolojik olarak herkez bitik son günlerimizi iyi geçirmeye bakalım arkadaşlar acemilik bitsin burdan gene yazışırz :D
  • valla tertip 18 silüs al dedi 19 yolcusun dedi 20 teslimsin dedi sana 10 gun takıyorum ben sanırım :P
  • ögrenemedım gıttı nereye dustugumu 2 gun dür şubeyı arıyorum a.q halen acmıyorlar telefonu sureklı meskul a.q böyle askerlıgın hem bedavadan askerlık yapalım hem daha teslım olmadan ezıyet edın
  • Yaa arkadaşlar koca forumda 7.Jandarma Komando Er Eğitim Alayı YENİ FOÇA/İzmir düşen yok mu yaa.

Benimde boy 190 kilo 82 acaba bi alakası var mı ben komando olarak gitmek istiyorum olarak işaretlemedim kağıdı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeR PaN -- 7 Mayıs 2009; 9:32:17 >
  • BEYLER NEREYE DÜŞTÜGÜMÜZÜ İNTERNET ÜZERIN ÖGRENME IMKANIMIZ YOKMU??
  • İnternetten bakılamıyor hocam
  • MANİSA/KIRKAGAÇ JANDARMA KOMANDO BURAYA DÜŞEN TERTİPLER EKLESİNN
    yahya@satun.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: olgu

arkadaşlar bende burdur-ulaştırma çıktım ama komando olmak çok istiyorum boy 1.70 kilo 73 kiloyu sorun etmiyorum eğtimlerde çoğunu veriririmde
    benim seçilmem için ne yapmam gerekir.

şuanki psikolojin komanda olmak istiyor ama gittiğinde resmen ağlatıyorlar adamı nerden biliyorum dersen bir arkadaşım hep komanda olmak istiyordu orada kendi istemiş komanddo olmak onlarda yapmış ama şuanda bin pişman hergün anasını babasını arıyor. sitem ediyormuş. yani anlican o kadar kolay bir şey değil zorunlu yapılmadıkça bence yerinde kalman en iyisi zten şuan hiç bir şey anlamazsın ne zamn taş başa düşer o zaman acısı çekersin
  • Evet millette bi komando olma merakı benide yapmışlar ama az çok tahmşn edebiliyorum başıma gelecekleri umarım kısa zamanda alışırım (:
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeTeR PaN

Evet millette bi komando olma merakı benide yapmışlar ama az çok tahmşn edebiliyorum başıma gelecekleri umarım kısa zamanda alışırım (:

senin acemi birliğin izmir demek işallah tez zamanda bitirirsin.

bende bilecik 2. jandarma er eğitim
  • İnşallah hocam hepimiz inşallah tez bitirir..

Bilecik bu sene giden çok forumdan sanki yaa (:
  • 20 SENE geçmiş 15 ay gelir geçer herkese şimdiden hayırlı teskereler...allah yardımcımız olsun...
  • İyi gunler arkadaşlar :)

89/2 Konya hava savunma okulu ve eğitim merkezıne dustum eyer burda askerlık yapcak arkadaslar varsa oguzhancengizz@hotmail.com eklesın orda paslasalım :))))) herkese ıyı gunler
  • ŞİMDİ SUBEYE GİTTIM NEREYE DUSTUGUMU ÖGRENMEK ICIN AMA YINE ÖGRENEMEDIM KÜTÜGÜNÜ ARIYACAKSIN ORDAN ÖGRENEBILIRSIN DEDI AMA KODUGUM TELEFONU HALEN MESKUL BILE BILE MESKUL EDIYORLAR TELEFONU SEREFSIZLER.KAFAMI BOZUYORLAR A.Q ALAYININ .GİTMEYECEM BÖYLE GIDERSE
  • HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI - KÜTAHYA

@Eths

Aynı yere düşmüşüz dostum. Msn ekledim seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 7 Mayıs 2009; 12:17:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.