Şimdi Ara

8800GTS SEÇİMİ ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın bir sipariş geçeceğim almak istediğimiz LEADTEK 8800gts idi fakat ithalatçıda XFX8800GTS var ne dersiniz bu marka iş görürmü ?

• leadtek 8800gts testlerini forumda yayınlamıştım dilerseniz forumdan bulmanız mümkün ve xfx de çok iyi bir marka bu nedenle ayırım yapmayın xfx in fiyatı uygunsa alın derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

leadtek 8800gts testlerini forumda yayınlamıştım dilerseniz forumdan bulmanız mümkün ve xfx de çok iyi bir marka bu nedenle ayırım yapmayın xfx in fiyatı uygunsa alın derim.

855 ytl denildi tabiki bir değişiklik olmazsa
  • Direk XFX al valla her yönden daha güçlü bi kart.
  • iki kartın karşılaştırmasına bak veya testlerini bul ona göre hangisini alıcaksan al derim ben fiyatıda önemli tabi..
  • İkisi de %100 aynı kart hangisini istiyorsan onu al üretildikleri fabrika bile aynı sadece üzerlerindeki çıkartmalar değişik. Nvidia tüm G80 çipli kartları aynı üreticiye ürettirip firmalara öyle sattı zaten.
  • Bulabilirsen testleride yayınlarım ama XFX alınabilir ben leadtek iel arasında hiç bir fark göremedim 8800 sınıfında.
    Nvidia yasagı kaldırmadan önce butun 8800GTX/GTS kartlar aynı özelliklere sahip olacak diye şart getirmişti buyuzden kartlar arasında fark olusmayacaktır.
  • orta sınıf dx10 ları bekliyorum ama bu leadtek 8800 özelliklerini geçtim görünümü ilede cok etkileyici bir kart dx10 orta sınıf kartlar cıktıgında fiyatı biraz düserde 8800gts alırım
  • asus 8800GTX efsanesi dün geçti elime ,dehşetengiz biçimde benc manyağı yaptı beni.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkanoid

Direk XFX al valla her yönden daha güçlü bi kart.

bişiyi anlayamadım ne farkı war Leadtek den?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobb

İkisi de %100 aynı kart hangisini istiyorsan onu al üretildikleri fabrika bile aynı sadece üzerlerindeki çıkartmalar değişik. Nvidia tüm G80 çipli kartları aynı üreticiye ürettirip firmalara öyle sattı zaten.

+1.XFX de iyi firmadır aklın kalmsın.ama leadtek in kutu içeriği daha iyi olur genelde ama bilmiyorum.
  • Burada Galaxy 8800GTS 845 YTL

(hatırlatma:Galaxy Zalmanla anlaşmalı olduğundan Galaxy nin ekran kartı soğutucularını bizzat Zalman yapıyor soğutucularda zaten Galaxy altında Zalman etiketi var)

Bu markayı gözardı etmemelisin bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

Burada Galaxy 8800GTS 845 YTL

(hatırlatma:Galaxy Zalmanla anlaşmalı olduğundan Galaxy nin ekran kartı soğutucularını bizzat Zalman yapıyor soğutucularda zaten Galaxy altında Zalman etiketi var)

Bu markayı gözardı etmemelisin bence

onu 7900 modellerinde yaptı. gts de standart soğutucu kullanıyor..
     8800GTS SEÇİMİ ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.