Şimdi Ara

8800gt ve thermaltake 560 watt power

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde zotac 8800gt ve thermaltake 560 watt lık purepower-560apd power var. bu ikisi sorunsuz çalışırmı.
    power kaliteli görünen ve ağır bir power ama tek 12v çıkışı var ve o da 22a. yeterli gelirmi.

ve daha iyi bişeyler almak için bunları elden çıkarsam ikinci el değerleri nedir.

tşkler...

• 12V kanalı çok zayıf. Benim 400w'ta 30A. Kurtarmaz galiba.
  • Gerçek 560w değildir o psu ancak, ekran kartına yeterli gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Gerçek 560w değildir o psu ancak, ekran kartına yeterli gelir.

POWER YAKLAŞIK 7 SENELİKMİŞ, SİTESİNDEN BAKTIM.
    ÜZERİNDEKİ ANAKART KABLOSU BİLE 20 PİNLİ (+4 PİN YOK)
    CIKIŞLARI : 8AD MOLEX, 4 AD. DİSKET SÜRÜCÜ, 2 AD. SATA, 1 AD 20 PİN GÜÇ KABLOSU, 1 AD 4 PİN GÜÇ KABLOSU, 1 ADETTE NE İŞE YARADIĞINI BİLMEDİĞİM 6 PİNLİ AUX KABLO VAR.

EKRANKARTINDA İSE ARA KABLO VAR. BİR UCU E.KARTINA GİRİYOR 6 PİNLİ, DİĞER UCUNDADA İKİ DİŞİ MOLEX VAR.

http://www.thermaltakeusa.com/product/power/purepower/w0023/w0023.asp

ELDEN ÇIKARMAK İSTESEM PARA ETMEZMİ?

• çok yüksek meblalar etmeyecektir tahminimce. elinizdeki bütceyi belirtirseniz daha iyi çözümler sunabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fundin

çok yüksek meblalar etmeyecektir tahminimce. elinizdeki bütceyi belirtirseniz daha iyi çözümler sunabiliriz

bu psu ekran kartını sorunsuz çalıştıracaksa problem yok. uygun bir anakart ve ram alıp kullanıcam. ama bi kaç sitede 30 amper güç istediğini yazıyor ekran kartının, ama psu da 12v çıkışı 22 amper. kurtarırmı onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: errkann

quote:

Orijinalden alıntı: fundin

çok yüksek meblalar etmeyecektir tahminimce. elinizdeki bütceyi belirtirseniz daha iyi çözümler sunabiliriz

bu psu ekran kartını sorunsuz çalıştıracaksa problem yok. uygun bir anakart ve ram alıp kullanıcam. ama bi kaç sitede 30 amper güç istediğini yazıyor ekran kartının, ama psu da 12v çıkışı 22 amper. kurtarırmı onu merak ediyorum.

yaştan ve kullanımdan dolayı yıpranmasını düşünürsek pek verimli olacağını düşünmüyorum. o yüzden bütcenizi sormuştum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.