Şimdi Ara

8800 GTS 320 bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şu an Palit 8600 gt sonic kullanıyorum.Kriz ortamında dolar almış basını giderken 2.el 8800 gts alayım ve bir süre daha idare edeyim diyorum sizce bu upgrade den bir fayda gorebilirmiyim.Oyun olarak akşamları sadece X-fire üzerinde kendime ait bir serverım var orada online Cod4 oynuyorum,8800 GTS 2.el forumunda gayet makul fiyatlara satan arkadaşlar var.Sizce degermi tecrübe eden arkadasların tavsiyelerine gore hareket etmek istiyorum.Teşekkürler.

• hocam üstüne 20-30 daha koy 8800gt al alacaksan gts320ler alt tab sorunu yüzünden zamanında yerden yere vurulmuş kartlar. 160a 8800gt 140a gts320den daha mantıklı bir çözüm olacaktır bence.
  • g92 gts , gtx+ , Hd4830 , HD485o

bu kartlardan birini alabilirsiniz 2.el
  • 8600GT sonicten daha iyi bir karttır ve bu kart yükseltmeden ise iyi bir verim alırsınız İkinci el alırken gts ya da biraz üst modellerine bakın derim. Bütçenizi yazsaydınız yardımcı olabilirdim
  • valla hız aşırtma potansiyeli çok yüksek bir kart,fark baya baya olur çoğu oyun full ayarlara yakın oynatıyor
  • Bir incelemede bu alt+tab olayını yazmıslar ama detaya girmemişler ne oldugunu anlayamamıstım masa ustune donunce bir problemmi yapıyor acaba ve cozumu yoksa olmadı daha bilindik bir kart 8800 gt dusuneyim o zaman.Benim 320 bit olmasından ve fiyat olarak 140 tl istenmesinden dolayı ilgimi cekmisti.Bütce derken zaten 3 aydır maas alamıyoruz bu hafta sonu zannedersem ödeyeceklermis ayırabilecegim max.150-160 arası fazlası bu krizde israf ve gereksiz gibi geliyor tavsiyeler icin tesekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohikans -- 12 Mart 2009; 2:25:10 >
  • valla 160a 8800gt varsa onu al ama onu bulamazsan 320 bit 8800gts çok güzel kartalt tab sorunu artık sorun edilecek birşey değil,ilk çıktığında kart sürücülerle halledeceklerini söylemişlerdi ama yavaş yavaş sürücülerle yokoldu bu soruno konuda derdin olmasın bence...ben msi o.c. versionu kullanıyorum 643/2080 civarı sorunsuz çalışıyor
  • Eski bir g80 320 Mb kullanıcısı olarak şunu söyliyeyim,belleği yettiği oyunlarda hala kral kart ama bellek sınırına ulaştığı zaman çok can sıkıyor,rahatça söyleyebilirimki ddr3 512 mb 8600Gt bile belleğe yüklenen oyunlarda benden daha rahat oynuyordu.Alt tab problemi ile 1-2 oyunda karşılaştım çok büyütülecek bir sorun değil ama bence 2. elden 8800Gt bulmaya bakın.
    Edit: Ben 1440X900 çözünürlükte kullanıyordum yani 1280X1024 ile aynı diyebiliriz bunun üzerinde çözünürlüğe sahip bir monitörünüz varsa zaten hiç girişmeyin o karta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_tr -- 12 Mart 2009; 6:56:19 >
  • Bu durumda uygun bir 8800 gt ilk sırada olucak benim icin olmadı 8800 gts alırım artık.Klavyenize sağlık arkadaşlar kafamdaki sorulara cevap buldum sayenizde teşekkür ederim.
  • arkadaşım bende leadtek 8800 gts 320 kullanıyorum yeni çıkan oyunların çoğunu oynarım ve kart gerçekten iyi kart alt tab sorunu yeni driverlarla halloldu çoğu oyunu full detay oynarsın bence çok para verme 2009 un sonunda windows 7 nin çıkışıyla directx11 kartlarda çıkacak o zamana kadar seni haayli hayli götürür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.