Şimdi Ara

86 ytl ye Sapp. x550xtx Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dx 10 çıkıncaya ve yaygınlaşıncaya dek rahat 1 sene geçecek gibi. Şimdi iyi bir dx10 kartı alıncaya kadar dx9 da idare edicek bir kart arıyorum. Ve bu tasarruf bana 300 ytl ye yakın olacak. Bende bununla kasa ve güç kaynağı alacağım. Sizce x550xtx dx9 oyunlarını orta seviyede de olsa becerebilirmi? Yada 7100 gs? Ne dersiniz. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman64 -- 20 Mayıs 2007; 20:50:01 >

• Dostum dediğin kartlar biraz zayıf kartlar oyun için en azından 7300gt veya 1600pro düşünmelisin.
  • Onun yerine 7300GT sonic alsan daha rahat edersin sonucta karti 1 sene kullanmayi dusunuyorsun en az boyle bir kart alman lazim en azindan bu kartta SM 3.0 ve drr3 ram var gigatekten baktim ortalama 125 ytl alabilirsin
  • 7300gt extreme yada sonic modelinden birisini al
  • Bence idarelik olarak x550 çok işe yarayabilir dostum. Bu arada yeni oyunları orta seviyede zorda olsa açar ancak FPS yönünden düşük olur..X1650PRO, 7600GT filan düşünebilirsin.
  • Aslında tercihim 1950pro ama Dx10 çıkacak diye ona para bağlamak yerine bir çakra birde bequiet 530w alayım diyorum. Hem dx10 a zemin olmuş olurlar? Yanlışmıyım. Tabi en azından dx10 geçinceye kadar alacağım kart uzuz ama iyi olması lazım. Yeni nesiller çıktıkça aslında iyi dediğimiz kartlarda fiyat bakımından dibe vurdu.
  • bencede , şu an üst seviyede 8800gts 320mb lık tan başkasına para verilmez.... dediğin gibi sen alt yapıyı hazırla sonra directx10 düşünürsün..
  • Bu palit 7300gt sonic hoşuma gitti arkadaşlar. Ddr3 ve 128bit bundan iyisi yok galiba bu paralara!
  • 2. el bi 6600GT al, 2. el istemiyorum diyosan X550 seni götürür
  • X550 ile Rainbow six vegs, Yeni çıkacak Lost Planet gibi oyunları bırak düşük grafikleri hiç açamazsın. Sm3 desteği gerekiyorki x550 de yok. Bence 89 dolara çıkabilirsen 8500gt lerede bak. 7300gt kadar hatta daha iyi performans verir Birde DX10 desteği alırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: duman64
    Arkadaşlar dx 10 çıkıncaya ve yaygınlaşıncaya dek rahat 1 sene geçecek gibi. Şimdi iyi bir dx10 kartı alıncaya kadar dx9 da idare edicek bir kart arıyorum. Ve bu tasarruf bana 300 ytl ye yakın olacak. Bende bununla kasa ve güç kaynağı alacağım. Sizce x550xtx dx9 oyunlarını orta seviyede de olsa becerebilirmi? Yada 7100 gs? Ne dersiniz. Teşekkürler.

Valla bu durumda X550 ve 86 Ytl iyi olabilirde burada tabiki sistem PCI-e mi AGP mi bu da çok önemli aralarında fiyat uçurumları var çünkü.. Arkadaşımızın bahsettiği yazdığı nedenler yüzünden illaki AGP bir ekr.kartı diyorsak o zaman ne derdiniz?...
  • x550 ile spiderman 3 te çalışmaz SM 3 istiyor
  • 6600 gt al
  • 100 dolara palit 7600gt alabilirsin idarelik..
  • Valla arkadaşım idarelik istiyorsan ikinci el bir kart bak derim.

Şimdi sıfırını almış olsan değeri hemen (Kutuyu açman yeterli ikinci el olması için) ikinci ele düşecek zaten. E sen de git ikinci el al bari de kaybın az olsun. Tabi garantisi dolmamış bir ikinci el ürün tercihin olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.