Şimdi Ara

850 bin TL araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam egea yol tutuş açısından duster dan tabii ki iyi biri sedan birisi cidden SUV. Ben bir duster kullanıcısıyım 2023 journey tercih sebebim turbo benzinli 150 BG 250 NM torklu motoru ve çift kavrama şanzımanla satılan sıfır o hacimde bir araba yok. Duster'ın full paket ile boş paket arasında koltuk bile farklı ama sizin düşündüğünüz pakete yorum yapamam. İyi bir araba mı dersiniz çok da değil ama şirket aracımız egea şunu rahatlıkla söyleyebilirim duster daha iyi hissettiriyor.

• Uzun süredir megane 3 kullanıyorum, açıkçası megane 4'e geçmek istiyorum. Tavsiye ederim, hatchback versiyonu sedan gibi duruyor, memur aracı parçası kolay bulunur, motor hacmi de iyidir.

• İstanbulTrafiği kullanıcısına yanıt
    Biz 1.0 Prestige paket düşünüyoruz. Zaten bayilerde sıfır bulmak imkansız gibi. Dolayısıyla sarı siteden 1.0 LPG Prestige bakıyoruz. 1.3 de mantıklı ama babamın yaşını konunun başında özellikle belirttim. Çünkü zamanında 1.3 Qashai alalım dediğimde "o araba çok güçlü, çok yakar" demişti. 1.3 Duster de 150 HP olduğu için aynı cümleyi kuracaktır muhtemelen. Yoksa ben çok isterdim 1.3 Duster.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cancagız kullanıcısına yanıt
    Makyajlı Megane 3 HB de baktım. 1.6 Atmosferik motor sorunlu mu? Bazı yerlerde LPG uyumu çok iyi değil denmişti diye hatırlıyorum. Ayrıca makyajlı kasada Fransız üretim oluyor mu?

• ultavires U kullanıcısına yanıt
    Valla ben dizel kullanıyorum, şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım mekanik olarak, model olayına gelirsek megane 4 daha iyi olur sizin için. Son zamanlarda cherry haberleri gormeye basladim. Arastirman iyi olur. Güzel araba

• Cancagız kullanıcısına yanıt
    Megane 3'e kıyasla Megane 4 daha alçak sanırım.

Doğru gördüğüm kadariyla 1 tik daha alçak. Genelde Benzinli oluyor. Megane 3ler genelde 2011 model piayasada.

• Duster mantıklı olur

• drjacob kullanıcısına yanıt
    1.0 ile 1.3 arasında yakıt tüketimi farkı çok mudur?

• Jeep Renegade 1.0t sport alırdım ben olsam

Edit:Geçen hafta 850 bandındaydı fiyatlar 1 milyon olmuş maşallah 850 bin TL araç tavsiyesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3K1X -- 27 Mayıs 2023; 11:30:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • octavia egeadan bir gömlek daha üstün bir otomobil,ve 5 kişilik o yüzden egea veya octavia bakacaksınız

lpg takmanın alemi yok yıllık km 10 bini geçmiyorsa. 1.4 motor benzinde de gayet ekonomik zaten.

duster ne 5 kişilik ne konforlu,ne kaliteli,ne de az yakan bir araç.

sadece yerden yüksek, çukurlu yollara iyi. bir de fabrikasyon lpg muhabbeti var.

sizde cukurlu yol yok diyorsunuz ,dustera o kadar para vermeye de gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 27 Mayıs 2023; 11:53:42 >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    C segmentinde bana en yakın gelen Octavia şu anda. Duster sanki bana geniş gibi gelmişti ama demek ki yanılmışım. Egea Cross yerine Octavia 1.0 mı daha iyi olur 1.2 mi?

• 1.2 de 1.0 da iyi motorlar alabildiğiniz en yeni model temiz dolu arabayı düşürüp alacaksınız.

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Hocam bir düşünün...Neden b segmenti a segmenti ucuz arabalarin torpido ön göğüs sert plastik kaplamadir da c ve d segmentinkiler birbirinden daha kaliteli ve yumusak olarak devam ederler?

Aslında motor değilde donanım için tercih edebilirsiniz şehir içinde 7.6 litre yakıyor bazı markaların dizel performansıyla aynı hemde otomatik olmasına rağmen. Renault grubu kaliteden ödün verebilir ama motor konusunda cidden çok iyiler. Arabaya gelirsem 130 dan sonra yüksek bir araba olduğu için rüzgar sesi alıyor hocam ama tavsiye ederim fiyatının karşılığını egeadan daha iyi veriyor bence.

Çok çok geniş bir araç değil quasqai ile aşağı yukarı aynı hacimde ama boşuna bindiğinizde koltuk koltuk değil sanki tahta cidden.

• İstanbulTrafiği kullanıcısına yanıt
    Octavia veya 1.0 Duster Prestige en mantıklısı sanırım.

• 850 bin TL araç tavsiyesi

2023 Suzuki Vitara 1.4 GL Elegance AT

Dacia alacağıma imkanım varsa 50.000 TL ekleyip yukarıda ki otomobili 900.000 TL alabilirim.

Ama seçim nedeni ile şu an çoğu yerde sıfır otomobil bulmak zor maalesef..!

• bamorex kullanıcısına yanıt

Vitara konsol ve gösterge paneli olarak çok geride kalmış bir araba olsa da ben de çok beğeniyorum fakat dediğiniz gibi bulmak imkansıza yakın.

• 2016-2017 Jetta 1.4 tsi olmadı 1.2 tsi bmt bak başka araba bakma.Duster, Egea falan bakma değmez.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.