Şimdi Ara

Eski

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
5.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [Satılık][%20]Steam Gift ve Steam Dijital Bakiyeleri Kalan Tutar: 1000 TL [12 Temmuz Güncel]
    Arkadaşlar Hoşgeldiniz,12 Temmuz 2020 itibariyle konu tekrardan günceldir.

Bana steam üzerinden , forum üzerinden , konu altına yorum yaparak ulaşabilirsiniz.

Steam Profilim: http://steamcommunity.com/id/fgocken

1-ALACAĞIM OYUN GİFTİNE veya STEAM DİJİTAL BAKİYESİNE NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

Alacağınız oyunun steam market fiyatını 0.8 ile çarpmanız yeterli olacaktır.

2-NEDEN BENI TERCIH ETMELISINIZ?

+Arkadaşlar genel bir tavsiye olarak konuşuyorum lütfen forumda ne olduğu belirsiz satıcılardan ürün almayınız.

+Nisan 2015'ten beridir bu işi yapıyorum.Oldukça deneyimli ve satış sonrası yardımseverim.

+11 yıllık DH Forum üyesiyim,12 yıllık Steam üyesiyim.

+Birden fazla ödeme yolları.

+Referanslar.

3-ÖDEME YÖNTEMLERİ

HAVALE:Enpara,Ziraat,İş Bankası,Halkbank (Havale işlemleri 7/24).Havale ücreti size aittir.

EFT: EFT işlemi sadece hafta içi banka iş saatleri arasında yapılabilir.EFT işlem ücreti size aittir.

4-SATIŞ İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞECEK?

-Steam üzerinden de beni arkadaş olarak ekleyeceksiniz.Almak istediğiniz oyunun store linkini yada Dijital bakiye miktarını bana yollayacaksınız.

-Ben size gerekli banka hesabı bilgilerini ileteceğim.

-Siz ödemeyi yapıp bana bildireceksiniz.

-Ödemeyi teyit edip anında iteminizi steamden steam üzerinden hediye olarak size teslim edeceğim.

-Tüm para aktarma ve para transferi komisyon ücretleri size ait olup eksik yapılan ödemeler geri iade edilecektir.

5-SATIŞ SONRASI

-Satış sonraı istediğiniz soruları sorabilirsiniz,elimden geldiğince yardımcı olurum.

-Satış sonrası karşılıklı alışveriş hakkındaki yorum ve referanslarınızı da konuşabiliriz.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güncel.
  • güncel satılmayan ürünlerde indirime gidildi.
  • Merhaba arkadaşlar. Ref sayısına aldanıp tereddüt etmeyin güvenilir bir satıcı işlemler hızı gerçekleşmiştir. Referans olarak 10 numara 5 yıldız veriyorum :)
    Eski
  • 3 Adet ETS2 key aldım. Sorunsuz ve ilgili satıcı. Teşekkürler.
  • nba 2k15 için pm attım
  • az önce nba 2k15 oyununu satın aldım arkadaştan. gayet basit bir şekilde hallettik. hayatımda ilk defa steam kullandığım için yardımcı oldu arkadaş sağolsun. kesinlikle güvenilir bir satıcı, alışveriş yapmak isteyenlerin içi rahat olsun. kendisine de yardımı için teşekkür ediyorum
  • AegonTheUnlikely kullanıcısına yanıt
    Arkadaştan 15 liralık oyun aldım ama belki steam acemiliğim Yüzünden başını 50 liralık şişirmişimdir. Oyunu sattım hadi eyvallah diyebilirdi ama demedi ve gecenin köründe yükleme yapabilmem için bana 1 saatini ayırdı.
    Büyük küçük satış ayrımı yapmadan müşterisine yardım etme düsturunu şiar edinmiş bu arkadaşa 10 üzerinden *11 veriyorum. Güvenle ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • VALVE COMPLETE PACK
    1 adet istiyorum hocam
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    ekleyin beni konusalım ayrıntıları.
  • Arkadaşa hızlı ve güvenilir alışverişinden dolayı teşekkür ediyorum.
  • Kendisinden aoe2 hd aldım çok iyi bir satıcı gayet ilgili. Hatta adamın dibi ya diyorum :)
  • Bir adet H1Z1 aldım kendisinden.Sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkürler
  • hızlı bir alışveriş oldu, güvenilir bir arkadaş, tavsiye ederim
  • gecenin 2 sinde cs go ve hitman collection alacağım tuttu. arkadaş ilgilendi sorunsuzca 5 dakikada hallettik. tavsiye ederim.
  • 2 CS-GO için Pm
  • Mesajım şurada dursun, H1Z1 için ilgileniyorum, geri dönmeye çalışacağım.
  • Kendisinden 1 tane H1Z1 oyununu aldım ve alışverişimiz sorunsuz ve hızlıydı. Alışveriş için teşekkürler.
  • AegonTheUnlikely kullanıcısına yanıt
    Arkadaştan şuan bir adet cs go aldım ve teslimat seri bir şekilde yapılmıştır. +rep

ilgisi için kendisine teşekkür ederim.
  • 1 adet cs go alınmıştır hızlı bir şekilde aktarım oldu teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.