Şimdi Ara

85 liklere amfi gereklimi sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 adet 85 lik pionner aldim pionner teyip var

2 tanede kapi kolonu

Buna amfi takilmasi lazimmi size 85 likler 550 w yaziyor

Nasil bir amfi almam lazim aşırı ses hastasi degilim temiz ses istiyorum sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

2 adet 85 lik pionner aldim pionner teyip var

2 tanede kapi kolonu

Buna amfi takilmasi lazimmi size 85 likler 550 w yaziyor

Nasil bir amfi almam lazim aşırı ses hastasi degilim temiz ses istiyorum sadece

Yeni çıkanını almışsınız. 100 rmsdir bu hoparlörler anfi gerekir teyple beslensede verim alınamaz.
  • Bir tane xetec vector 200.4 al , yanına ise jbl gto6508c koy. Temiz ses alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentJ

Bir tane xetec vector 200.4 al , yanına ise jbl gto6508c koy. Temiz ses alırsın.

Xetec vector 200.4 ile bu hoparlörleri köprü yaparak ancak kullanılabilir.Jbl fiyatına hertz alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamara -- 25 Nisan 2013; 23:22:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

Bir tane xetec vector 200.4 al , yanına ise jbl gto6508c koy. Temiz ses alırsın.

Xetec vector 200.4 ile bu hoparlörleri köprü yaparak ancak kullanılabilir.Jbl fiyatına hertz alınabiliyor.

gto 6508c fiyatı 260 lira vuuuu cok uçuk binliraya gelicek temiz ses dediysem bi passattaki ses kalitesi bile yeter yani

son ses açamıyorum 36 dan sonra kesiklik yapıyor 30 25 bile yetiyor bana aynaları titretiyo o derece ama.. kimisi amfisiz zarar görür kolonlar teyip falan diyince taktırayım dedim amfi olarak ne önerirsiniz peki

elimdeki malzeme aşşadaki resimdekiler mavi kolonlar aracın üzerindeydi aldığımda tam olarak ne sesi verdiğini çözemedim 5 liralık tizler vardı söktüm attım 17 lik kapı kolonlarımda eski onlarıda değiştirmeyi düşünüyorum

şuan lazım olan amfi ile kapı kolonu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 27 Nisan 2013; 5:37:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

gto 6508c fiyatı 260 lira vuuuu cok uçuk binliraya gelicek temiz ses dediysem bi passattaki ses kalitesi bile yeter yani

son ses açamıyorum 36 dan sonra kesiklik yapıyor 30 25 bile yetiyor bana aynaları titretiyo o derece ama.. kimisi amfisiz zarar görür kolonlar teyip falan diyince taktırayım dedim amfi olarak ne önerirsiniz peki

elimdeki malzeme aşşadaki resimdekiler mavi kolonlar aracın üzerindeydi aldığımda tam olarak ne sesi verdiğini çözemedim 5 liralık tizler vardı söktüm attım 17 lik kapı kolonlarımda eski onlarıda değiştirmeyi düşünüyorum

şuan lazım olan amfi ile kapı kolonu..

Cadence xa125.4 yada soundmagus ck75 sizin için yetecektir bütçeyide zorlamaz.

• Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.