Şimdi Ara

%84 Pil Yüzdeli İphone alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi ikinci el, pili %84 olan iphone 11 pro almayı düşünüyorum. Fiyatı çok uygun. Garantiye göndersem ücretsiz batarya değişimi yapılıyor mu? Serviste sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdardogruoz -- 6 Şubat 2022; 16:26:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• serdardogruoz S kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz batarya değişimi yapamazsınız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pil değişen bir şey ben se yada ana serileri seviyorum, ürün model tercihi kişiye kalmış bir konu pili takılmayın

• maaart M kullanıcısına yanıt
    hocam zaten pil değişim ücreti 1k yazıyor apple resmi sitesinde. 1k ya değişse bile yine de uyguna geliyor. düşünceleriniz için teşekkürler.

• 84 çok da düşük değil bence 4-6 ay arası iyi performansta çalışır illa 1k orijinal bataryaya gerek yok deji batarya da iyi iş görüyor

• Bende var deji gayet iyi

• onun piyasası ne kadar hocam?

400 küsür 500 e takarlar

• internetten alıp taktırmak daha mantıklı geldi. 440 tl ye setiyle beraber satılıyor kendi sitesinde

• 500 dongu tamamlanmadan %80 altina duserse Apple ucretsiz degistirir onun disinda ucretiyle degistirmeniz lazim.

• Eskiden appleda batarya değişimi sağlanıyordu artık pil sağlığı çıktığından beri mi değişim sağlanmıyor ? Eğer öyleyse garantinin olması ne işe yarar şüpheli.

• 999 liraya apple'da yenisini taktırabiliyorsunuz, ikinci el fiyatının üstüne 999tl ekleyip değerlendirebilirsiniz belki.

• Hanımın telefon bana kaldı 1 buçuk sene önce. . Hanımdan bana geldiğinde %77 idi. Su anda %76. Belki fikir verir. Bence al uzun süre bu şekilde de kullanırsın.

• sitesinden deji batarya al geç. Pil, kafaya takılacak en son şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu telefon sahibinden felan satisdayda bunca zaman kimse almadıysa sizde almayin hocam. Birde fiyatınıda paylaşsaniz ona göre almanız mantıklimi değil mi diye yorum yapsak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada deji'nin bataryaları garantili, 3-4 yıl önce arkadaşların iphone'ların bataryalarını değiştirmiştik bozuldukça gönderip yenisini alıyorlardı.

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Evet o konuda sıkıntı çıkarmıyor firma

• fotoburak F kullanıcısına yanıt
    İlana da dün koymuştu zaten. 6900 dü hocam. cihaza bakıldı sıkıntı yoktu. bir arkadaşa nasip oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdardogruoz -- 7 Şubat 2022; 18:10:10 >
  • İphone 11 var bende %80 veya %100 çok rahat 1 günü deviriyorum.Ben hiç düşünmeden alırdım.

Hocam yanlışın olmasin düz iPhone 11 bile o fiyat değilken pro modelinin o fiyat olması imkansız iyi araştırın derim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.