Şimdi Ara

83 milyon vergisi ile 5 aileyi zengin etmekten bıktık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
12.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 14 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 210
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Redeemertr (3 mesaj) mgora (1 mesaj) Huseyin-ZST (1 mesaj) penguin (1 mesaj) engink (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (33 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (12 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 83 milyon vergisi ile 5 aileyi zengin etmekten bıktık
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    739 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 5 saat 8 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Haber kanalları hep 3. Havalimanı dedi benim için de 3.havalimanıdır

https://www.ahaber.com.tr/video/dunya-videolari/hollandanin-3-havalimani-korkusu

Dostum İstanbul'da mı yaşıyorsun bilmiyorum ama 2 tane havalimanı var.

Sabiha ve İstanbul havalimanı

Kardes Allah benim belamı versin o zaman, ben ne zenginmişim de benim haberim yokmuş, yeminle söylüyorum şu an aydınlansın, bak hatta ışıklar içerisinde göğe yükseliyorum.

|
    |
    lazer__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Dostum İstanbul'da mı yaşıyorsun bilmiyorum ama 2 tane havalimanı var.

Sabiha ve İstanbul havalimanı

Alıntıları Göster

kargo uçakları hala Atatürk havalimanı'nı kullanıyor galiba?

|
    |

Orijinalden alıntı: tahsin3323

Kardes Allah benim belamı versin o zaman, ben ne zenginmişim de benim haberim yokmuş, yeminle söylüyorum şu an aydınlansın, bak hatta ışıklar içerisinde göğe yükseliyorum.

|
    |
    Aklıma 1200 lü yıllardaki şovalyeler geldi. Kralın şovalyeleri halkın yaşadığı köye girerler, sonra buğday, ekmek, patates... Ne varsa vergi toplarlar, vermeyeni at arabasına bağlı demir parmaklığa toplarlar...

|
    |

Allahtan ölüm var, bizden önce de milyonlar öldü, milyonlar yaşadı, diktatörler oldu/öldü, düzenler kuruldu, düzenler bozuldu.
    Bizim kontrolümüz dışında işleyen çok güçlü sistemler var. (Görünmez eller vs. Türkiye bunun sadece küçük bir parçası)
    Ancak hiçbirşey daimi değildir, biraz şanssız olabiliriz ama bizden daha şanssız olanlar da var.
    Bu hayatta kendi koşullarınız yaratıp/iyileştirip, mutlu olmaya çalışın, mümkünse dünya vatandaşı olun ufkunuzu geniş tutun.
    Kalıplara takılı kalmayın teknoloji sayesinde dünya çok küçüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 4 Ağustos 2020; 19:33:3 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Biraz farklılık yaratın artık insanlar bu boş konulardanda iyice tiksinmeye basladi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Birileri avmler dolu,kaldırımlar araç dolu,tatil beldeleri full demiş ama unuttugu birşey var borçla yapılıyor hepsi kredi çekiliyor 2hafta tatil yapıyosun 30 ay kredisini ödüyorsun bir araba alıyosun 50bintlse krediyle oluyor 90bintl zaten millet krediyi çekti geri ödeyemeyeek çekilen krediler batık

Beyni ile yazmayan üyeler bu argümanla gelir, blokla gitsin sana katacakları bir şey yok.

|
    |

Orijinalden alıntı: lazer__

kaldırımlarda park edecek yer yok,kafeler dolu,avmlerde kuyruk var,otoparklar dolu,tatil gelince otellerde yer yok, şehirdeki gece kulüplerine rezervazyon olmadan girilmiyor, benzinliklerde sıra var,marketlerden millet poşet poşet alıyor,herkeşin elinde aypon var,caddeler lüks arabalardan geçilmiyor,halkpazarlarında iğne atsan yere düşmez,ramazan gelince pide kuyrukları var,millet şans oyunları için sıraya giriyor,starbuckslarda bi kahveye 15 20 lira veriyoğlağ,blek frideylerde alışveriş yapıyorlar,evde yemek yapmayıp konserve alıyorlar, herkes poşeti parayla alıyor, krismislerde çam ağaçları yok satıyor,pazar günleri sinemalarda bilet kalmıyor,kargolarda yoğunluk var,ilan sitelerinde bir sürü iş var millet beğenmiyor, her evde elektrik var,herkesin interneti var, herkesin sosyal medya hesabı var,eskiden fırın yoktu buzdolabı yoktu,yol yabdı,köprü yabdı, avrupada 1 tane domatesi kaç yurolara alamazsınız,belçika'da elmayı daneĞleğyn alıyorlar, çoluk çocuk gurbette büyüdü yoksa bizde döneceğiz vatana, kiraya 1000 öööğğyro mutfağa 500 öğğyroo veriyoruz yaşamaya para kalmıyor alamanya'da, nusret'in restoranı hep kalabalık,spor salonlarında yer yok,sanayideki araba tamircilerinde sıra beklemekten yorulduk, her sömestrede tatile gidiyorlar ,yaz gelince hep düğün var,hastanelerin yenidoğan birimlerinde yoğunluk var,forumun araba bölümü çok aktif, bayramlarda çikolata ve şeker yok satıyor, lcw de sıra kavgası var, her asgari ücretlinin elinde 5000 TL lik telefon var, eskiden kontörlü paket alınırdı şimdi herkesin faturalı hattı var, araba bayilerinde sıfır araç yok, virüs salgını olunca kolonya kuyrukları oluştu, Kurban bayramında herkes peynir ekmek gibi kurban alıyor, çoğu ailenin 3 arabası var, millet okulları beğenmiyor da çocuğunu özel okullara gönderiyor, hurdacılar çöpleri atv ile topluyor,avrupa'da benzini tl çevirince burası daha ucuz,iskandinav ülkeleri battı,avrupadan ilerdeyiz,almanya kıskanıyor, abd çıldırıyor, rusya panikliyor, hollanda 3.havalimanını çekemiyor,herbişeylerimiz 4x4 ama bağzılarımız namkör

Babako mükemmelsin.  

|
    |

• Yüzbaşı
    806 Mesaj

Yetti artık saçmalıklarınız. Şu durumu savundunuz, yazıklar olsun sizin gibilere.

-MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 aile mi eminmisin???

|
    |

Boş konu derken? Almanyanın 3. Havalimanımızı kıskandığını paylaşalım olur mu paşam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    souledge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    Boşuna çene yoruluyor

|
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Bütün Türkiye onlara çalışıyor.

Bıktım.

|
    |

AA neden öyle diyorsunuz? Euronun 8 küsür kat yüksek olmasından dolayı 8 kat fazla para ödemek de sorun mu? Ayrıca 8 katın üstüne, 2 tane de devletimize hediye olarak vermişiz ne olmuş? Tabi lan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 5 Ağustos 2020; 8:50:13 >

Orijinalden alıntı: frozensoul

AA neden öyle diyorsunuz? Euronun 8 küsür kat yüksek olmasından dolayı 8 kat fazla para ödemek de sorun mu? Ayrıca 8 katın üstüne, 2 tane de devletimize hediye olarak vermişiz ne olmuş? Tabi lan..

Çüşşş 500k vergi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 5 Ağustos 2020; 9:21:32 >

• Yüzbaşı
    943 Mesaj

600k Diyelim ona biz. Ama tam olarak 90 kuruşu yansıtmamışlar bak, 821.800 TL iyi fırsat bence kacırmamak gerek

|
    |
    lazer__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

camiyi fethetti bi kere

|
    |
Radyo Dinle
bankalar.org
Bitcoin
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.