Şimdi Ara

83. DH Şarkı Yarışması | Kazanan Steven Wilson | Ayreon - River of Time

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
300
Cevap
5
Favori
11.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> 83. DH Şarkı Yarışması | Kazanan Steven Wilson | Ayreon - River of Time
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    260 Mesaj
    Knka daha erken yapsan soyle 20 ekim fln ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2196 Mesaj
    pazar gunu plug yapilirken oylamayi yaptik ama son gune kadar beklemeyi tercih ettik nisanlimla, ama oylarimizi gondermeyi unuttuk herkesten ozur dileriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İsmet İNÖNÜ
  • Yarbay
    5722 Mesaj
    İçten içe 1.lik bekliyordum, olmadı

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

+Daha önce hiç bir şampiyonluğu bir kıza hediye ettiğiniz oldu mu?
    -Aynı şampiyonluğu iki kıza hediye ettiğim bile oldu.
    Ehehehe bizim tek şampiyonluğumuz olmadığı için cömert davranıyoruz. Tebrik eden arkadaşları ben de tebrik ediyorum, gözlerinizden öpüyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

İçten içe 1.lik bekliyordum, olmadı
    Nasıl kaçtı ama birincilik

Orijinalden alıntı: Mighty Ravendark

Nasıl kaçtı ama birincilik

Alıntıları Göster
    Yunus Emre yaktı beni SW'ye 10 bana 0 vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 6 Ekim 2019; 22:19:50 >
    |
    |
    Müziğime 6 vericek kadar ne yaşadınız ? hiç birinizde kulak yok anlaşılan.. daha iyilerini de atmayı bilirdim. 1. olan kişinin şarkısı osmanlı harekat marşı gibi yarı söz - yarı müzik hiç güzel değil. diyorum ya listede ben ve 12. dışındaki çöp Queen grubunu severim ama sadece "We are the champions" klbinde başarılılar Rock - Heavy Metal -Bass dinlemeyi bilmeyenler işkembe'den puan sallamış
    Tobirama & Hashirama Senju ♥♥ @nickiminaj♥ MARYSE OUELLET @marysemizanin ♥ @lelepons ♥ @twan ♥ @hannahstocking @inanna ƒɑνღʀɨ̇тє Ĝωεπ chαƦʍcα$†εƦ -- God of War | Last of Us | Blur | Smite | Injustice 2 | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat | Dragon Ball | Naruto Ultimate Ninja Storm | WWE 2008 - 2K19 | Gta SA - GTA V
  • Yarbay
    7118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nicki MinajLele Pons

Müziğime 6 vericek kadar ne yaşadınız ? hiç birinizde kulak yok anlaşılan.. daha iyilerini de atmayı bilirdim. 1. olan kişinin şarkısı osmanlı harekat marşı gibi yarı söz - yarı müzik hiç güzel değil. diyorum ya listede ben ve 12. dışındaki çöp Queen grubunu severim ama sadece "We are the champions" klbinde başarılılar Rock - Heavy Metal -Bass dinlemeyi bilmeyenler işkembe'den puan sallamış
    Haklısın hocam ben de dandik dündük bi şey atıp kazandım, birincilik senin hakkındı.

benden sana gelsin ^_-
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tobirama & Hashirama Senju ♥♥ @nickiminaj♥ MARYSE OUELLET @marysemizanin ♥ @lelepons ♥ @twan ♥ @hannahstocking @inanna ƒɑνღʀɨ̇тє Ĝωεπ chαƦʍcα$†εƦ -- God of War | Last of Us | Blur | Smite | Injustice 2 | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat | Dragon Ball | Naruto Ultimate Ninja Storm | WWE 2008 - 2K19 | Gta SA - GTA V
  • Yarbay
    5722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Haklısın hocam ben de dandik dündük bi şey atıp kazandım, birincilik senin hakkındı.

Alıntıları Göster
    Seni tanıdı artık, biz kaçıyoruz sen oyalarsın onu.
    |
    |

Steven wilson guzel sesli adam ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7190 Mesaj

Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Steven Wilson

İslam ÇUPİ
  • Binbaşı
    1716 Mesaj
    quote:

Senin gibilerin yarışmaya katılmaması gerekiyor aslında. Çoğunluğa saygı duymak zorundasın.

Orijinalden alıntı: Kas adam

Knka daha erken yapsan soyle 20 ekim fln ?
    Başkası açmak isterse erkenden başlatabilir yeni yarışmayı.

Başkası çıkmaz da yine bana kalırsa 1 ay sonra açmayı düşünüyorum.

|
    |

kazanmak umrumda değil ki aslında xD sadece böyle güzel müzikleri fark edememenize şaşırıyorum. müziğin iyisi - kötüsü olmaz ama bi kalite koymak şart.. sırf izlenme'ye bakıp şarkıları dinleyen insan çok.. ben gerekirse bundan sonra'ki bütün şarkı yarışmaların da juri olabilirim sorun yok yeter ki müzik isteyin benden pm'den yollayabilirim (tabi müziklerinizi attıktan sonra) amacım benim top listemi başkalarına da paylaşıp ufku açmak
    |
    |
    MichaelTownley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1777 Mesaj

Troll değilsen adına çok üzüldüm, tanrı (eğer varsa) yakınlarına sabır versin

|
    |
    Nicki MinajLele Pons kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kazanmak umrumda değil ki aslında xD sadece böyle güzel müzikleri fark edememenize şaşırıyorum. müziğin iyisi - kötüsü olmaz ama bi kalite koymak şart.. sırf izlenme'ye bakıp şarkıları dinleyen insan çok.. ben gerekirse bundan sonra'ki bütün şarkı yarışmaların da juri olabilirim sorun yok yeter ki müzik isteyin benden pm'den yollayabilirim (tabi müziklerinizi attıktan sonra) amacım benim top listemi başkalarına da paylaşıp ufku açmak
    o kadar haklısınız ki... açıkçası buradakilerin bir çoğu hayatında müzik dinlememiş ergenler. sizin ve benim gibi müzik tutkunu, tecrübeli donanımla değiller ne yazık ki... bu güzel şarkılarınızı derlediğiniz bir oynatma listesi mevcut mu? teşekkürler :)

bu yarışma 5. oldum, bir sonraki yarışma şampiyon olmak istiyorum. Bana koçluk yapar mısın?
    |
    |
    Nicki MinajLele Pons kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Teğmen
    230 Mesaj

vlc ve media player'da oynatma listem mevcut nereden atabilirim sana ? spotify - shazam'dan (atılıyor mu bilmiyorum)
    |
    |
    Paul Banks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    230 Mesaj

tabi her zaman :) hangi tür seviyosun söylemen yeterli ona göre bakarım.
    |
    |
    White Cluster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.