Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam klavyede tek düzen rgb var sanırım. Renk değiştirdiğinizde tüm tuşların rengi değişiyor.

Ekran panelini bulamadım ama soğutma paneli şu şekilde.

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Soğutma bloğu böyleyse iyi girişler arka kısımda. Yinede garanti konusu düşündürücü intelle görüşmek lazım.
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Çok fazla olumsuz yorum var.

Dediğiniz gibi garanti şart

Yoksa uğraştırma riski var.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Çok fazla olumsuz yorum var.

Dediğiniz gibi garanti şart

Yoksa uğraştırma riski var.

aynen birde bu ürünü satan firma custom ürün yazmış yani ürün için açılıp ekleme yapılmış toplama pc gibi düşünün. ben güvenmedim pek

• Dün sipariş verdim. Banka aradı siparişi onayladım. Bugün hesaba girdim hesap suspended olmuş. Sordum güvenlik icabı dediler. İlk normal karttan ödemeyi denedim bir kaç kez. Ödemedi nedense. Sonra sanaldan yaptım. Muhtemelen bu sebeple iptal ettiler hesabı ve siparişi. Nasıl ilerlesem acaba?

• Sanal kart kabul etmiyolar sanırım detaylarını bilmiyorum müşteri hizmetleri ile görüşmek lazım
  • ben kredi kartı hata verince sanal karttan aldım.

• mkkadi kullanıcısına yanıt

Paranızı geri yatırmışlar mı?

• benim bugün geldi daha oyunlar da pek denemedim fakat fazlasıyla parasının hakkını veriyor gibi garanti işini ne yaptınız alan varsa acaba?

• Arkadaşlar ödediğiniz ücrete ek vergi vs çıktı mı acaba? Bir arkadaş biraz uğraşmış anladığım kadarıyla. Onun haricinde bilgisayarı gelen diğer arkadaşlar herhangi bir problem yaşadı mı acaba
  • ramowarr kullanıcısına yanıt
    Msi sitesinden kayıt yaptırın. +3 ayda anket doldurunca veriyor

@mburak06

Yukarda yazdığım gibi formları vs gönderirseniz bir problem olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 22 Ocak 2021; 0:50:46 >
  • Cihaz gümrüğe geldi. DHL'den arayıp sadece t.c. istediler, herhangi bir ödemesi falan yok zaten, 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir dediler. Haftasonu girmeseydi yarın gelirdi diye düşünüyorum

• Merhaba arkadaşlar.

Bu konuya denk geldim detaylar bilmediğim için sorma gereği duydum.

Bu newegg sitesinden yaptığımız alışverişlerde ürün ödeme sayfasındaki tutarı ödedikten sonra Türkiyeye gelince sipariş verdiğimiz ekrandaki tutar haricinde ekstra bir ödeme yada ücret çıkıyormu ?

Yani kısaca kurallar yada detaylar hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Neleri alabiliyoruz neleri alamıyoruz hangi ürünlerde siparişte ödenen haricinde ekstra ödeme yapılıyor gibi vs.

• BenFero kullanıcısına yanıt

Türkiye'ye gelmesi yasaklı ürünler hariç olan tüm ürünleri kargo ile sipariş edebilirsiniz. Avrupa birliği üyesi ülkelerden gelirken %18, ab dışındaki ülkelerden gelirken %20 gümrük vergisi vardır. Amazon, newegg gibi siteler bu tutarı hesaplayarak direkt ödeme ekranında gösterir, yani ürünü siteden satın alırken vergisini ödeyerek alırsınız zaten, Türkiye'ye geldiğinde ek bir ödeme çıkmaz, T.C numaranız ile gümrük işlemlerinizi yaparlar, cihazı kapıya teslim ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Türkiye'ye gelmesi yasaklı ürünler hariç olan tüm ürünleri kargo ile sipariş edebilirsiniz. Avrupa birliği üyesi ülkelerden gelirken %18, ab dışındaki ülkelerden gelirken %20 gümrük vergisi vardır. Amazon, newegg gibi siteler bu tutarı hesaplayarak direkt ödeme ekranında gösterir, yani ürünü siteden satın alırken vergisini ödeyerek alırsınız zaten, Türkiye'ye geldiğinde ek bir ödeme çıkmaz, T.C numaranız ile gümrük işlemlerinizi yaparlar, cihazı kapıya teslim ederler.

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Yasaklı ürünlerden kastınız nedir? Yasaklı olan ürünlerle alakalı bir liste gibi birşey varmıdır neyi alıp alamıyacağımızı görebilmek için?

Ayrıca bu bütün masrafların ekranda gösterilmesi çok iyi düşünülmüş herkes ne ödeyeceğini bilir ona göre alıp almamaya karar verir. En azından sürpriz ödemelerle karşılaşmaz.

Ayrıca bu newegg sitesi sanırım amerika menşeili bir site çoğu ürünlerini amerikadan gönderiyor sanırım değilmi?

• quote:

Cihaz gümrüğe geldi. DHL'den arayıp sadece t.c. istediler, herhangi bir ödemesi falan yok zaten, 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir dediler. Haftasonu girmeseydi yarın gelirdi diye düşünüyorum

beni de ups kargodan aradılar.

• BenFero kullanıcısına yanıt

Yasaklı ürün listesini ticaret bakanlığı kanunda paylaşıyor, googleden direkt bulabilirsiniz. Sürpriz ödeme çıkmıyor, satın alırken ne ödediyseniz o geliyor. Newegg amerikan sitesi evet. Türkiye özel sayfası var, türkiyeye kargo ile yollanan tüm ürünler tl ile ödenerek alınabiliyor

• quote:

Yasaklı ürün listesini ticaret bakanlığı kanunda paylaşıyor, googleden direkt bulabilirsiniz. Sürpriz ödeme çıkmıyor, satın alırken ne ödediyseniz o geliyor. Newegg amerikan sitesi evet. Türkiye özel sayfası var, türkiyeye kargo ile yollanan tüm ürünler tl ile ödenerek alınabiliyor

Anladım hocam cevabınız için teşekkürler..

• 8.500 tl gelşiyor rtx 2060 işlemci düşük ama amazon güvencesi var

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.