Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toplam 6. Günde geldi hocam.

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Tekrardan teşekkürler hocam. En azından normal süreç nasıl işliyor buradan takip ederek kıyas yapabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı 3d security olmadan para çekmiyor bankayı aradım adamlar başka yoldan ödeyin 3d iptal ermek uzun sürer dediler 3d securitysiz ödeme yolunu bulan varsa söylerse çok iyi olur

• Birde banka 3d siz sitelerden alışveriş yapmamaya özen gösterin herhangi bir para sıkıntısında 3d olmadığı için karşı taraf haklı çıkar diyor ne kadar doğru bilmem

• ben sanal karttan ödedim hep hata veriyordu çünkü

• yurtdısı siteler genelde 3d yok hocam maalesef amazonda bile yok gerisini saymaya gerek yok

• benim sipariş cuma sabah newegg e ulaşmış ama hala kargolamadılar

• yattarali Y kullanıcısına yanıt

aynı şekilde benim de öyle. Hala bakıyorum, dün bekliyordum açıkçası kargolanmasını

• Reddit hesabınız varsa newegg supporta hızlı gönderim için talepte bulunabilirsiniz. Hemen cevaplıyorlar

https://www.reddit.com/u/Newegg_Support/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

redditten dönüş olmadı, siteden iletişime geçtim:

• Hello kerim. Thank you for contacting Newegg. This is Charlotte. How may I assist you?
    • 1:17 PM
    • Order # 488603152
    • hi. why haven't you shipped my product yet?
    • 1:18 PM
    • Thank you for letting me know about your issue. Upon checking, I show the seller has delivered the package to our warehouse on 1/15/2021 11:09 AM, it has a high chance your order will be shipped out today, would you please wait 1-2 business days for the order to be shipped out?
    • 1:20 PM
    • I'll wait, but do you have a way to send it fast? I really need a computer
    • 1:21 PM
    • I show the shipping method is Newegg International(7-15 bus. day), it still within the shipping timeframe, but we will try to ship out the package as soon as possible.
    • Do you have any other concerns I can help you with?
    • 1:22 PM
    • thanks
    • 1:22 PM

1/15/2021 11:09am. Benim siparişte aynı bu tarihte görünüyor. İkimizin süreç tamamen aynı hocam. Şimdilik redditen yazdım sadece ama amerikada saat 02:33 şuan. O yüzden cevap gelmemesi normal bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 19 Ocak 2021; 13:34:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newegg den çıkınca zaten hızlı geliyor. Sorunsuz göndersinlerde 1 2 gün beklenir

evde başka bi laptop var deli etti beni çok kötü. biraz daha geç gelirse hatta araya haftasonu girerse evdekini kırarım artık. bu arada undervolt ve ram eklemesi yaptın mı bi de +3 ay garanti ekleme vs. oyun testi alabilir miyiz?

Undervolt yaptım 80 dereceyi geçmedi genel olarak. Şuan valorant ve genshin impact kurdum. Genshinde ultra ayarlarda 87 dereceye kadar çıktı fakat render vs 1.5’a çıkardım gerçekten çok üst seviye grafik isteyen bir seviye bu. Şuan cyberpunk indiriyor bakalım onuda denerim. Bu arada valorantta çok iyi performansı var. Gecikme takılma çizilme yok. 120-160 arası fps alıyorum grafik ayarlarıyla uğraşmadım hiç. 3 aylık garantiyi uzattım
  • Mr.Governor M kullanıcısına yanıt
    Soğutma bloğu nasıldır, panel hangi panel var vs iyi araştırmak lazım. Klavyede tek beyaz renk ışık varmış resimdeki rgb yanıltıcı. Garanti konusuda düşündürücü intel vs diyor ama tr de garanti olmayabilir. Msi alıp ram takviyesi daha mantıklı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaitreSkiLL -- 19 Ocak 2021; 15:35:29 >

Benim ürün şimdi kargoya verildi görünüyor hocam. Kontrol ediniz

• zaomss kullanıcısına yanıt

Transit olarak

19.01.2021 10:28

Amerika Birleşik Devletleri

Gönderici bir etiket oluşturdu, UPS henüz paketi almadı.

Yarın alırlar sizinkini. Bendede bir sonraki gün alındı ürün
  • Yola çıkmış. Teslim tarihi 27si Çarşamba gözüküyor. Ben şimdiden ramle adaptör fişi alayim. Saglam bi fiş lazim makineyi adaptörü yakmayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.