Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bir adet sipariş verdim. Her şey dahil 8043₺ çekti. Hareket edince güncellerim. bakalım kaç günde gelecek. Tek sıkıntısı 2.5" hdd girişi yok sanırım cihazın.

• zaomss kullanıcısına yanıt

evet yok

2 adet nvm ssd girişi var

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam. 2 kusuru numpad olmaması ve 2.5" girişi olmaması. Yoksa bu fiyata şahane ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teslimat 15 gün sürer büyük ihtimalle. Yukarda yazmıştım. Eğer satıcı neweeg değil ise önce satıcı ürünü neweeg merkeze gönderiyor daha sonra neweeg merkezden türkiyeye gönderiliyor. Satıcıyı bende çok araştırdım almadan önce yıllardır neweeg üzerinden laptop satışı yapan bir satıcıymış. Olumlu yorum çok fazla artık ürün gelsin bakalım ne gelecek.
  • Klavye Türkçemi ?

• Legend_84 kullanıcısına yanıt

hayır hocam.

• Site güvenilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

hayır hocam.

Ozmana ilerde elden çikartirken sıkıntı olur.

• fiyat çok iyiymiş, türkçe klavye olmaması dezavantaj ama yine de değerlendirilebilir bence. garantisi bitince uyguna tr klavye alıp takarsınız veya taktırırsınız.

• 17 inç laptop almak için çok zamandır fırsat kovalıyordum ama olmayınca bu cihazı sipariş geçtim şuan hayırlısı olsun

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Bence şu fiyatta buna takılmaya,gerek yok hocam. 2tllik stickerle bile iş çözülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 11 Ocak 2021; 23:21:18 >
  • proxsima06 P kullanıcısına yanıt
  • arkadaşlar ben dün gece ödemeyi yaptım ama hala provizyonda gözüküyor. bu ne kadar sürer?

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    2 gün sürebiliyor.
  • Provizyonda yazan miktarla karta geçen miktar farklı olabiliyormuş.Banka komisyon alıyor ya da dolar üzerinden çekilip site ve bankanın dolar kuru arasındaki fark ekleniyormuş

Bu sitenin ana konusunda böyle bir şey okumuştum.Bazi bankalar yapıyormuş sanirim.Bir kontrol edebilir misiniz .hangi bankaydı?

• proxsima06 P kullanıcısına yanıt

neyi kontrol edeceğimi anlamadım ama vakıfbank benim

• arkadaşlar banka uygulamasında provizyonda gözükse de newegg den mail geldi ödeme alındı ve dealking ürünü newegg e kargoluyor diye 09:45 p.m olsa gerek

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Aynı saatte aynı şekilde benimki de kargolandı. Hadi hayırlısı bakalım. 8043 olarak provizyonda hala. Fakat bana 2 kere mail geldi ödeme onaylandı diye. Yalnız onaylanması 5 gün sürdü. Yavaş geldi bana.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.