Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mr.Governor M kullanıcısına yanıt
    Link çalışmıyor hocam. Amazon sayfasından link atar mısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaomss kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu da fiyatına göre çok iyi. Rtx 3000 serisinin ayak sesleri bunlar. 2000serisi hemen ucuzladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla her gördüğümü alıyorum 1660ti satıp bunu kullanıcam herhalde

• 8 gb ram üzer mi ? işlemci darboğaz yapar mı   güzel fiyat 2060 için

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt

üzer hocam. mutlaka +8 daha eklemeniz gerektiğini düşünüyorum. 9300h rtx 2060 ile şuan ki oyunlarda darboğaz yapmaz diye düşünüyorum, hatta bottleneck calculatorden baktığımda da sorun yok görünüyor.

https://pc-builds.com/calculator/Core_i5-9300H/GeForce_RTX_2060_(Mobile)/0TC13Tlu/8/100

alır takarız zamanla da bu cihazlar garantili oluyor mu? msi global var mı bir sene garanti ? varsa açıp taksak garanti kapsamı dışına çıkar mı? tam 3000 serisi öncesi bu fiyat iyi olamdı sadece kafa karışıklığı  

hocam bence 3000 serisi geliyor diye var bu fiyatlar. çünkü 3060lı cihazların 1000 dolardan başlayacağına dair ciddi haberler var. Bu ryzenin de uygun fiyatlı olmasının sonucu tabii ki de. Bana soracak olursanız beklenebilir acil değil ise, yeni ryzenler inteli tokat manyağı yapmış performansta tabiri caizse, aynı zamanda daha düşük tdp de çalışıp çok daha az ısınıyorlar. yeni ryzen 5 serisi cpular ile rtx 3060 kombosunu çok yakında göreceğiz gibi geliyor 1000 dolar bandında. MSI garantisi türkiye'de geçiyor, yalnız gf65 serisinin kasasını açmak için garanti stickeri sökmek gerekiyor sanırım, bu garantiyi bozar mı, onu MSI'ya sormak lazım.

• cihaz elinde olanlar biosun güncel sürümü var mı güncellediniz mi?

• yattarali Y kullanıcısına yanıt
    Güncelleme var ben kurdum.

Bu arada i5 9300 rtx 2060 almanızı önermem. İ5 4c/6t bir işlemci her ne kadar rtx 2060 daha iyi olsada işlemcide bir laptop için önemlidir. Oyunlarda belki rtx ile 5-10 fps fazla alacaksınız ama oyun dışı etkinliklerde i7 nin farkını sonuna kadar hissedersiniz.. illa rtx alcaksanızda bekleyin 3000 serisi çıkınca zaten bu fiyatlarda olcak bu ürünler genelde
  • Rtx 3060 leptop 1.300 dolardan başlıyor tr ye gelirse 15.000 altı satılmaz yine i5-2060 8500 iyi fırsat zaten tr de bi araba bir pc 2. Eli değerlenşyor geri 5000 satarsın

https://www.ign.com/articles/where-to-buy-2021-gaming-laptops-with-the-newest-geforce-rtx-3060-rtx-3070-and-rtx-3080-video-cards

Amazondan sipariş verdim. Ne zaman karttan cekiyorlar? Newegg hesabımı açmadı. O yüzden beklerken bunu sipariş verdim. Order tamam diyor ama karttan bir hareket yok.

benim de gönlümde 3000 serisi var ama max q sanırım ilk partiler 3060 maxp bulabilirsek 1000dolara vergisiyle 10bine bence de güzel olur ama bulabilir miyiz? ne zaman alabiliriz belirsiz

hocam tahminimce zaten fiyat/performans olarak iyi olan bütün laptoplar uzun bir süre stok sıkıntısı çekecek, yeni çıkan bir seri sonuçta, talep çok olacaktır çoğu insan bekliyor. İhtiyacınız varsa alabilirsiniz, çünkü 8bine 1660ti 144hz li ya da 8500e 2060lı laptop alma şansınız var. Yarın bir gün 3000 serisine geçmek isteyip satsanız bile zarar etmezsiniz bu cihazlardan.

• merhaba konu başındaki leptop 7700 görünüyor bende beni aydınlatabilir misniz alsam nasıl alıcam

• joog kullanıcısına yanıt

bizden sonra zam geldi yani sepete ekleyince kargo ücretini de ekliyor 8179 oluyor fiyat. aliexpresse üye olup adres verirkenki gibi türkçe karakterler kullanmadan üye ol adresini vs hatasız doldur. add to cart a tıkla, wiev cart and checkout a tıkla secure checkouta tıkla. son ekranda sayfayı türkçeye çevirerek bak eksik yer varsa doldur sonra tekrar orjinale çevir her şeyi devamlı kontrol et özellikle adresini, continue to payment e tıkla kart bilgilerini gir devam et. ben kredi kartımı girdim hata verdi, sanal kartla denedim oldu. ödeme kısmını tam bilmiyorum niye böyle oldu. takıldığın yer olursa söyle

• Valla mis gibi notebook şu kurda bence , Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nknowntossing07

hayırlı olsun çok iyi laptop, ben de geçen sene amazon.us'dan msi laptop almıştım 12 ay global garanti veriyor + 3 ay garantiyi de msi sitesine gidip elde edebilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus var 8gb ram kesinlikle yeterli değil, ben upradge yapmaya çalıştığımda kasa içerisindeki 3-4 plastik klipsi kırmıştım ve baya moralimi bozmuştu çünkü msi'ni kasaları biraz dandik açılırken her halükarda kırılabiliyor o plastik klipsler, kırılınca da kasayı tekrarkapatınca ufak bir açıklık kalıyor. Tecrübeniz/gerekli aletiniz yoksa lütfen kendiniz açıp yapmayın.

o plastik klipsleri kırmayan teknoloji sever varmıdırki hocam :D ben çoğu notebookumda malesef istemedende olsa kırmışımdır.Bilgisayarcıya götürsen oda kıracaktır bence , sipariş ederken 16 GB seçemiyormuyuz

• https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-2//

aslınd bunu fiyatı da uygun 10.nesil+rtx2060+16gb ram+2 yıl garantisi var 10.500

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.