Şimdi Ara

İPTAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Klavye Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İPTAL
    Ürünü yaklaşık 7 senedir kullandığım için artık sıkıldım ve satmak istiyorum, membran klavyeler içerisinde ilk 10'a kesinlikle alınması gereken bir klavyedir.
    Tuş hissiyatı membran klavyelere göre çok başarılıdır, aynı zamanda su tahliye kanalları da olduğu için sıvı dökülmelerine karşı dayanıklıdır.
    Ürünün fotoğrafını çektikten sonra içini açıp güzelce temizledim, bu üçüncü açışım oldu.
    Kutusu durmaktadır kutusuyla beraber yollanacaktır.
    Kozmetik olarak 9,5/10 diyebiliriz. Q tuşunun üstünde ufak bir damlacık var, sanıyorum hızlı yapıştırıcı falan damlamış. Fotoğrafladım.
    Kargo alıcı ödemeli, alışveriş siteleri üzerinden ilan açıp anlaşmalı kargoyla gönderebilirim.
    İPTAL
    İPTAL
    İPTAL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Afyonkarahisar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aynı klavyeyi ben de 5 senedir kullanıyorum :) Kesinlikle tavsiye ederim. 50 milyon dayanıklılık falan hikaye g413 de kullandım geri bu klavyeye döndüm. Kırmızı switchden çok çok daha sessiz ve buna rağmen tuş hissiyatı çok iyi. İyi satışlar
  • Satış baltalamak istemem hocam ama,

7 sene kullanıp klavyeyi 80₺ satmak çok ayrı bi nirvana sıfırı 140-150₺ hatta büyük ihtimal bundle kampanyasında almışsınız.
    Kozmetik bakımı geçtim pislenmiş baya klavye bedava verseler almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Almayın o zaman hocam, şuan benzer kalitede bir klavye almak istersen cebinden çıkacak mebla 140-150 liranın çok üstünde.
    Sırf cihazın kozmetiğini göstermek için profesyonel ışık ekipmanıyla çektim fotoğrafı, ürün tozlu diye "beleş verseler almam" da çok garip bir şeymiş doğrusu, arabayı yıkadıktan sonra değerini 5 bin lira artırmak gibi...
    Ayrıca satış baltalamak istemiyorum deyip burda ürünümü gömmen de ayrı bi şey neyse ona yorum yapmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    İlanda ürünü şişiriyorum zannediyorlar ama şu kalitede bir mekanik veya membran fark etmez herhangi bir klavye almaya kalksalar şuan gerçekten pahalı, geçmiş dönemde bir çok ekonomik klavye incelemeleri yapmış kullanma şansı bulmuş birisi olarak söylüyorum. Gelen test ürünlerini satıp bunu kullanmaya devam ettim.
    O yorumdan sonra sinirlendim kutusundan çıkardım kullanmaya başladım tekrardan, hala taş gibi

Geçen hafta birisi 200 liraya satmaya çalışıyordu aynı klavyeyi ona gelmedi de benim ilana geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.