Şimdi Ara

800TL Bütçe İçin Mtb Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> 800TL Bütçe İçin Mtb Önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar yakın zamanda bir dağ bisikleti almak istiyorum fakat karar veremedim daha çok yeniyim pek bir tecrübem olmadı. Doğru seçimi yapmak için sizlerden yardım istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 800tl gibi bir bütçem var pek aşamam. Önceliğim Salcano dan yana ama başka markalarda olabilir aklımda Salcano ng 650 29" modeli var şuan 825 lira civarı doğru bir seçimmidir yoksa daha iyileri varmıdır varsa yazın lütfen. Yarış bisikleti alırsam xrs 070 modeli var onuda pek tavsiye etmediler. Boyum 1.83 80 kiloyum ve 16 yaşındayım.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2236739/00b3ed9d-639f-42c6-8224-e1e852940d22.jpg Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

|
    |

• Yarbay
    4152 Mesaj
    Bende alcam senin gibi hiç bir bilgim yok. Decathlonda çalışıyorum orada ki bisikletten anlayan arkadaşlar rockrider 500 önerdi o paraya alabileceğin en iyi donanım o olur dediler araştırıyorum bende
    |
    |

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..
  • Er
    2 Mesaj
    Araştırdım biraz ve kron xc 300 26v ye karar verdim inşallah yakın zamanda alacağım.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.