Şimdi Ara

80000 TL'ye araç arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

80000 TL bütçem var. Önceki aracım Seat Leon 1.6 TDI otomatikti, bagaj yetmediği için ve model düşürmek amaçlı sattım. Konforu çok üzmeyecek, abartı yakıt yakmayacak, hız sabitleyicili, düşük km'li, kronik sorunlar çıkarmayacak bir araca ihtiyacım var. Senede 15000 civarı km yapıyorum, bu yüzden dizel yerine benzinli de olabilir.

Çok fazla donanım beklentim yok, far sensörü, yağmur sensörü olmasa da olur ama en azından orjinal katlanır ayna olursa güzel olur.

Değerli tavsiyelerinizi beklerim, hayırlı forumlar

• Bende benzer durumdayım hocam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2012 1.6TDi Otomatik Octavia En Full Pakete ek olarak fabrikasyon navigasyonu odenerek actirilmis double teyp DVD Bluetooth vs klimatronik çift yönlü vs vs servis bakımlı şu an kozmetik bı kaç işi yapilacak sonra satışta olacak 106 Bin Km ilk Sahibiyim nokta kadar boya yok tramer yok sarı sitede ilan yoktur.87 gibi düşünüyorum.
    80000 TL'ye araç arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes verelim abimize . 2004 model e320 en üst düzey donanımlı , yalnızca 28000 tl üç parçada hasar kayıtlı , iki parça değişenli 479000 km de , cam tavanlı , yükseltip alçaltılmalı . Eksi yönüne gelecek olursak bol miktarda boya var ancak fabrika çıkışlı tekrar boya mı bilmiyorum . Bir kapıyla diğer tarafındaki çamurluk değişmiş.
    yılda o kadar az kullanılacaksa vede yine de az yakıt isteniyorsa güvenlikten de konfordan da taviz verilmeden kullanılacak araç bence. fiyat 97500 ancak küçük bir miktar pazarlığı olur elbette. unutulmadan CDI motor
  • Bende aynı durumdayım ve bu paraya 3-4 yaşında astranin düm dük atmosferik 1.6 Edition larını almak istemiyorum. Bu arada başlık 80000TL önerilen iki araçta bu rakamın oldukça üstünde. ilginç.
    Ayrıca konu takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: armanac05

Mercedes verelim abimize . 2004 model e320 en üst düzey donanımlı , yalnızca 28000 tl üç parçada hasar kayıtlı , iki parça değişenli 479000 km de , cam tavanlı , yükseltip alçaltılmalı . Eksi yönüne gelecek olursak bol miktarda boya var ancak fabrika çıkışlı tekrar boya mı bilmiyorum . Bir kapıyla diğer tarafındaki çamurluk değişmiş.
    yılda o kadar az kullanılacaksa vede yine de az yakıt isteniyorsa güvenlikten de konfordan da taviz verilmeden kullanılacak araç bence. fiyat 97500 ancak küçük bir miktar pazarlığı olur elbette. unutulmadan CDI motor
    Hocam arkadaş düşük kilometreli demiş :)

• zaten düşük km li. mercedes’in 2 milyonu diğerlerinin 200 binine eşit

• 76000 TL'ye 2016 model 32000 km'de düm dük atmosferik 1.6 motorlu e-torq egea denk geldi ve alındı :) Katlanır ayna da yok, yakıtı üzene kadar kullanacağım.

Allah herkesin gönlüne göre versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.