Şimdi Ara

800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
913
Cevap
23
Favori
117.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Bazı havalesi yapılmayan siparişlere bile çek vermişler, HB şaşırttı bu sefer. Bu kişiler direkt razı olurlar. Ben olsam ben de razı olur uğraşmazdım. Ha şimdi benimkiler de iptal olsa ben de uğraşmam sanki. Zaten 16GB RAM var, bir 16GB da sipariş verdim gelecek. Bunlar gelseydi kullanıp diğerlerini satabilirdim.

Havalesi yapılmayan 20 hesaba 50+50 çek adamsın adam hb

50+50 nasıl, bir hesaba 1 tane veriyor. HB bir ara 30'luk çekleri geri almıştı dikkat..

Her hesaptan iki sipariş vermiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 999 adeti 189 bin tl ye alan bir zat-i aç vardi. Onun siparisler ne oldu. 189 bin tl lik cek tanimlasalar ne guzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

999 adeti 189 bin tl ye alan bir zat-i aç vardi. Onun siparisler ne oldu. 189 bin tl lik cek tanimlasalar ne guzel olur.

Çeklerin tanesini 1 TL den satıyor o arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün neden siparişi iptal ettiniz diye gönderdiğim mesaja verdikleri cevaba bakarmısınız. Koskoca hb nın mazereti aradık ulaşamadık. Elimden çekecekleri var.

Cevap: Merhaba

Siparişinizin elinize eksiksiz ve zamanında ulaştırılabilmesi için ilgili ekibimiz tarafından gerekli görüldüğü taktirde telefonla adres teyidi yapılmaktadır. İlgili teyit için sizinle irtibat kurulamamış, bu nedenle de 96.... 5 siparişiniz sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmiştir.

Siparişinizin iptaline istinaden, 190,11 TL'lik tutar 01.04.2017 10:13 tarihinde Hepsiburada tarafından ödeme yaptığınız banka kartınıza iade edilmiştir. Ödeme yaptığınız bankanızın, bu tutarı hesabınıza yansıtma süresi ortalama 2 iş günüdür. Bu süre tamamen ödeme yaptığınız banka tarafından belirlenmektedir. Geri ödemenizin hesabınıza yansımasını ödeme yaptığınız banka ile takip edebilirsiniz.

Dilerseniz yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Yeniden sipariş vermeniz durumunda tarafınızla irtibatın sağlanabilmesi için güncel telefon numaranızı iletmenizi rica ederim.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalet_tr -- 3 Nisan 2017; 21:37:23 >

• Boş mezar bulsanız gireceksiniz. Hadi diyelim aldınız, hadi kargonuz da geldi. 600 lira ucuza aldığınz ürünün aradaki farkının o hatayı yapan çalışanın hesabından kesilebilme ihtimali aklınıza gelip hiç mi vicdanınız sızlamadı? Hadi gördün, al. Ne diye organizasyon yapıp başlık feln açıyosun. Bi tanesi de kızmış neden hepsini topluyosunuz, 3-5 tane al herkes faydalansın diye.
  • Çek ile ne aldiniz arkadaslar, hic kayda değer birsey bulamiyorum.

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Mouse bakın isterseniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 3 Nisan 2017; 22:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Mouse bakın isterseniz hocam

Zamaninda 24 tl ye aldigim mouse 49 tl olunca pek alasim gelmiyor :)

• 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam fiyatlar o kadar yüksek geliyor ki gözüme sanki kasti yapılmış gibi diğer satıcılarda çok daha uyguna ürün var. Ancak geçersiz sayılıyor 😡

• quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Boş mezar bulsanız gireceksiniz. Hadi diyelim aldınız, hadi kargonuz da geldi. 600 lira ucuza aldığınz ürünün aradaki farkının o hatayı yapan çalışanın hesabından kesilebilme ihtimali aklınıza gelip hiç mi vicdanınız sızlamadı? Hadi gördün, al. Ne diye organizasyon yapıp başlık feln açıyosun. Bi tanesi de kızmış neden hepsini topluyosunuz, 3-5 tane al herkes faydalansın diye.

Çok masumsun dostum keşke onlarda senin gibi iyi niyetli olsalar ama öyle değil ben reklam ajansı çalışanıyım bunu bazı e-ticaret siteleri hit almak için yaparlar neden bu hatayı ağırlıklı olarak hepsiburada.com yapıyor? O yüzden alan ne kadar insan varsa hepsi hakem heyetine gidip şikayette bulunup ürünlerini alsınlar bu marketing politikasısın ne kadar çirkin bir şey olduğunu ancak o zaman anlarlar.

• Yukarıdaki linklerden başka tavsiye edebileceğiniz ürün varsa link atar mısınız arkadaşlar? Bi de sizin siparişler de benimki gibi iptal mailine rağmen hazırlanıyor görünüyor mu hâlâ?

• Siparişim hala iptal edilmemiş. Çeklerde duruyor. Yarın bakalım iptaller gerçekleşecek mi.

• Arkadaşlar siz napiyorsunuz yav iptal etme gibi bir şanslari yok en yakin zamanda Tüketici Haklari Mahkemesine gidin %99.9 sizin lehinize sonuçlanacaktir.

• saldırdım amca
  • kargo tarihi 7 nisan olarak gözüküyor hala iptal olmamış çek de yüklenmemiş iptal olursa hakem heyetine
  • http://www.hepsiburada.com/sandisk-120-gb-tasinabilir-ssd-disk-sdssdext-120g-g25-p-BD803766

Diğer satıcılardan uygun. Çekle biraz daha düşüyor. Var mı başka uygun ürün denk gelen?

• Bence 7 Nisan olan tedarik süresinin dolması bekliyorlar.daha sonra tedarik edemedik deyip iptaller başlayacak.

• Ben bir şeyi merak ediyorum. Gerçekten safça düşüncelerle indirim diye mi aldı bazı arkadaşlar yoksa, bu fiyata ram olmaz kesin iptal olur hatalı girişmiştir ama THH giderek biz bunu bu fiyata alırız diye mi aldılar ? Çek için alanları falan anlarım hadi neyse de ederinin altında bir fiyata satılan hatalı fiyat için THH çabası bana ahlaksızca geliyor açıkçası. Ne zamandır yazacağım tutuyordum kendimi ama her hatalı fiyat konusunda aynı şeyler. Artık bilerek yapıldığını düşünüyorum. Öndeki adamın cüzdanı yere düşse yanlışlıkla alıp cebe atmak gibi bir şey bu. Ne yapayım hatalı girmeseymiş düşüncesi ile ne yapayım cüzdanı düşürmeseymiş bence aynı kapıya çıkıyor. Resmen ahlaksız bir fırsatçılık örneği bu.
  • şu "thh ya gidip ahlaksızca peşinden koşan" diyen ultra hümanist arkadaşlar şunu bilsin.

thh satış değeri piyasada "makul" seviyede gördüğü rekabet yaratacak her sözleşmeye OK verir. 1 lira olsaydı vermezdi.

• Arkadaşlar tlf hatti takabilecegim, ve buna wifi ile baglanabilecegim bir modem var mi, nasil aratmaliyim yardimci olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.