Şimdi Ara

80' le solu kapamış ne yaptıysam yol vermedi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
4.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün eve giderken izmit otoyolunda110 civarı hızla seyrediyordum beyaz bi i20 sol seritten gidiyordu önce selektör yaptım hiç umrunda olmadı sonra bir kere korna çaldım yine tınlamadı telefonla konusuyordu busefer 10 saniye hic durmadan kornaya bastım hafif sağa gecer gibi yaptı yine geçmedi benim arkamdada baya uzun kuyruk oldu millet makas atmak zorunda kaldı döneceğim sapağa yaklasınca uğraşmadım siz böyle tiplerle nasıl baş ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 22 Şubat 2017; 16:41:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya sabır diyerek baş ediyorum, ama tamponunu sıyırarak önüne geçmek lazım böyle tiplerin, hak ediyorlar.
  • Sağından önüne geçip 40'a düşüyorum hızını
  • Birdahakinde plaka numarasını al şikayet et

• önüne geçip frene asılın bakın nasıl sağa atlıyor hemen

• Moueson kullanıcısına yanıt
    ne diye şikayet edecek ? 80 le gitti diye mi sol şeridi kapattı diye mi?
  • Yol vermiyorsa sağından geçeceksin ne dert ediyorsunuz anlamıyorum.
  • C4_1400 C kullanıcısına yanıt
    Bidahakine bu taktiği deneyeceğim teşekkürler.

80 le gitti diye terörist oldu yani

sağdan geç önünde frene bas o ona yeter
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    Hocam dert etmek değilde hem yaptığım uyarıları takmaması hemde trafiğin olan akışını bozdu onun için sinirlendim sağından geçerken aniden hızlansa ve kaza olsa busefer makas attın diye suçlu olurum burası türkiye hertürlü psikopat var.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

80 le gitti diye terörist oldu yani

sağdan geç önünde frene bas o ona yeter

Hocam ben çok sinirleniyorum böyle şeylere adamda uyuzluğuna yol vermemiş

• önüne geçip frene bas diyosunuz da ya çarparsa? malın teki yüzünden hem o malla muhattap olmaya hem de aracınızı tamircide çekiçlettirip macunlatmaya ne gerek var?
  • Tampona yakin gidin,sag bosaldigi gibi saglayin.yok ben had bildircem diyorsaniz hafiften silerek gecin sigir degilse anlar.

• arka far eskidiyse önüne geçip birden freni köklerim araba iyise sağdan geçip devam ederim
    İftira
    Madde 267- (1) Yetkili makamlara ihbar veya şikayette bulunarak ya da basın ve yayın yoluyla, işlemediğini bildiği
    halde, hakkında soruşturma ve kovuşturma başlatılmasını ya da idari bir yaptırım uygulanmasını sağlamak için bir kimseye
    hukuka aykırı bir fiil isnat eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    (2) Fiilin maddî eser ve delillerini uydurarak iftirada bulunulması halinde, ceza yarı oranında artırılır.
    (3) Yüklenen fiili işlemediğinden dolayı hakkında beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş
    mağdurun aleyhine olarak bu fiil nedeniyle gözaltına alma ve tutuklama dışında başka bir koruma tedbiri uygulanmışsa,
    yukarıdaki fıkralara göre verilecek ceza yarı oranında artırılır.
    9029
    (4) Yüklenen fiili işlemediğinden dolayı hakkında beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş
    olan mağdurun bu fiil nedeniyle gözaltına alınması veya tutuklanması halinde; iftira eden, ayrıca kişiyi hürriyetinden yoksun
    kılma suçuna ilişkin hükümlere göre dolaylı fail olarak sorumlu tutulur.
    (5) Mağdurun ağırlaştırılmış müebbet hapis veya müebbet hapis cezasına mahkûmiyeti halinde, yirmi yıldan otuz yıla
    kadar hapis cezasına; (…) (1) hükmolunur. (1)
    (6) Mağdurun mahkûm olduğu hapis cezasının infazına başlanmış ise, beşinci fıkraya göre verilecek ceza yarısı kadar
    artırılır.
    (7) (İptal: Anayasa Mahkemesi’nin 17/11/2011 tarihli ve E.: 2010/115, K.: 2011/154 sayılı Kararı ile.) (2)
    (8) İftira suçundan dolayı dava zamanaşımı, mağdurun fiili işlemediğinin sabit olduğu tarihten başlar.
    (9) Basın ve yayın yoluyla işlenen iftira suçundan dolayı verilen mahkûmiyet kararı, aynı veya eşdeğerde basın ve
    yayın organıyla ilan olunur. İlan masrafı, hükümlüden tahsil edili

• Sağına geçip orta şeride doğru hafif bir sıkıştırma sonrada önüne geçip 40 a inmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Code140

Yol vermiyorsa sağından geçeceksin ne dert ediyorsunuz anlamıyorum.

Gecen bi dayi bizi sagdan gecmeye calisti. Direksiyonda arkdas var, biz de armut toplamiyoruz ya arkadas ta asildi gaza, dayi bariyerlere daliyordu son anda kurtardi. Isin ozu cok bilmis olmak bi ise yaramiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde önlerine sert ve hızlı giriyorum hoşlarına gidiyor önlerine sert ve hızlı girilmesi bir anda adam oluveriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam yol vermedi tamam da siz niye böyle olayı savaşa çevirdiniz hemen. Herkesin içinde bi canavar var belli oluyor yorumlardan. O yüzden kimse masumum ayaklarına yatmasın Allah bilir siz neler yapıyorsunuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Adam yol vermedi tamam da siz niye böyle olayı savaşa çevirdiniz hemen. Herkesin içinde bi canavar var belli oluyor yorumlardan. O yüzden kimse masumum ayaklarına yatmasın Allah bilir siz neler yapıyorsunuzdur.

adam yol vermedi diye gideceğimiz yere varana kadar önlü arkalı gidelim di mi? varsın görmesin dikiz aynasına bakmasın, arkasındaki trafiği arada kontrol etmesin.
    tabiki herkesin içinde öyle ya da böyle bi canavar vardır da bunu çıkarmak şart mı? trafik düzeninden bi haber, şaşkın salak araç kullanıp sonra ne oldu anlamadı ben şeklinde ters ters bakanlara uyuz oluyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.