Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

80 Dkda matematik çözmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
29
Cevap
3
Favori
2.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> 80 Dkda matematik çözmek?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    497 Mesaj
    Sürekli süre tut ve bir soruyu 3-4 dakikada çözüyorsan hocana sor,bilmediğin kısa yollar olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayılır

345 daha bitmedi ama tyt-ayt ortak konular var daha. ÖSYM tiplerinden de çözmediğim testler var.

Bu arada rekor kırdım hız ve renk mavi testi 60 dk 31net 4 tanesi konu eksiği

|
    |
    hüseyinhayko cepkinci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çözüm yolunu düşünürken geçiyor büyük ihtimalle. Ya da çözmemediğim sorularda gereksiz uğraşıyorum. Bundan sonra turlama taktığı yapıp 60 dk süre vereceğim kendime.

|
    |
    schmeiblak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: işleredom

Sayılır

345 daha bitmedi ama tyt-ayt ortak konular var daha. ÖSYM tiplerinden de çözmediğim testler var.

Bu arada rekor kırdım hız ve renk mavi testi 60 dk 31net 4 tanesi konu eksiği

Alıntıları Göster
    Hocam ben behzat kullaniyorum da oran orantiya gectim bugun oran orantiyi ilerleyecegim. Fakat problemlerde selim hoca nasildir? Onu dinledikten sonra 345 e saldirsam yapabilirmiyim yada onu dinledikten sonra denemelerde karşima cikan problemlere karsi birseyler yapabilirmiyim?? Siz sadece selim + 345 mi yaptınız

• Yüzbaşı
    940 Mesaj

Ben problemleri selim hocadan 3.5xde izledim. Hatırlamak için dinledim diyebilirim. Problemleri fasikülden bile öğrenirsin. Eğer istersen Mikail hoca problemleri atmaya başladı. Güzele benziyor. Ya da elinde Behzat problemler varsa onu dinleyebilirsin. Selim hoca da dinleyebilirsin. Farketmez yani amacın problem mantığını kavramak, yapamadığın sorularda kendin boğuşmak

Bir soruyu çözemeyince hemen hocayı açıp he böyleymiş diyerek geçme sakın. Soru üzerinde kendin düşün farklıve pratik çözüm yolları geliştirmeye çalış. Bak burası çokomelli "acele etme" soru bankasını bitirmek için bitirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi işleredom -- 14 Eylül 2019; 18:8:31 >
    |
    |

Ben problemleri selim hocadan 3.5xde izledim. Hatırlamak için dinledim diyebilirim. Problemleri fasikülden bile öğrenirsin. Eğer istersen Mikail hoca problemleri atmaya başladı. Güzele benziyor. Ya da elinde Behzat problemler varsa onu dinleyebilirsin. Selim hoca da dinleyebilirsin. Farketmez yani amacın problem mantığını kavramak, yapamadığın sorularda kendin boğuşmak

Bir soruyu çözemeyince hemen hocayı açıp he böyleymiş diyerek geçme sakın. Soru üzerinde kendin düşün farklıve pratik çözüm yolları geliştirmeye çalış. Bak burası çokomelli "acele etme" soru bankasını bitirmek için bitirme.

Alıntıları Göster
    yok hocam olurmu daha 9 ayda çocuk doğar. bizim amacımız hafif hızlı tempo ama anlayarak özümseyerek. behzatın problemler haddinden fazla uzun zaman alıyor.. bide eski biraz. o yüzden sordum selim dinlesem denemelere geçince sıkıntı yaşarmıyım diye?

• Yüzbaşı
    940 Mesaj

Selim de eski tip anlatıyor zaten. Sen problem mantığını behzattan bir çöz gerisini fasiküllere bırak. Selim yüksel de dinleyebilirsin. İkisine de bir bak hangisini istersen onu dinle.Hatta hiç dinlemeden çözmeye çalış. Burası senin biraz temeline bakıyor. Hiç çözemezsen yani problem çözmeyi hiç bilmiyorsan dinle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi işleredom -- 14 Eylül 2019; 18:20:33 >
    |
    |

Selim de eski tip anlatıyor zaten. Sen problem mantığını behzattan bir çöz gerisini fasiküllere bırak. Selim yüksel de dinleyebilirsin. İkisine de bir bak hangisini istersen onu dinle.Hatta hiç dinlemeden çözmeye çalış. Burası senin biraz temeline bakıyor. Hiç çözemezsen yani problem çözmeyi hiç bilmiyorsan dinle

Alıntıları Göster
    behzat+soru bankası mı yani?

peki siz neden behzattan dinlemediniz hocam? yanlış anlamayın sadece soruyorum.

Elimde olsaydı dinlerdim. Mikail hoca problemleri beklemeye karar vermiştim yazın. Şuan da alsam mı diye düşüyorum. Ama gerek yok gibi duruyor. Hocam tamamen kendine bağlı. Senin karar vermen lazım.

|
    |
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.