Şimdi Ara

%80 den Sonra Şarjın Saatlerce Sürede Dolması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
48
Cevap
1
Favori
985
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça >> %80 den Sonra Şarjın Saatlerce Sürede Dolması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4932 Mesaj

Geçmiş olsun. Umarım THH’ye gerek kalmadan çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SEANKingston kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Önce DFU moda alıp temiz bir şekilde cihaza 11.4.1’i flashlayın. Boş yere ter temiz cihazı servise verip yerine swap cihaz almayın.

DFU modu öncesinde detaylı bir şekilde araştırın.
    Hocam DFU modu dediğiniz olay, telefonu itunese bağladıktan sonra ''iphone geri yükle'' seçeneğine basmak mı? Eğer değilse, benim dediğim işlemle arasında ki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sagelocanda -- 15 Ağustos 2018; 17:43:40 >

Bu link yardımcı olacaktır.

https://www.google.com.tr/amp/s/pchocasi.com.tr/iphonelarda-dfu-mod-ile-temiz-kurulum-nasil-yapilir/amp/

|
    |
    Sagelocanda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu link yardımcı olacaktır.

https://www.google.com.tr/amp/s/pchocasi.com.tr/iphonelarda-dfu-mod-ile-temiz-kurulum-nasil-yapilir/amp/
    Teşekkürler hocam
    |
    |

Geçmiş olsun. Umarım THH’ye gerek kalmadan çözülür.
    Teşekkürler hocam. İnşallah yeni kapalı kutu cihaz verirler.

Rapora sorunu yazdırmamın dışında, Turkcell bayisi çalışanı, Cihaz değişimi talep ediyor yazdı ve benim eklememle de yanına Yeni kapalı kutu yazdı.

Hocam yeterki swap cihazı vermesinler bendeki cihazın batarya değişimine de razıyım. Ya kapalı kutu ya da kendi cihazımın bataryasının değiştirilmiş hali.

Bu arada Turkcell de çalışan kadın kendi iPhone 8 inde de aynı sorunun olduğunu ne yapıp ettiyse yeni cihaz alamadığını bataryasını değiştirdiklerini söyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sen buradakilerle bakıp umudunu kırma. Onların beyni almıyor maalesef. Eğer elektronik bir üründe 6 ay içerisinde herhangi bir sorun çıkarsa cihaz ayıplı sayılır ve tamir edilmez. Ya kutulu değişim yapılır ya da fatura tutarı iade edilir.

Servis eğer bunu yapmazsa da ver THH’ye gitsin. 3 ay hem telefonu kullanırsın hem de 3 ay sonra karar sonuçlanınca telefonun yenisi ile değişmiş olur.

|
    |

Sağolun hocam siz diğerleri gibi değilsiniz. Öyle bir kanun varsa canımı sıkmama gerek yok. Sonuçta yeni kapalı kutu talep ettiğimi rapora yazdım.

THH ye başvuruda ücret talep ediliyor mu? Kapalı kutu alamazsam mutlaka başvuracam. Kaybedecek birşey yok hem telefonumu da o süreçte kullanabileceğim ve kanunlar tüketiciden yana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.google.com.tr/amp/s/m.dunya.com/amp/gundem/039yeni-kanunla-ayipli-mal-tuketiciyi-magdur-etmeyecek039-haberi-245017

Ayni kararın detaylısı resmî gazetede var ama çok uzun olduğu icin atmadım.

THH’ye başvuracağınız zaman haber verin yardımcı olurum.

Ben iki kere bu şekilde fatura tutarı iadesi almış biri olarak severek yardım ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 15 Ağustos 2018; 20:19:48 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.