Şimdi Ara

80 cm altı Buzdolabı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir buzdolabı almayı düşünüyorum ve uzun süredir bu konuda forumu takip ediyorum. No frost, üstten donduruculu ve inox kaplama bir dolap istiyorum. Mutfaktaki yer sebebiyle maalesef 80 cm genişlik sınırım var. Dolayısıyla XL sınıfı ve önerilen diğer birçok dolabı alamıyorum. Genişlik uygunluğu açısından düşündüğüm modellerse Samsungun RT63fbpn, LG GR B632GVTW, Bosch Siemens grubu 70 cm KD56 sınıfı ve arceliğin 5797 ve 5276 modelleri. Dolapların hepsini fiziken inceledim ve hepsinin malzeme kalitesi oldukça iyi, hatta arçelikler beklentimin ötesinde. RT63 fiyat fayda açısından en optimum gibi duruyor. Bu modeller ve belirttiğim özelliklere sahip önerebileceğiniz modeller hakkında değerli bilgi ve yorumlarınız çok yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harpoon58 -- 26 Eylül 2012; 11:38:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• LG-GR-M762GSHW-Buzdolabı-N0 FROST bu ürünü yada LG-BUZDOLABI-GRM712YSA(ÇELİK) bu model ...
  • Anlatamadım galiba 80 cmlik yerim var sizin söylediğiniz modeller 86 cmlik

• Arkadaşlar, bugün dolasmaya gidicem magazaları fakire bir yardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

Arkadaşlar, bugün dolasmaya gidicem magazaları fakire bir yardım.

80 cm olanlar genelde kombi tipi olanlar. Üstten dondurucular genelde 70-74 cm arasında hep. Kombi tipi de düşünürsen alternatifin daha çok.

Bu inox değil ama çok şık dolap. http://www.benimevim.com.tr/?urun-3926-Samsung-RT45USGL-Buzdolabi.html

http://www.teknosa.com/kategori/beyaz_esya/buzdolabi/1476/115010487/samsung_rt54qbpn1_xtr_buzdolabi

• Rt45 cok kucuk rt59 yerine de rt63 daha iyi degil mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.