Şimdi Ara

80-90 lı yılların en iyileri buraya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
1
Favori
30.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle kutsal bir kaynak 2. sayfaya düşmemeli. en azından şimdilik.
  • erkin baba 60 larda vardı 70 lerde vardı 80 lerdede vardı 90 lardada tam parladı vardı vardı vardı hala var
  • queen
    pink floyd
    deep purple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheriff -- 17 Mayıs 2005, 15:37:35 >
  • one way ticket diye bi şarkı wardı sanırım 80ler wallaa tam bilmiomm ama ii şarkıdırrr !!!!!!
  • PINK FLOYD ___ WISH YOU WERE HERE !!!! tek geçerimmmm !!!!
  • michelle __ michelle süpperr eski wallaa ama ne kdr eski bilmiomm !!! az aramadm bn bu şarkıyıı yaa muhteşem bişiii ......

love you love you love you love michelleeeeeee......
  • 2nci sayfada elektro 80's baslıgıyla actım 1konu orda yazdım baya 80's 90's lardan ama tutmadı konu 2inci sayfaya gitti. tüü
  • quote:

Orjinalden alıntı: helloween

2nci sayfada elektro 80's baslıgıyla actım 1konu orda yazdım baya 80's 90's lardan ama tutmadı konu 2inci sayfaya gitti. tüü

topic açmak - işletmek emek ve sabır ister tabi
  • emek sabırda kitle yok kardeş
  • topiğin adını 80-90 ve 2000 li yılların en iyileri diyerek işlerin önünü açmayı düşünüyorum. sezon da açılmak üzere büyük düşünmek lazım tabi.. ve de şarkı adı yazana çiklet hediyem olacak. bundan sonra şarkı adı yazanlar altına açık adres yazsın çikletleri oraya göndericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somali -- 18 Mayıs 2005, 1:30:59 >
  • hemen yazalım.hem 80 hem 90larda bulunanları yazim.

HELLOWEEN
    iron maiden
    accept
    manowar
    megadeth
    metallica(91e kadar)
    death
    destruction
    mayhem
    venom
    bathory
    kreator
    judas priest(buna 70leri de katabiliriz)
    sepultura
    macabre
    blind guardian
    faith no more
    fate's warning
    king diamond
    dio
    wasp
    slayer
    running wild

şimdilik yeter

• quote:

Orjinalden alıntı: somali

topiğin adını 80-90 ve 2000 li yılların en iyileri diyerek işlerin önünü açmayı düşünüyorum. sezon da açılmak üzere büyük düşünmek lazım tabi.. ve de şarkı adı yazana çiklet hediyem olacak. bundan sonra şarkı adı yazanlar altına açık adres yazsın çikletleri oraya göndericem

Sen bana bi 10 paket ciklet yolla avans olaraktan ben yazmaya devam ederim belki

• quote:

Orjinalden alıntı: Isabella

michelle __ michelle süpperr eski wallaa ama ne kdr eski bilmiomm !!! az aramadm bn bu şarkıyıı yaa muhteşem bişiii ......

Dediğin şarkı sakın 70li yılların klasiklerinden olan Beatles'in Michelle'i olmasın
    Çok güsel şarkıdır bende aramıştım zamanında

Michelle, ma belle.
    These are words that go together well,
    My Michelle.

Michelle, ma belle.
    Sont les mots qui vont tres bien ensemble,
    Tres bien ensemble.

I love you, I love you, I love you.
    That's all I want to say.
    Until I find a way
    I will say the only words I know that
    You'll understand.

Valla benim bildiğim michelle bu michelle başkası varsa tanımam yane
    Beatles'dan yesterday ve let it be da çok ii şarkılardır tavsiye ederim

One way ticket'ı ise Eruption söylüyo

• supesizki michael jackson da zamanında 1numaraydı.. thriller felan millet dans manyağıydı.. nerde kaldı o gunler.. teşki 80lerin müziği herşeyi tekrar moda olsaydı veya o tür müzikler yapılsaydı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: theja

quote:

Orjinalden alıntı: somali

topiğin adını 80-90 ve 2000 li yılların en iyileri diyerek işlerin önünü açmayı düşünüyorum. sezon da açılmak üzere büyük düşünmek lazım tabi.. ve de şarkı adı yazana çiklet hediyem olacak. bundan sonra şarkı adı yazanlar altına açık adres yazsın çikletleri oraya göndericem

Sen bana bi 10 paket ciklet yolla avans olaraktan ben yazmaya devam ederim belki

ok pmden yaz adresi gönderiyorum 10 paket. ama önce 10 tane şarkı yaz. iyi şarkı = iyi çiklet ona göre..

• pet shop boys
    - go west
    - its a sin
    - always on my mind
  • quote:

Orjinalden alıntı: Northern

pet shop boys
    - go west
    - its a sin
    - always on my mind

evt dostum bende bir psb hayranıyım!! psb, depeche mode,erasure,the cure.. 80's newwave grupları.. hepsine helal olsun.. teşki 80leri birkez daha yaşayabılsek.. go west i cover yapmıştı psb ama o en manyak sarkısı bide son albumden london sarkisi ve mibralisim var moby mix yapmıştı.. 80lerden psb,dm,erasure cok guzel devam ediyor.. 80leri hala yaşatan gruplar helal olsun hepsine

• quote:

Orjinalden alıntı: theja

quote:

Orjinalden alıntı: Isabella

michelle __ michelle süpperr eski wallaa ama ne kdr eski bilmiomm !!! az aramadm bn bu şarkıyıı yaa muhteşem bişiii ......

Dediğin şarkı sakın 70li yılların klasiklerinden olan Beatles'in Michelle'i olmasın
    Çok güsel şarkıdır bende aramıştım zamanında

Michelle, ma belle.
    These are words that go together well,
    My Michelle.

Michelle, ma belle.
    Sont les mots qui vont tres bien ensemble,
    Tres bien ensemble.

I love you, I love you, I love you.
    That's all I want to say.
    Until I find a way
    I will say the only words I know that
    You'll understand.

Valla benim bildiğim michelle bu michelle başkası varsa tanımam yane
    Beatles'dan yesterday ve let it be da çok ii şarkılardır tavsiye ederim

One way ticket'ı ise Eruption söylüyo

saol eruption için :)) yok yaa beatles ın michelle i diil bnm dediğim kazaa da aradım bayaa michelle-michelle yazıo wallaa michelle adında biri söylüo anladığım kadarıyla şarkıyıı ...... gerçi söyleyen erkek ama nesee :Pp

şarkının nakaratı şöyle

love youuuuuu love youuuuu love youuuuuu love micheleeeee ohh michelleeeee !!!!

walla bulursanızz tawsiye ederim süpperr bi şarkı bnceee :D 1 yıl aradım isterse süper olmasınn .... bu arada bn bu forumu çok sewiomm yaa aradığım bütün şarkıları bulabildm bu forum sayesindeee :D

• Gerçekten yaa nerde o 80'li ve 90'lı yıllardaki şarkılar Şimdikiler 1 ay sonra unutuluyor ve onlar kadar güzel gelmiyor.
  • 80li 90lı yıllardaki gibi şarkılarr yok artık kalıcı olmuo hiçbirriiii çok ender yannee :))) 80leri 90ları sewiommmm !!!!!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.