Şimdi Ara

Mazda 3 SkyActiv-X (2019 Tanıtıldı). (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.958
Cevap
72
Favori
326.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Potluk yapması ilginç olmuş, bagaja baktığımda stepne için fazlaca yer var. Hatta yedek lastiği sabitleme için merkezde vida yeri bile var. Benim gördüğüm o boşluğa normal lastik bile sığar cevabınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursunsuz -- 17 Mayıs 2017; 10:15:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen sene mini stepne ve kriko alıp(hepsiburada dan aldım ikisini de) bagaja yerleştirdim. bagajdaki köpüğü mini stepneye göre keserseniz bagajda herhangi bir potluk yapmayıp tam oluyor yerine.

• Çok orijinal bir uygulama olmuş, elinize sağlık teşekkür ederim.

• alymz1907 kullanıcısına yanıt
    Çok kurcaladım ama usb de ki yazılımı sistem okumadı bir türlü.

Belkide yazılım farklılığından olabilir.

Lucas abinin yeni sürümünü beklemekten başka çarem yok şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda 3 power donanım daki vites kulakçığının + tarafındaki yer alan kısımda off yazısı var. Ne işe yaradığını bilen var mı acaba?

• Klavuzda yazmiyor mu acaba zaten cevap da atmadin huylandim senden :) kaptin siyah deri inci beyazi power o 124bine bize 130 bin fiyat cekiyolar zalımlar
  • Kursunsuz K kullanıcısına yanıt
    Aracı gecici olarak manuel konuma almak için direksiyondaki vites kulakçıklarını kullanabilirsiniz, eğer kulakçıkları kullanmayı bırakırsanız araba bir süre manuel modda kaldıktan sonra otomatik moda geri dönecektir. Fakat siz hemen otomatik moda dönsün isterseniz +/off yazan kolu çekip 1 saniye çekili tutmanız gerekir.

• alcohol06 A kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Denemeye cesaret edemedim klavuzda da açıklamasını yapmamislar

• Merhaba forum.aracım 2016 makyajsız dizel otomatik.arac 3000 km de yakıt tüketimi 6.3 fazla değil mi sizce sizde durumlar nasıl?

• Duman efendi D kullanıcısına yanıt
    Onuda yapamayacaksınız ki eğer bunda yapamıyorsanız?

İşletim sistemi klasör seçeneklerinden "gizli dosyaları göster" deyip tekrar denermisiniz.
    Birde usb muhakkak fat32 ile biçimlendirilmiş olacak
  • muhendisos M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;
    9000km de istanbul içi sakin kullanımda 6,1 litre bende şuan
  • muhendisos M kullanıcısına yanıt
    500 km de makyajlı dizel otm. Agresif kullanım normal trafik 7 lt

• alymz1907 kullanıcısına yanıt
    Sizde hiç dpf uyarısı geldi mi, daha Önceki aracım astra idi 15 günde bir dpf lambası yanıyordu. Bu araçta gelmesin diye sürekli agresif kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kursunsuz -- 23 Mayıs 2017; 8:49:43 >
  • Sahibinden de o kadar ilan var.bi istediğim renk yok. (Mavi)

Şöyle mavi sedan yada hb power donanim olsa düşünücem ciddi ciddi.

• Vay be herkes benim kadar.servis ortalama 5.5 demişti bana yalanmış:)

• Kursunsuz K kullanıcısına yanıt
    Rodaja dikkat etmek gerekli.3-400 km sonra biraz dusmesi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendisos

Vay be herkes benim kadar.servis ortalama 5.5 demişti bana yalanmış:)

Rodajı talimatlara uygun şekilde geçirin.
    3.000 km dolunca gazlamaktan çekinmeyin bol bol gaza yüklenin.
    10.000 km sonunda ilk bakıma girip motor yağınızı orijinal mazda oil olacak şekilde bakımdan çıkın, ortalamanız sakin kullanımda 1 litre düşecektir.

Ben şuan 11.000 km deyim, bakıma girip çıktım ve (manuel vites) dediğim şartları yerine getirerek 1.000 km de ki ortalamam 5.2 litre.
    10.000 bakımından önce 6.3 litre ortalamam vardı.
    Otomatik viteslerde yakıt bir nebze daha fazla olacaktır tabi bunu gözardı etmeyelim.

Katalog rakamları asla gerçek kullanıcı rakamlarını tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kursunsuz

Sizde hiç dpf uyarısı geldi mi, daha Önceki aracım astra idi 15 günde bir dpf lambası yanıyordu. Bu araçta gelmesin diye sürekli agresif kullanıyorum

Cx-3 lerde Dpf uyarısı geldiğini biliyorum, temiz akaryakıt istasyonlarını tercih ettiğiniz sürece problem olmamalı.

Dizel Toyota Auris kullanırken, dizel motoru haftada bir gün en az 30 dk devirli kullanmak gerekir derdi eski ustam.
    Bende bu öneriyi dikkate alarak ve temiz akaryakıt tercih ederek 54.000 km boyunca hiç Dpf uyarısı almadım.
  • Ben 19 mayısta bodruma gittim geldim. Başka aracımızda var ama yine mazda ile gidelim dedik. Ben mazdayı kullanmayı seviyorum. İnsanı yormuyor, yakıtı az yakıyor,gücü az gibi gözükse bile 300 kilo fazlalığımız olmasına rağmen sabuncubeli rampalarında bile 110 km nin altına düşmüyor. Torku maksimumda tutmak için devri 4000 civarında tutuyor. Yakıt ortalamam 6.2 litre oldu. Yol tutuşu çok iyi. Motoru sıkıştırmazsanız araçta motor sesi duymuyorsunuz.Bugüne kadar en az 15 araç kullandım. Mazda da ki gibi sürücüsünü kendisi ile bütünleştiren , yapaylıktan uzak ,keyif veren bir araç kullanmadım.

• Arkadaşlar benim bu bose patladı galiba, şöför kapısındaki, ses baslarda tık tık ses yapıyor ya patlak yada kapı içi bişeyler gevşedi

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.